• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 16 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

04.02.2011
«ВІЗЕРУНКИ ЗИМИ»
Нещодавно у туристичному центрі «Сонячна долина» (Чернівецька область) відбувся міжнаціональний конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Візерунки зими», в якому взяли участь понад 110 учасників різних вікових категорій майже з усіх регіонів України, у тому числі і вихованки Кам’янець-Подільської МДШМ.


04.02.2011
ТЕРИТОРІЯ КРАСИ

У НВК №9 ім.А.М.Трояна вже звикли до фотовиставок, майстерно дібраних квіткових композицій… Але найбільше приваблюють глядачів роботи художників.
Нещодавно у школі відбулася виставка робіт учнів 4-8 класів художнього відділення школи мистецтв.

БУРШТИНОВІ ГОЛОСИ 28.01.2011
БУРШТИНОВІ ГОЛОСИ

Нещодавно міська дитяча школа мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) взяла участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі української музики «Бурштинові нотки», який проходив у м.Рівне. 

28.01.2011
У ШКОЛІ ВІДКРИЛИ ТЕАТР

Новорічні свята у Кам’янець-Подільській ЗОШ №6 відзначились особливою подією - відбулася вистава «Зимова казка», що стала дебютною в роботі шкільного лялькового театру «Дивограй». Театр був створений у рамках проекту «Арт-терапія». Його мета - соціалізація учнів шляхом залучення їх до колективної творчої справи, покращення стосунків між дітьми, розкриття їх творчих здібностей. До реалізації проекту були залучені адміністрація школи, вчителі, учні та батьки. Учні під керівництвом старших самі створювали лялькових персонажів, підбирали музичний супровід, продумували всі деталі постановки.

«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ» 21.01.2011
«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ»

8-12 січня у туристичному комплексі «Сонячна долина» (Буковина) проходив фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Долина надії». Він зібрав юних талантів з усіх куточків нашої держави. Різноманіття жанрів, стилів і вікових категорій зробили свято досить цікавим. 

Автор: 

КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ 21.01.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ
18 січня кам’янецькі журналісти мали можливість познайомитись із організаторами унікального творчого проекту, котрий стартував у Кам’янці на початку тижня. «Пленер абстракціоністів» - таку суперечливу назву отримав двотижневий експеримент, що проходить у рамках відзначеня 100-річчя абстракціонізму. Суперечливу, тому що, як правило, абстракціоністам натура не потрібна. Замість об’єктивної дійсності абстракціоністи ввели суб’єктивний світ однієї людини - художника. Вони абсолютизували світ власних переживань та емоцій - своє Я.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ 14.01.2011
ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ

Генії рідко доживають до старості. Їм просто стає тісно на Землі. Але Джон ЛЕННОН пішов від нас не по своїй волі. Йому було всього 40 років.

ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ 14.01.2011
ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят і дорослі, і діти завжди в очікуванні дива. Свято вишуканості, шляхетності та феєричної магії танцю вперше в історії школи було влаштовано вчителями кафедри іноземної мови НВК №9 ім.А.М.Трояна.

Кількість коментарів:  0

З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ 06.01.2011
З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ

Вперше фільм «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» був відзнятий 1961 р. режисером Олександром РОУ. Неодноразово за цим твором Гоголя ставили мюзикли, вистави. От і творчий колектив с.Великозалісся вирішив влаштувати своїм односельчанам напередодні Різдва справжнє свято. 

«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ 24.12.2010
«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ

21-22 грудня у м.Хмельницький відбувся обласний фестиваль мистецтв «Кришталева зірка-2010», в якому взяв участь зразковий ансамбль танцю «Максі» нашого міського Будинку культури під керівництвом Тетяни СТАДНІК і Миколи ТОМАЙЧУКА. 

Автор: 
Кількість коментарів:  1


Культура: 891 — 900 з 957
Початок | Поперед. | 88 89 90 91 92 | Наст. | Кінець Всі