Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

РЯСНІ ПОСІВИ Й ЩЕДРІ ПЛОДИ. ХОРОВІЙ ШКОЛІ - 25 02.06.2017
РЯСНІ ПОСІВИ Й ЩЕДРІ ПЛОДИ. ХОРОВІЙ ШКОЛІ - 25
Торжество музики, щирі вітання й нескінченні оплески - 27 травня масштабним концертом відзначила срібний ювілей Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа.

Автор:  Наталія ЯРОВА

«СИЛЬНА ЖІНКА НА ЗЕМЛІ»... 02.06.2017
«СИЛЬНА ЖІНКА НА ЗЕМЛІ»...
Ім’я видатної української художниці Тетяни ЯБЛОНСЬКОЇ відоме майже кожній людині в Україні - від простих шанувальників мистецтва до вишуканих інтелектуалів. Недарма її величають Народним художником. Її ім’я навіки вписане до когорти найвидатніших майстрів другої половини ХХ ст. і належить європейській культурі. Її шлях у мистецтві не був легким, хоча ще змолоду вона пізнала приголомшливу славу. 24 лютого їй би виповнилося 100 років...

«ДІВЧИНА З ЛЕГЕНДИ» ПРИНЕСЛА «ТАНДЕМУ» ПЕРЕМОГУ 02.06.2017
«ДІВЧИНА З ЛЕГЕНДИ» ПРИНЕСЛА «ТАНДЕМУ» ПЕРЕМОГУ
Актори театру-студії «Тандем» взяли участь у I Всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру «День театру», який відбувся в Києві 6-7 травня.

ОСІНЬ ГЛЮКА 02.06.2017
ОСІНЬ ГЛЮКА
Цього року вся Україна відзначає 105-річчя від дня народження закарпатського художника Гаврила Глюка - одного із найяскравіших митців ХХ ст., який своїми творами вписав крайове образотворче мистецтво в загальноукраїнський, а також світовий контекст.

«ЛЕТЮЧА МИША» ЗАВЕРШИЛА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА 26.05.2017
«ЛЕТЮЧА МИША» ЗАВЕРШИЛА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА
Із нагоди Дня міста у неділю на майдані Польський ринок давали оперету «Летюча миша». Виступили артисти Хмельницької обласної філармонії практично просто неба на сцені біля Ратуші.

ДВІ ЮВІЛЕЙНІ МЕЛОДІЇ 26.05.2017
ДВІ ЮВІЛЕЙНІ МЕЛОДІЇ
Нещодавно відбувся ювілейний концерт народного хору української пісні «Смотрич» та авторський ювілейний концерт керівника хору Миколи Мельника у районному центрі культури і мистецтв «Розмай».
Микола Петрович відзначив 14 травня своє 70-річчя.

«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ» 19.05.2017
«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ»
Кам’янець-Подільський народний театр «Тандем» 13 травня у РЦКМ «Розмай» презентував нову виставу «Ціна бажання» за п’єсою Асі Котляр. 

«КАМ’ЯНЕЦЬКА ВЕСНА» ФАРБАМИ ТА ВОВНОЮ 19.05.2017
«КАМ’ЯНЕЦЬКА ВЕСНА» ФАРБАМИ ТА ВОВНОЮ
12 травня у приміщенні Виставкової зали, що на Соборній, відбулося відкриття експозиції «Кам’янецька весна». Майже 50 художників презентували свої живописні та графічні роботи.

«КАМ’ЯНЕЦЬКА ТУРКА» ЗНОВУ ФЕСТИВАЛИТЬ 12.05.2017
«КАМ’ЯНЕЦЬКА ТУРКА» ЗНОВУ ФЕСТИВАЛИТЬ
Традиція смакувати каву в місті на камені зародилася ще 1672 р. - саме
сюди цей напій уперше привезли турки. Поки у Відні відкрили першу кав’ярню, в Кам’янці-Подільському їх було вже майже десять. Тож недаремно Кам’янець по праву вважається першою кавовою столицею не лише України, а й Європи. Щоб відродити історію кави, у місті вже четвертий рік поспіль організовують фестиваль «Кам’янецька турка». Цьогоріч святкування відбулося 6-7 травня.

НАМАЛЮЙ МЕНІ СТАРОВИНУ! 12.05.2017
НАМАЛЮЙ МЕНІ СТАРОВИНУ!
В останні дні квітня міська дитяча художня школа вчетверте провела в нашому місті відкритий конкурс-пленер для учнів художніх шкіл та образотворчих відділень шкіл мистецтв «Замковий етюд».


Культура: 41 — 50 з 848
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі