• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДЕ ЖИВЕ ДУША АЛЬМА МАТЕР 07.12.2018
ДЕ ЖИВЕ ДУША АЛЬМА МАТЕР
Тут пахне славою величного закладу. В підсвіченій експозиції завмерла історія вишу, височіють картини, де зображені найважливіші для університету постаті, за кожним фото - події, долі, звершення...

ШІСТЬ ІНТЕНСИВНИХ ЛЕКЦІЙ 30.11.2018
ШІСТЬ ІНТЕНСИВНИХ ЛЕКЦІЙ
17-19 листопада проведено інтенсивні шість лекцій для екскурсоводів з історії Подільського краю. 

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«ПОДОЛЯНИН» 1911 ГОДА 30.11.2018
«ПОДОЛЯНИН» 1911 ГОДА
19 сентября в 12 часов ночи в двух верстах от города в селе Должке на строениях крестьянина С. Д. Божкова вспыхнул пожар. Огонь начался с угла крыши и моментально охватил весь дом. Затем перешел на сараи и соседние постройки. Борьба с огнем, в виду сильного ветра, была невозможна. Спасать скарб крестьяне не успели, так как каждый старался не стать жертвой огня. Огонь все сильнее и сильнее стал распространяться, и несчастью подвергалось все село.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

СПІВАЛИ БОРТНЯНСЬКОГО І БЕЦА 30.11.2018
СПІВАЛИ БОРТНЯНСЬКОГО І БЕЦА
Народний жіночий вокальний ансамбль викладачів «Пастораль» Кам’янець-Подільської дитячої хорової школи (художній керівник Ольга Пастух) здобув звання лауреата і ІІІ премію в VI Міжнародному конкурсі вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського, що проводився в Києві. Ольга Пастух також нагороджена дипломом ІІІ ступеня як концертмейстер.

А КУЛІ В НАС УЖЕ ТРЕТЄ СТОЛІТТЯ 30.11.2018
А КУЛІ В НАС УЖЕ ТРЕТЄ СТОЛІТТЯ
26 листопада в залі Магдебурзького права Ратуші міський голова Михайло Сімашкевич, віце-президент Федерації повітроплавання В’ячеслав Гардашнік і директор історичного музею-заповідника Олександр Заремба підписали угоду про відзначення наступного року історичного ювілею - 235-річчя з дати першого запуску повітряної кулі на теренах України.

УКРАЇНА - ІСПАНІЯ: 25 РОКІВ ДРУЖБИ 23.11.2018
УКРАЇНА - ІСПАНІЯ: 25 РОКІВ ДРУЖБИ
Іспаномовні пісні «Журавлика», переповнена іспанськими сувенірами і газетами Виставкова зала та багато-багато танців - минулого тижня в нашому місті відбулася низка заходів, присвячених дружбі й співпраці Кам’янця-Подільського та Іспанії.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ТРИПІЛЛЯ, ЩО ГРІЄ ДУШУ 23.11.2018
ТРИПІЛЛЯ, ЩО ГРІЄ ДУШУ
16 листопада в конференц-залі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», на вулиці П’ятницькій, відкрилася подвійна виставка.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

МЕСТНАЯ ХРОНИКА 23.11.2018
МЕСТНАЯ ХРОНИКА
До вашої уваги «Місцева хроніка», вміщена в «Подолянині» №301 від 7 жовт­ня (20 жовтня за новим стилем) 1911 року.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙ 16.11.2018
«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙ
Після перегляду цієї театральної вистави впевнено можу сказати: чоловіки краще ходять на підборах, аніж більшість жінок, а вперті вороги запросто можуть стати найкращими друзями.
Але про все по порядку.

ПОЧУТИ УКРАЇНУ. ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ СУЧАСНА МУЗИКА? 16.11.2018
ПОЧУТИ УКРАЇНУ. ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ СУЧАСНА МУЗИКА?
У липні україномовна пісня вперше очолила чарт кліпів в українському сегменті «YouTube». Нею стала композиція «Плакала» гурту «Kazka», яка набрала 10,5 млн. переглядів і ви­передила російськомовних виконавців. Цей маленький, але важливий успіх української пісні зайвий раз привернув увагу до вітчизняного продукту. Експерти Центру громадського моніторингу та контролю вирішили з’ясувати, чим живе сучасна музична індустрія України.


Культура: 21 — 30 з 1029
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі