• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 18 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

09.07.2010
ЗА ВІДКАРАСКУВАННЯ - ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

З 2 липня в місті розпочалася операція «Документ», у ході якої при документуванні ДТП буде також фіксуватися факт спроби залагодити проблему за допомогою «волохатої руки».

Автор: 

09.07.2010
ОБІРВАЛОСЯ МОЛОДЕ ЖИТТЯ

4 липня, близько 19.30, у каньйоні р.Смотрич знайшли тіло 19-річної кам’янчанки. 

09.07.2010
ПЕРЕЛОМ ПІСЛЯ «ПОЦІЛУНКУ»

Як повідомив інспектор міськДАІ Роман ГАНУШКЕВИЧ, 4 липня, близько 12.00, на перехресті Хмельницького шосе та вул.Північна сталося ДТП. 
Автор: 

09.07.2010
ВІДПОВІДАТИ ДОВЕДЕТЬСЯ
У місті з метою запобігання вирощуванню і збуту маку та конопель проводяться комплексні оперативно-профілактичні заходи «Мак». 


Автор: 
Кількість коментарів:  1

02.07.2010
ОПЕРАТОР МОБIЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ХОЧЕ СТЯГНУТИ З КАМ’ЯНЧАНКИ 34 ТИСЯЧI ГРИВЕНЬ

До редакції звернулася кам’янчанка, з якою трапилася вельми неприємна історія. У липні 2008 р. пані Галина вирішила придбати стартовий пакет і тарифний план одного з провідних операторів мобільного зв’язку. В місті у вихідні працював представник хмельницького магазину мобільного зв’язку, тож жінка звернулася до нього. Молодий чоловік за-пропонував вигідний тарифний план, що передбачав підписання угоди з оператором. Пані Галина підписала документ, заплатила аванс та отримала стартовий пакет. Представник магазину запевнив, що сім-карта буде активована протягом двох годин. Задоволена, жінка пішла додому.


Автор: 

02.07.2010
АБО ХОВАЙ У ГАРАЖ, АБО РЕЄСТРУЙ

Те, про що так довго говорили, нарешті сталося. Відтепер власники моторолерів (мопедів, скутерів), об’єм двигуна яких менший 50 см3, ганяти, як раніше, не будуть. Цьому послугувала постанова Кабміну, відповідно до якої такі мопеди підлягають державній реєстрації.
З одного боку, досить розумне рішення, адже, згідно зі статистичними даними, кількість ДТП за участю водіїв моторолерів останнім часом значно зросла. Як повідомив інспектор міського ВДАI старший лейтенант міліції Сергій ЗЮБРИЦЬКИЙ, минулого року сталося 162 ДТП за участю мопедистів, з яких 123 - з потерпілими. 9 осіб загинули та 141 - травмована. У місті з 5 аварій за участю мопедистів 4 були з потерпілими. З початку року по області скоєно 35 ДТП, в яких четверо водіїв загинули.
З іншого боку, таке нововведення добре вдарить по кишенях любителів «залізних коней», адже моторолери потрібно не лише зареєструвати, а й мати посвідчення на право керування ними (категорія «А1»).
Найдорожче обійдеться мопед тим, у кого взагалі немає посвідчення водія. За приблизно півтора місяця навчання в автошколі доведеться заплатити близько тисячі гривень.

02.07.2010
«АПЕНДИКС» МЕДИЦИНИ
4 липня - День судового експерта

День судового експерта встановлено в Україні указом Президента від 10 червня минулого року: «...враховуючи значення судово-експертної діяльності у забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина та на підтримку ініціативи громадськості...» А вибір саме дати - 4 липня - пов’язаний безпосередньо з історичним аспектом офіційного започаткування судово-експертної діяльності на теренах сучасної України.
Iсторія появи судових експертів має глибоке коріння: з метою захисту суспільства від злочинних посягань наприкінці XIX ст. вченими було створено нову галузь знань, яку австрійський судовий слідчий, а згодом викладач університету Ганс ГРОС назвав криміналістикою.
У практиці експертних установ країни визначена така класифікація судових експертиз: криміналістична (трасологічна, судово-балістична, почерко-знавча, авторознавча, техніко-криміналістичного дослідження документів, експертиза з метою ідентифікації особи за ознаками зовнішності, фототехнічна та експертиза холодної зброї), планово-економічна, товарознавча, технічна експертиза (загального характеру, пожежно-технічна, агротехнічна, судово-автотехнічна), технологічна експертиза, експертиза матеріалів і речовин (експертиза наркотичних речовин, металів і сплавів, фарб і лаків, паливно-мастильних матеріалів, волокон, скла та кераміки, пластмас і полімерів), фармацевтична та фармакологічна, харчових продуктів, грунтознавча, біологічна, ветеринарна, екологічна, психіатрична, психологічна, отруйних речовин подразнювальної дії, судово-медична, фоноскопічна, комп’ютерно-технічна тощо.
Ми ж сьогодні зупинимося на судово-медичній експертизі, яку в нашому місті та районі, а також у Чемеровецькому районі проводить Володимир IЛЬНИЦЬКИЙ, завідувач Кам’янець-Подільського міжрайонного відділення судово-медичної експертизи.

Автор: 

25.06.2010
КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДЛЯ НЕПОВНОЛIТНІХ БУДЕ І В КАМ’ЯНЦІ?

27 липня - День молоді
Недитячі пристрасті розгорілися останнім часом в Україні навколо питання введення комендантської години для неповнолітніх. Новаторський метод контролю за підлітками одне за одним ввели вже багато міст України: Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Iвано-Франківськ, Житомир, Сімферополь, Кременчук, Херсон, а віднедавна й Хмельницький. У всіх цих містах дітям до 14 років заборонено перебувати на вулиці без супроводу батьків після 22.00, а юнакам, яким ще не виповнилося 18 років, - після 23.00. Порушників затримують правоохоронці, доставляють до відділка, викликають батьків, які потім мають сплатити штраф.

Автор: 

25.06.2010
БУТИ СЛІДЧИМ - МАТИ МІЦНІ НЕРВИ

1 липня - День слідчої служби МВС України
Нині телевізійні канали заповнені найрізноманітнішими фільмами про міліцейські будні. В них можна побачити більшу частину справжньої роботи правоохоронців без прикрас. I тим будням особливо не позаздриш - ненормований робочий день, протягом якого вирішується не одна людська доля. 
Найчастіше в кадр потрапляє робота слідчих, адже вони є своєрідним міліцейським складом, на якому впорядковуються та приводяться у відповідність до закону всі справи та напрацювання оперативників. Ця служба не вбачає слабкодухості та дилетантства, вимагає міцних нервів і першокласної підготовки. Слідче відділення у райвідділі міліції очолює капітан міліції Віталій КОЗЯРУК. У його підпорядкуванні ще троє слідчих: старший слідчий старший лейтенант міліції Олександр МОСКАЛЬЧУК, слідчі капітани міліції Микола СПАСЮК, Тарас ВАСИЛИШИН і лейтенант міліції Iгор ЗЕЛІНСЬКИЙ.

25.06.2010
НЕПОВНОЛІТНІ ЗАСУДЖЕНІ: ЯКА ЇХНЯ ДОЛЯ?

Проблема злочинності в усі часи була вкрай актуальною. Проте сьогодення показує, що злочинний спосіб життя стає нормою для певної частини населення, шляхом збільшення власних статків, а для декого - шляхом до самоствердження. Найгірше в цій ситуації те, що обличчя злочинності з кожним роком молодшає. Нині, на жаль, у свідомість підлітків і молоді закладається культ сили, грошей, здобутих будь-яким шляхом, ідеалізація та романтизація злочинного світу. Все це створює уявлення про вседозволеність будь-якої поведінки, широкі можливості швидкого збагачення кримінальним способом.
Серед основних причин, які сприяють зростанню молодіжної злочинності, треба виділити, по-перше, низку негативних соціальних явищ: відсутність власного житла, майна, достатньої освіти, професії, досвіду спілкування, брак набутих протягом життя соціальних зв’язків, які б могли допомогти у вирішенні цих проблем; по-друге, відсутність достатнього життєвого досвіду, сформованих стереотипів, навичок загальноприйнятих норм поведінки або спілкування.


Правопорядок: 1041 — 1050 з 1085
Початок | Поперед. | 103 104 105 106 107 | Наст. | Кінець Всі