Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 25 ТРАВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ШЕДЕВРИ ЗI СТАРОГО ГАМАНЦЯ 17.09.2010
ШЕДЕВРИ ЗI СТАРОГО ГАМАНЦЯ

Кожна людина має талант. Хтось танцює чи спiває, хтось займається спортом, хтось шиє чи в’яже. А от Людмила КОКУШ захопилася створенням картин зi шкiри.


Автор: 

ЯСИНЕЦЬ ЗАПАЛЮЄ СЕРЦЯ 17.09.2010
ЯСИНЕЦЬ ЗАПАЛЮЄ СЕРЦЯ

Близько десятилiття прославляє наше мiсто камерний хор «Ясинець», такий же дивовижно цiкавий, як i його символ, - квiтка неопалима купина, або славнозвiсна червона рута. Створювався колектив на базi музично-педагогiчного факультету Кам’янець-Подiльського державного унiверситету високопрофесiйним фахiвцем, випускницею диригентського факультету Львiвської держаної консерваторiї iм.М.В.Лисенка Марiєю КУЗIВ.


БЕЗПРИТУЛЬНЕ КОШЕНЯ З ПАЩІ ПСА 10.09.2010
БЕЗПРИТУЛЬНЕ КОШЕНЯ З ПАЩІ ПСА

Кам’янець-Подільський подарував світові чимало яскравих творчих особистостей. Серед них художник кіно Євген ГОЛУБЕНКО. Він постійний художник-постановник фільмів Кіри МУРАТОВОЇ. І це не дивно, адже Кіра Георгіївна - його дружина. А ще Євген Іванович відомий як живописець, сценарист і фотограф.


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«АПЕЛЬСИН» НА БАТЬКІВЩИНI МАНДАРИНІВ 03.09.2010
«АПЕЛЬСИН» НА БАТЬКІВЩИНI МАНДАРИНІВ

24 серпня на Всесвітній виставці «Експо-2010» у Шанхаї проходив День України. В урочистостях взяла участь і делегація кам’янчан, до складу якої входили міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, його заступник Олег ДЕМЧУК і хореографічний колектив «Апельсин» (керівник Алла ПАЩЕНКО).

Автор:  Ольга МІРКОТАН

НОВЕ ЖИТТЯ ПАРКУ. ПОВЕРНЕННЯ «КЛІТКИ» 27.08.2010
НОВЕ ЖИТТЯ ПАРКУ. ПОВЕРНЕННЯ «КЛІТКИ»

Мабуть, нічого так приємно не дивувало останнім часом, як звістка про те, що в міському Центральному парку ведуться ремонтні роботи і незабаром він знову має ожити та повернути собі колишню славу улюбленого місця відпочинку кам’янчан.

Автор: 

ВСIМ ШОУ, ШОУ... 20.08.2010
ВСIМ ШОУ, ШОУ...
Коли мова йде про шоу, то відразу пригадується гурт AC/DC, який, як ніхто інший, знайшов ту золоту середину, коли форма та зміст йдуть нога в ногу.
З виходом чергового альбому додається якийсь новий елемент шоу, що є своєрідним продовженням попереднього. Хоча гітарист Ангус ЯНГ, коли розмова заходить про візуалізацію їх пісень, відповідає: «Музика допомогла нам стати тим, ким ми є, і ніколи не забуваємо, що, в першу чергу, над усім має панувати музика. На ній ми концентруємось, а решта - тільки додаток». Такий собі десерт, без якого навіть уявити не можна виступу цих музикантів.

13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ 20.08.2010
13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ
У п’ятницю, 13 серпня, в конференц-залі НIАЗ «Кам’янець» на вулиці П’ятницькій, відбулася творча зустріч кам’янчан із відомими польськими фотомитцями Єжи та Малгожатою КАРНАСЕВИЧАМИ. Посприяв цій зустрічі кам’янецький фотоклуб «Погляд», очолюваний Юрієм САВІНИМ.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

20.08.2010
ШЛЯХИ КОБЗАРЯ ІЗ СІДНЕЯ
6 серпня у Кам’янці-Подільському відбувся концерт талановитого бандуриста, заслуженого артиста України Віктора МIШАЛОВА, який проходив у рамках концертного туру кобзаря містами України. Концерт організовано Товариством Українського козацтва ім.I.Богуна в Австралії за підтримки Міністерства культури та туризму України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна - Світ» і Центру національних культур.

«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ 13.08.2010
«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ

Вчора у РЦНКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка до Дня Незалежності юної кам’янчанки Катерини КIВIЦЬКОЇ, яка лише півроку назад узяла до рук фотоапарат. Катерина назвала свою виставку «Риторичні запитання».

Автор: 

ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА 13.08.2010
ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА

Минулої п’ятниці, 6 серпня, виставковий зал, що розмістився у Міській криниці, більше відомій як Вірменська, вчергове порадував глядачів. Цього разу фотошедеврами хмельничанина Анатолія IВАНОВА - давнього друга Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ


Культура: 891 — 900 з 932
Початок | Поперед. | 88 89 90 91 92 | Наст. | Кінець Всі