Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


ВІВТОРОК, 25 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«КАМ’ЯНЕЦЬКА ВЕСНА» ФАРБАМИ ТА ВОВНОЮ 19.05.2017
«КАМ’ЯНЕЦЬКА ВЕСНА» ФАРБАМИ ТА ВОВНОЮ
12 травня у приміщенні Виставкової зали, що на Соборній, відбулося відкриття експозиції «Кам’янецька весна». Майже 50 художників презентували свої живописні та графічні роботи.

«КАМ’ЯНЕЦЬКА ТУРКА» ЗНОВУ ФЕСТИВАЛИТЬ 12.05.2017
«КАМ’ЯНЕЦЬКА ТУРКА» ЗНОВУ ФЕСТИВАЛИТЬ
Традиція смакувати каву в місті на камені зародилася ще 1672 р. - саме
сюди цей напій уперше привезли турки. Поки у Відні відкрили першу кав’ярню, в Кам’янці-Подільському їх було вже майже десять. Тож недаремно Кам’янець по праву вважається першою кавовою столицею не лише України, а й Європи. Щоб відродити історію кави, у місті вже четвертий рік поспіль організовують фестиваль «Кам’янецька турка». Цьогоріч святкування відбулося 6-7 травня.

НАМАЛЮЙ МЕНІ СТАРОВИНУ! 12.05.2017
НАМАЛЮЙ МЕНІ СТАРОВИНУ!
В останні дні квітня міська дитяча художня школа вчетверте провела в нашому місті відкритий конкурс-пленер для учнів художніх шкіл та образотворчих відділень шкіл мистецтв «Замковий етюд».

ЗІ ЩИТОМ АБО НА ЩИТІ: «ДОЩОВИЙ ФОРПОСТ» ВРАЖАЄ 05.05.2017
ЗІ ЩИТОМ АБО НА ЩИТІ: «ДОЩОВИЙ ФОРПОСТ» ВРАЖАЄ
А чи знали ви, що травневі вихідні у Кам’янці-Подільському володіють чарами? Протягом 29 квітня і аж до 1 травня Стара фортеця, свідок декількох епох, знову поринула у середньовіччя. 

ПІВСТОЛІТТЯ ПІД КРИЛОМ ТЕРПСІХОРИ 05.05.2017
ПІВСТОЛІТТЯ ПІД КРИЛОМ ТЕРПСІХОРИ
Наприкінці минулого тижня коледж культури і мистецтв відсвяткував дві ювілейні дати - 50-річчя відкриття спеціальності «Хореографія» та створення циклової комісії хореографічних дисциплін.

КОЛИ СЦЕНА ЛІКУЄ 05.05.2017
КОЛИ СЦЕНА ЛІКУЄ
Якось, миючи на кухні посуд і слухаючи концерт фольклорної музики по телебаченню, вчителька математики на пенсії Людмила Ковальчук задумалася: чому б і їй не створити творчого колективу в рідному Оринині. 

ПЕРЕМОГИ НА МАКСИМУМ! 05.05.2017
ПЕРЕМОГИ НА МАКСИМУМ!
Танцювальними перемогами для кам’янчан завершився фестиваль хореографічного мистецтва «UKRAINIAN GRAND PRIX - 2017», участь у якому брали близько тисячі учасників із різних куточків країни. 

СТУДЕНТИ ВПОЛЮВАЛИ ФОТОМИТІ 28.04.2017
СТУДЕНТИ ВПОЛЮВАЛИ ФОТОМИТІ
Нестримні емоції, колоритні пейзажі, величні архітектурні споруди, кумедні тварини і птахи - такі неповторні миті вдалося впіймати студентам коледжу культури і мистецтв та увіковічити на світлинах. Кожній роботі юні фотографи дали влучну назву і оформили у виставку «У барвах кольору і світла», відкриття якої відбулося минулої п’ятниці у Виставковій залі. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НОВІ ІМЕНА МИСТЕЦТВА 28.04.2017
НОВІ ІМЕНА МИСТЕЦТВА
21 квітня в Українському фонді культури (м.Київ) відбулося відзначен-
ня переможців Всеукраїнського ог-ляду-конкурсу «Нові імена України - 2017». 

КІНО ПІД НАЗВОЮ «ЖИТТЯ» 21.04.2017
КІНО ПІД НАЗВОЮ «ЖИТТЯ»
«Життя кожної людини - як кіно із закрученим сюжетом. Мої фото - це лише один кадр із цього кіно, а що було до і буде після - це вже фантазія глядача», - так прокоментував кам’янецький фотограф Володимир Мазуренок (на фото) свою фотовиставку «The Storylines», представлену на кінофестивалі ім.Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» у м.Бердичів.Культура: 21 — 30 з 821
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com