Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


СУБОТА, 22 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КАМ’ЯНЧАНКА ВИПІКАЄ ЇСТІВНІ КАРТИНИ 09.06.2017
КАМ’ЯНЧАНКА ВИПІКАЄ ЇСТІВНІ КАРТИНИ
Справжні їстівні картини створює кам’янчанка Катерина Богонощук (на фото). Своє солодке захоплення дівчина знайшла, будучи у декретній відпустці. На її пряниках розгортаються захопливі історії: як не діти збирають букети квітів, то птахи літають у небі. І всі ці творіння не якісь там примітивні малюночки, а деталізовані ілюстрації, на яких можна розгледіти навіть найдрібніші елементи.

«HANICKI-FEST» ВРАЖАВ ТАЛАНТАМИ 09.06.2017
«HANICKI-FEST» ВРАЖАВ ТАЛАНТАМИ
На «Hanicki-fest» до Кам’янця-Подільського з’їхалися 53 творчі колективи з 11 областей України. Відбувся відкритий фестиваль-конкурс інструментальних ансамблів 3 червня. Впродовж усього дня у концертному залі міської дитячої музичної школи ім.Ф.Ганицького проводилося прослуховування.  

РАЙОН ТЕЖ УМІЄ ПЕРЕМАГАТИ 09.06.2017
РАЙОН ТЕЖ УМІЄ ПЕРЕМАГАТИ
Аматорський ансамбль танцю «Світанок» привіз I місце із ІІІ Київського міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Київ скликає друзів - 2017», який проходив 3-4 червня. Перемогу колективу Довжоцького НВК принесли постановки «Довжоцька полька» та «Чарівні гуцули».

РЯСНІ ПОСІВИ Й ЩЕДРІ ПЛОДИ. ХОРОВІЙ ШКОЛІ - 25 02.06.2017
РЯСНІ ПОСІВИ Й ЩЕДРІ ПЛОДИ. ХОРОВІЙ ШКОЛІ - 25
Торжество музики, щирі вітання й нескінченні оплески - 27 травня масштабним концертом відзначила срібний ювілей Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа.

Автор:  Наталія ЯРОВА

«СИЛЬНА ЖІНКА НА ЗЕМЛІ»... 02.06.2017
«СИЛЬНА ЖІНКА НА ЗЕМЛІ»...
Ім’я видатної української художниці Тетяни ЯБЛОНСЬКОЇ відоме майже кожній людині в Україні - від простих шанувальників мистецтва до вишуканих інтелектуалів. Недарма її величають Народним художником. Її ім’я навіки вписане до когорти найвидатніших майстрів другої половини ХХ ст. і належить європейській культурі. Її шлях у мистецтві не був легким, хоча ще змолоду вона пізнала приголомшливу славу. 24 лютого їй би виповнилося 100 років...

«ДІВЧИНА З ЛЕГЕНДИ» ПРИНЕСЛА «ТАНДЕМУ» ПЕРЕМОГУ 02.06.2017
«ДІВЧИНА З ЛЕГЕНДИ» ПРИНЕСЛА «ТАНДЕМУ» ПЕРЕМОГУ
Актори театру-студії «Тандем» взяли участь у I Всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру «День театру», який відбувся в Києві 6-7 травня.

ОСІНЬ ГЛЮКА 02.06.2017
ОСІНЬ ГЛЮКА
Цього року вся Україна відзначає 105-річчя від дня народження закарпатського художника Гаврила Глюка - одного із найяскравіших митців ХХ ст., який своїми творами вписав крайове образотворче мистецтво в загальноукраїнський, а також світовий контекст.

«ЛЕТЮЧА МИША» ЗАВЕРШИЛА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА 26.05.2017
«ЛЕТЮЧА МИША» ЗАВЕРШИЛА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА
Із нагоди Дня міста у неділю на майдані Польський ринок давали оперету «Летюча миша». Виступили артисти Хмельницької обласної філармонії практично просто неба на сцені біля Ратуші.

ДВІ ЮВІЛЕЙНІ МЕЛОДІЇ 26.05.2017
ДВІ ЮВІЛЕЙНІ МЕЛОДІЇ
Нещодавно відбувся ювілейний концерт народного хору української пісні «Смотрич» та авторський ювілейний концерт керівника хору Миколи Мельника у районному центрі культури і мистецтв «Розмай».
Микола Петрович відзначив 14 травня своє 70-річчя.

«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ» 19.05.2017
«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ»
Кам’янець-Подільський народний театр «Тандем» 13 травня у РЦКМ «Розмай» презентував нову виставу «Ціна бажання» за п’єсою Асі Котляр. 


Культура: 11 — 20 з 821
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com