Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 21 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

20.08.2010
ЗАГРИМIЛИ ЗА НАРКОТУ
Вступив у законну силу вирок Ярмолинецького районного суду щодо кримінальної справи, порушеної за матеріалами СБУ органами внутрішніх справ Хмельницької області стосовно групи осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків.

Кількість коментарів:  0

13.08.2010
НЕВДАЛО ПОВЕРНУВ

10 серпня на Хмельницькому шосе сталася аварія.

13.08.2010
ГОРЕ-ТЕРОРИСТА ЗАТРИМАНО

Минулого тижня у нашій газеті писалося про неординарний у місті злочин: 30 липня у приміщення, де розташований «ЕRSTE-банк», невідомий підклав пакет із муляжем вибухового пристрою і запискою, адресованою керівництву банку, з вимаганням 80 тисяч гривень і погрозою, що в разі невиконання вимог він підірве банк.

Автор: 
Кількість коментарів:  1

06.08.2010
КАМ’ЯНЧАНКА ПЕРЕМОГЛА МОБIЛЬНОГО ОПЕРАТОРА

Iсторiя про борг кам’янчанки на суму 34 тисячi гривень перед оператором мобiльного зв’язку (ми розповiдали про неї у №27 «ПОДОЛЯНИНА» вiд 2 липня) нарештi отримала розв’язку.

Автор: 
Кількість коментарів:  3

06.08.2010
ЗБИВ НА СМЕРТЬ

Як повiдомив в.о. iнспектора з ОДР Кам’янець-Подiльського взводу ДПС Володимир ХАРЬКОВ, 31 липня, близько 04.30, на автодорозi Татарiв - Кам’янець-Подiльський, неподалiк вiд повороту на с.Голоскiв, водiй автомобiля ВАЗ-2103, рухаючись у напрямку Кам’янця-Подiльського, збив пiшохода. Хлопець загинув на мiсцi пригоди. Двоє його друзiв не постраждали. Наразi за даним фактом ведеться слiдство.

06.08.2010
НЕБАЙДУЖIСТЬ ЗАВАДИЛА КРАДIЯМ

Справжню небайдужiсть днями проявили кам’янчани панi Анжела iз чоловiком. Ввечерi жiнка побачила з вiкна квартири (вул.Космонавтiв, 6), як до смiттєвих контейнерiв пiд’їхав бiлий мiкроавтобус, водiй якого декiлька хвилин ходив i роздивлявся баки для смiття. «Напевне, приїхали з приватного сектору, аби викинути будiвельне смiття», - подумала жiнка. Такi ситуацiї трапляються досить часто: люди замiсть укладання угоди з КП «Спецкомунтранс» на вивезення смiття, не лiнуються вивезти i викинути його бiля найближчого смiтника. Та не так сталося, як гадалося.

06.08.2010
ВИБУХIВКА ВИЯВИЛАСЯ МУЛЯЖЕМ

Як повiдомив заступник начальника мiськвiддiлу мiлiцiї Борис ЛИТВИНЮК, того дня працiвник банку виявив мiж першим i другим поверхом будiвлi, в якiй знаходиться банк, полiетиленовий пакет чорного кольору, заклеєний скотчем. Коли вiн зазирнув у нього, то побачив там коробку, червонi дроти та жiночий годинник. 

Автор: 

30.07.2010
ПСЕВДОЛІКАРІ ПОЛЮЮТЬ НА ПЕНСІОНЕРІВ
Начальник управління праці та соціального захисту населення Надія ПIДСКОЦЬКА звернулася до кам’янчан, особливо людей похилого віку, з проханням бути обережними, оскільки у місті зафіксовано випадок шахрайства щодо літньої людини.

23.07.2010
ЯБЛУКО РОЗБРАТУ-2

У №28 «ПОДОЛЯНИНА» від 9 липня було надруковано статтю «Яблуко розбрату - вигрібна яма». Після її виходу до редакції звернулася Олександра ПIДГОРОДЕЦЬКА, яку героїня публікації, Тамара ПIДГОРОДЕЦЬКА, звинувачує у руйнуванні свого будинку. Олександра Iсаківна виклала свої погляди на проблему:
«Я є власником житлового будинку на вул.Чапаєва, 32, у м.Кам’янець-Подільський. У моїй власності - земельна ділянка площею 611 кв.м, яка мною приватизована. По сусідству зі мною в будинку №34 проживає сім’я Й.С.ПІДГОРОДЕЦЬКОГО, він - рідний брат мого чоловіка, який помер 30 років тому.

23.07.2010
ДИТЯЧІ «ЗАБАВИ» ЧИ НЕБЕЗПЕЧНА СУБКУЛЬТУРА?

Вже минули часи, коли містом було ризиковано ходити вночі через наявність неформальних молодіжних груп, які, вважаючи себе нічними господарями, загрожували спокійному життю мешканців.
Але нещодавно у нашому місті стався випадок, який мав би стати тривожним дзвінком для батьків, вихователів навчальних закладів і правоохоронних органів. В обідній час, у вихідний, у центрі міста неповнолітній у присутності двох молодиків побив іншого неповнолітнього, який просто проходив повз них. Йому не сподобалося довге волосся та широкі штани потерпілого. Стиль одягу жертви свідчив про його захоплення реп-музикою, отже, приналежність до цієї субкультури. Такий зовнішній вигляд не прийшовся до душі нападнику, що і стало поштовхом до насилля.


Правопорядок: 881 — 890 з 942
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець Всі