Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

БЕЗ НАДІЇ СПОДІВАЮСЬ 11.03.2011
БЕЗ НАДІЇ СПОДІВАЮСЬ

25 лютого у Боришковецькій ЗОШ до 140-річчя від дня народження Лесі УКРАЇНКИ відбувся захід «Без надії сподіваюсь».

НАЗУСТРІЧ ВЕСНІ ТА КОХАННЮ 11.03.2011
НАЗУСТРІЧ ВЕСНІ ТА КОХАННЮ

2 березня у картинній галереї Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника відбувся творчий вечір працівників культури міста. З привітаннями до присутніх звернувся директор музею-заповідника Віктор ТРАВІНСЬКИЙ, який підкреслив важливість таких творчих зустрічей для інтелігенції міста і запевнив усіх, що такі вечори стануть традиційними. 

ЗВУКИ МУЗИКИ 11.03.2011
ЗВУКИ МУЗИКИ

18 лютого міська дитяча школа мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) розчинила двері перед прихильниками скрипкової музики. 

НАГОРОДА ЗНАЙШЛА ГОСПОДАРІВ 11.03.2011
НАГОРОДА ЗНАЙШЛА ГОСПОДАРІВ

Наприкінці минулого року в м.Наріта (Японія) проводилася Міжнародна виставка дитячого малюнка, в якій взяли участь понад 1000 учасників віком до 16 років понад 25 національностей. Виставка, яку відвідало більше 4500 людей, тривала 16 днів. 

Кількість коментарів:  2

РЕП - ЧЕРЕПАХА ВІДФЕСТИВАЛИЛА 04.03.2011
РЕП - ЧЕРЕПАХА ВІДФЕСТИВАЛИЛА

23 лютого у МБК пройшов перший відкритий міський фестиваль реп-музики «Черепаха». Його організаторами стали адміністрація МБК та учасники фесту. 

Кількість коментарів:  1

«БІЛЬШЕ ВДЯЧНОСТІ БИ ВАМ...» 04.03.2011
«БІЛЬШЕ ВДЯЧНОСТІ БИ ВАМ...»

У жіноче свято слово, як правило, надається чоловікам.
Нам же захотілося почути, що кажуть 8 Березня прекрасній половині людства зовсім юні чоловіки.
Отож, до уваги читача привітання від студентів і школярів - членів зразкової літературної студії «Джерельце» Центру дитячої творчості.

ПОДІЛЬСЬКА ЛІГА КВН. ПІВФІНАЛ 25.02.2011
ПОДІЛЬСЬКА ЛІГА КВН. ПІВФІНАЛ

17 лютого у МБК відбувся півфінал Подільської ліги КВН, у якому брали участь 5 команд: «Платинум»,  «Остров Свободы», «Сопранос» (усі команди з Хмельницького), «Рево» (Чернівці) та «Кам’янецький формат» (найсильніша на даний момент команда нашого міста). 

ВИСТАВА ПРО КІШКУ І... КОХАННЯ 25.02.2011
ВИСТАВА ПРО КІШКУ І... КОХАННЯ

15 лютого, у післядень святого Валентина, студентський театр «Лінк» зробив кам’янецькій публіці подарунок у вигляді комедії за п’єсою Ганни РОДІО­НОВОЇ «Кішка на радіаторі». За три роки діяльності театру це вже п’ята вистава. І, схоже, кам’янчани починають звикати до театру, тому що зал МБК цього вечора був заповнений майже наполовину, причому серед глядачів були як школярі, так і пенсіонери.

Автор:  Наталія ЯРОВА
Кількість коментарів:  1

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ІСПАНЦІВ У КАМ’ЯНЦІ 18.02.2011
НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ІСПАНЦІВ У КАМ’ЯНЦІ

Довгоочікувані Новорічні свята швидко промайнули, залишивши по собі радісні спогади та подарунки. А про подарунок, який отримали танцюристи нашого міста, годі було й мріяти: у засніжені морозні дні - трохи іспанського сонця, бадьорий стукіт кастаньєт і гарячі ритми фламенко. До Кам’янця на зимові вакації завітали іспанські хореографи Анхель ТАМАЙО та його молодий асистент Рауль де ла В’ЮДА (мабуть, кам’янчани ще пам’ятають запальні танці з кастаньєтами їхнього колективу «Айрес кастельянос» на майданах міста під час Травневих днів 2009 р.). Цілих три тижні гостювали вони у свого давнього друга - керівника танцювального колективу «Горличка» Дмитра НАЗАРЕНКА.

Автор:  Наталія ЯРОВА

«САМІ СВОЇ» У СЕБЕ ВДОМА 18.02.2011
«САМІ СВОЇ» У СЕБЕ ВДОМА

І знову неформальний клуб «КОМОРА.ОМ» зібрав шанувальників української пісні. Цього разу героєм вечора був наш земляк, бард, лідер київського гурту «Самі свої» Олег СУХАРЄВ.
Гурт «Самі свої» був заснований ще 1996 р. Його незмінним лідером та автором майже всіх пісень є Олег, котрий досить часто виступає і сольно. Гурт брав участь у численних фестивалях і мистецьких акціях, серед яких: «Червона рута», «Срібна підкова», «Рок-Січ», «Славське-рок», «Етноеволюція», «Мазепа-фест» та чимало інших. «Самі свої» випустили два альбоми: «Смарагди» та «Чому вниз?». Олег СУХАРЄВ також видав сольний альбом «Поклик», а 15 січня він розпочав акустичний сольний тур містами України. 8 лютого він вперше за багато років співав для кам’янчан.

Автор:  Наталія ЯРОВА


Культура: 791 — 800 з 869
Початок | Поперед. | 78 79 80 81 82 | Наст. | Кінець Всі