• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 19 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

DJ MO ПРО МОЛОДІЖНЕ, МОДНЕ, МО... 08.03.2018
DJ MO ПРО МОЛОДІЖНЕ, МОДНЕ, МО...

9 березня - особлива подія в календарі любителів електронної музики, адже цього дня відзначається Все­світній день ді-джея. Взагалі свято має швидше неофіційний характер і в більшості випадків відбувається як благодійна акція. Адже щороку ді-джеї проводять низку благодійних концертів, збираючи кошти на допомогу дитячим організаціям.

КАМ’ЯНЕЦЬ НАГОРОДЖУВАВ БАНДУРИСТІВ 02.03.2018
КАМ’ЯНЕЦЬ НАГОРОДЖУВАВ БАНДУРИСТІВ
А чи слухали ви джаз під бандуру? Погодьтеся, таке поєднання нестандартне. Та музики показали, що майстерність гри на бандурі не закінчується виконаннями козацьких пісень і дум.

ВІД ЗАБУТТЯ ДО ВІДКРИТТЯ 02.03.2018
ВІД ЗАБУТТЯ ДО ВІДКРИТТЯ
26 лютого у Галереї мистецтв відбувся щорічний прилюдний захист магістерських робіт студентів спеціальності «Реставрація творів мистецтва» та «Декоративно-прикладне мистецтво» кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва К-ПНУ ім.Івана Огієнка.

ПОДІЛЬСЬКИЙ ФОЛЬКЛОР У ДІЇ 23.02.2018
ПОДІЛЬСЬКИЙ ФОЛЬКЛОР У ДІЇ
17 лютого туристична перлина Поділля поринула в неповторну атмосферу І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-Фест».

РЕСПУБЛІКАНСЬКІ НОВИНКИ 23.02.2018
РЕСПУБЛІКАНСЬКІ НОВИНКИ
Один із найбільших музичних і стріт-арт-фестивалів України «Respublica» поки не оголосив місця проведення, але оголосив перших хедлайнерів. Ними стануть британські електронщики «The Qemists». 

В ОБ’ЄКТИВІ - ПРОСТІ СЕЛЯНИ 16.02.2018
В ОБ’ЄКТИВІ - ПРОСТІ СЕЛЯНИ
Світлини із мальовничого затишного села Гораївка, що в складі Староушицької ОТГ, ввійшли до виданої в Австрії фотокниги Анатолія Бабійчука «Horaiv­-ka». Митець зробив півтисячі світлин краєвидів і мешканців населеного пункту, 95 із них знайшли гідне місце на сторінках книги.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ 16.02.2018
ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ
У рамках заходів, присвячених Року культурної спадщини, НІАЗ «Кам’янець» запрошує всіх охочих на презентацію видання «Колекція літографій Наполеона Орди із фондів Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Випуск 2. Волинська губернія», що відбудеться 20 лютого, о 15.00, у конференц-залі на вул.П’ятницька, 9.


ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ» 16.02.2018
ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ»
«Крізь твої очі» - це мальовничі пейзажі, прекрасні портрети, миттєвості життя, які закарбувалися на сотні років завдяки влучним поглядам кам’янецьких фотомитців. Такий незвичний вернісаж із промовистою назвою почав працювати у Виставковій залі 14 лютого. Дату фотохудожники обрали недарма, адже всі вони закохані - у творчість, фотографію, життя. Вернісаж присвятили 35-й річниці створення першого фотоклубу в Кам’янці-Подільському.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮ 09.02.2018
«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮ
Національний університет «Острозька академія» щорічно проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс різдвяних піснеспівів. Засновником і організатором є настоятель Василь Жуковський та актив студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького.

АКТУАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ РОКИ 02.02.2018
АКТУАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ РОКИ
«…Це була війна впливом… Наш вплив був менший. Більшовики не мали великих дисциплінованих частин, але їхня перевага була в тому, що всі наші широкі маси солдатства не ставили їм ніякого опору або навіть переходили на їхній бік, що майже все робітництво кожного міста і села ставало за ними; що, словом, більшість самого українського населення була проти нас...». Так Володимир Винниченко у своїй книзі «Відродження нації» описав ситуацію в Україні 1918 року.


Культура: 41 — 50 з 947
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі