Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


ВІВТОРОК, 25 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПЕРСОНАЛЬНА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ КАМ’ЯНЧАНКИ 10.03.2017
ПЕРСОНАЛЬНА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ КАМ’ЯНЧАНКИ
Викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи кам’янчанка Оксана Бордюк відзначена стипендією, яка надається провідним митцям відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації з 2005 р.

У НАС ОДРУЖУЮТЬСЯ З УСЬОГО СВІТУ 10.03.2017
У НАС ОДРУЖУЮТЬСЯ З УСЬОГО СВІТУ
Проект «Шлюб за добу», який стартував у Кам’янці лише 14 лютого, вже відправив з локацій музею у подружнє життя 24 пари.  

АНОНСИ 10.03.2017
АНОНСИ
Анонси заходів

СЕКРЕТ УСПІХУ - ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ 03.03.2017
СЕКРЕТ УСПІХУ - ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ
24 лютого РЦКМ «Розмай» запросив кам’янчан на вечір української пісні. Саме цього дня до міста над Смотричем завітав співак, композитор, народний артист України, а за сумісництвом ще й майстер спорту України з настільного тенісу, Павло ДВОРСЬКИЙ із синами Павлом та В’ячеславом у рамках концертного туру до 40-річчя його творчої діяльності «Горнусь до тебе, Україно!».

СУМНУ СТРУНУ ВЕСЕЛА ДОГАНЯЄ... 03.03.2017
СУМНУ СТРУНУ ВЕСЕЛА ДОГАНЯЄ...

23 лютого в Кам’янці уже всьоме відбулося традиційне свято бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!». Захід зібрав поціновувачів українського інструмента в концертному залі музичної школи ім.Т.Ганицького і об’єднав бандуристів із Чернівецької, Сумської та Хмельницької областей - загалом понад 80 учасників.

РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО 03.03.2017
РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО
24 лютого кам’янецькі режисери підкорили київський фестиваль «Кіномедіа». У фіналі конкурсу опинились аж 9 студентів К-ПНУ ім.Івана Огієнка, а також одна випускниця. Своїми короткометражними фільмами і мультиками учасники продемонстрували небезпеки та загрози, які чатують на кожного в газетах, на телебаченні, радіо, чим небезпечний Інтернет, а особливо соцмережі. 

ЖИВЕМО ПІСНЕЮ, БО ПО-ІНШОМУ НЕ ВМІЄМО! 24.02.2017
ЖИВЕМО ПІСНЕЮ, БО ПО-ІНШОМУ НЕ ВМІЄМО!
Хочете зарядитися позитивною енергією, набратися купи вражень і забезпечити себе гарним настроєм? Гайда до Колибаївки! Там познайомитесь із творчістю місцевих зірок, знаних у всій області, - народним колективом «Подільське перевесло» Колибаївського будинку культури. Запальні пісні, якісне виконання і неперевершена енергетика артистів змусять танцювати кожного: байдуже, чи це концерт, чи виступ у сільському клубі, чи просто репетиція. Цьогоріч цей колектив відзначає перший солідний ювілей - 10 років! 

МАЙДАН - ЯК НАДІЯ 24.02.2017
МАЙДАН - ЯК НАДІЯ
20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної сотні, в РЦКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка «Майдан - як надія». 

ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ - 35 24.02.2017
ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ - 35
35 років тому, 23 лютого 1982 р., в Кам’янці-Подільському відкрито першу в області Картинну галерею. До наших днів вона зберегла свій статус як відділ історичного музею-заповідника, проте уточнила назву - Галерея мистецтв, оскільки тут зберігаються не тільки картини. Напередодні ювілею, 22 лютого, у великій залі галереї проведено науково-творчий семінар «Мистецьке Поділля: історія і сучасність».

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МЕТРІВ 17.02.2017
МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МЕТРІВ
«Між реальністю і уявою» - саме таку філософську назву обрали викладачі місцевої дитячої художньої школи для своєї виставки, відкриття якої відбулося 15 лютого. Пояснили такий вибір просто: це саме той стан, у якому постійно перебуває художник. 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Культура: 41 — 50 з 821
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com