Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 23 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ 26.01.2018
МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ
Картини зі шкіри, аплікації з моху та круп, тарілки, інкрустовані бісером, розпис на тканині та витинанки. Такою багатою та різноплановою виявилася виставка «Святкові візерунки» студентів коледжу культури та мистецтв, відкриття якої відбулося 24 січня у Виставковій залі на Соборній.

Тетяна МОТРІЙ: «КОЖЕН НАПИСАНИЙ ВІРШ - ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ІСТОРІЯ» 26.01.2018
Тетяна МОТРІЙ: «КОЖЕН НАПИСАНИЙ ВІРШ - ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ІСТОРІЯ»
Талант є у кожного. І не обов’язково бути великим скульптором, художником чи поетом, щоб тобою цікавилися і пам’ятали. Головне, в будь-яких ситуаціях залишатися людиною і пам’ятати: щоб зробити когось щасливим, іноді достатньо доб­рого слова і теплих обіймів.

ІІ ЗИМОВІ ЗАБАВИ 25.01.2018
ІІ ЗИМОВІ ЗАБАВИ
26 січня

ЗАПОРІЖЖЯ І КАМ’ЯНЕЦЬ ЗАСПІВАЛИ В УНІСОН 19.01.2018
ЗАПОРІЖЖЯ І КАМ’ЯНЕЦЬ ЗАСПІВАЛИ В УНІСОН
Цікаву ідею вдалося реалізувати Кам’янець-Подільській дитячій хоровій школі та Запорізькій дитячій музичній школі №4. Завдяки підтримці Центру культурного менеджменту і фінансуванню Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), започатковано творчий проект «Шукаємо друзів». Центр втілює в життя дворічну Програму національних обмінів, зорієнтовану на налагодження співпраці та конструктивний діалог між різними регіонами України.

MUSEUM SELFIE DAY ПОВЕРТАЄТЬСЯ! 12.01.2018
MUSEUM SELFIE DAY ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
17 січня в Кам’янець-Подільському історичному музеї-заповіднику вже вп’яте відбудеться Всесвітня акція «Museum Selfie Day»!

ЗІ ЗВИЧАЙНОГО В ОРИГІНАЛЬНЕ 22.12.2017
ЗІ ЗВИЧАЙНОГО В ОРИГІНАЛЬНЕ
Трохи фантазії, оригінальності, креативних ідей та додаткових матеріалів - і вуаля - старе стає новим! Можна весело провести час всією родиною, озброївшись клеєм, ножицями, власною уявою і зробити унікальні речі, порадувати сім’ю, здивувати рідних і друзів. Своїми ідеями, мріями і таємницями новорічних прикрас під час майстер-класу в Галереї мистецтв із нами поділилася кам’янецька майстриня Наталя Харченко.

ПОДІЛЬСЬКА ПАЛІТРА 22.12.2017
ПОДІЛЬСЬКА ПАЛІТРА
У стінах Хмельницького обласного художнього музею вже всімнадцяте проводиться виставка творчих робіт вихованців художніх і загальноосвітніх закладів області, представлених на обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра».

ЯК У ЗАВАЛЛІ АНДРІЯ СВЯТКУВАЛИ 22.12.2017
ЯК У ЗАВАЛЛІ АНДРІЯ СВЯТКУВАЛИ
Традиційно на свято одного з дванадцяти апостолів Андрія Первозванного молодь села Завалля збирається на незвичайні вечорниці, щоб не тільки гарно провести час, а ще й повеселитися, поспівати від душі, спекти калиту і наварити вареників.

БІСЕР ЛЯГАЄ ТОНЕНЬКИМ СТРУМОЧКОМ 15.12.2017
БІСЕР ЛЯГАЄ ТОНЕНЬКИМ СТРУМОЧКОМ
Удень вона - вихователь групи продовженого дня, а ввечері - майстриня вишивки бісером. Таким «подвійним» життям роками живе кам’янецька рукодільниця Світлана Морозовська. На сьогодні цей вид творчості - один із найпопулярніших, адже вишивка бісером гармонійно вписується не лише в інтер’єр осель українців, але й прикрашає одяг. На перший погляд, це дуже складне заняття, але не для Світлани Анатоліївни. Вона називає його антидепресантом. 

КАМ’ЯНЕЦЬ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГИ 15.12.2017
КАМ’ЯНЕЦЬ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГИ
Наприкінці листопада відбувся обласний огляд-конкурс аматорських ансамблів та оркестрів народних інструментів, який раз на два роки проводить обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.


Культура: 31 — 40 з 922
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі