• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
  • ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


ВІВТОРОК, 30 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПЕРШИЙ «ПРОРИВ» ВІД «STREET FAMES» 17.03.2017
ПЕРШИЙ «ПРОРИВ» ВІД «STREET FAMES»
Перший свій альбом під назвою «The LOCKOUT album» випустив у світ кам’янецький гурт «StreetFames». Альбом уже доступний в Iнтернеті, прослухати його можна на сторінці гурту у ВК.

ПЕРСОНАЛЬНА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ КАМ’ЯНЧАНКИ 10.03.2017
ПЕРСОНАЛЬНА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ КАМ’ЯНЧАНКИ
Викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи кам’янчанка Оксана Бордюк відзначена стипендією, яка надається провідним митцям відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації з 2005 р.

У НАС ОДРУЖУЮТЬСЯ З УСЬОГО СВІТУ 10.03.2017
У НАС ОДРУЖУЮТЬСЯ З УСЬОГО СВІТУ
Проект «Шлюб за добу», який стартував у Кам’янці лише 14 лютого, вже відправив з локацій музею у подружнє життя 24 пари.  

АНОНСИ 10.03.2017
АНОНСИ
Анонси заходів

СЕКРЕТ УСПІХУ - ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ 03.03.2017
СЕКРЕТ УСПІХУ - ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ
24 лютого РЦКМ «Розмай» запросив кам’янчан на вечір української пісні. Саме цього дня до міста над Смотричем завітав співак, композитор, народний артист України, а за сумісництвом ще й майстер спорту України з настільного тенісу, Павло ДВОРСЬКИЙ із синами Павлом та В’ячеславом у рамках концертного туру до 40-річчя його творчої діяльності «Горнусь до тебе, Україно!».

СУМНУ СТРУНУ ВЕСЕЛА ДОГАНЯЄ... 03.03.2017
СУМНУ СТРУНУ ВЕСЕЛА ДОГАНЯЄ...

23 лютого в Кам’янці уже всьоме відбулося традиційне свято бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!». Захід зібрав поціновувачів українського інструмента в концертному залі музичної школи ім.Т.Ганицького і об’єднав бандуристів із Чернівецької, Сумської та Хмельницької областей - загалом понад 80 учасників.

РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО 03.03.2017
РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО
24 лютого кам’янецькі режисери підкорили київський фестиваль «Кіномедіа». У фіналі конкурсу опинились аж 9 студентів К-ПНУ ім.Івана Огієнка, а також одна випускниця. Своїми короткометражними фільмами і мультиками учасники продемонстрували небезпеки та загрози, які чатують на кожного в газетах, на телебаченні, радіо, чим небезпечний Інтернет, а особливо соцмережі. 

ЖИВЕМО ПІСНЕЮ, БО ПО-ІНШОМУ НЕ ВМІЄМО! 24.02.2017
ЖИВЕМО ПІСНЕЮ, БО ПО-ІНШОМУ НЕ ВМІЄМО!
Хочете зарядитися позитивною енергією, набратися купи вражень і забезпечити себе гарним настроєм? Гайда до Колибаївки! Там познайомитесь із творчістю місцевих зірок, знаних у всій області, - народним колективом «Подільське перевесло» Колибаївського будинку культури. Запальні пісні, якісне виконання і неперевершена енергетика артистів змусять танцювати кожного: байдуже, чи це концерт, чи виступ у сільському клубі, чи просто репетиція. Цьогоріч цей колектив відзначає перший солідний ювілей - 10 років! 

МАЙДАН - ЯК НАДІЯ 24.02.2017
МАЙДАН - ЯК НАДІЯ
20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної сотні, в РЦКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка «Майдан - як надія». 

ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ - 35 24.02.2017
ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ - 35
35 років тому, 23 лютого 1982 р., в Кам’янці-Подільському відкрито першу в області Картинну галерею. До наших днів вона зберегла свій статус як відділ історичного музею-заповідника, проте уточнила назву - Галерея мистецтв, оскільки тут зберігаються не тільки картини. Напередодні ювілею, 22 лютого, у великій залі галереї проведено науково-творчий семінар «Мистецьке Поділля: історія і сучасність».


Культура: 21 — 30 з 802
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com