• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

25.03.2011
СХОДИНКАМИ ДО ШЕВЧЕНКА

17 березня у виставковій залі дитячої художньої школи відбулося відкриття виставки «Сходинками до ШЕВЧЕНКА», де було  представлено понад 60 робіт, виконаних у різних жанрах і техніках дітьми віком 7-16 років. Однак усіх авторів та їхні твори об’єднувало одне - любов до національного, глибока повага до великого Кобзаря.

25.03.2011
СХОДИНКАМИ ДО ШЕВЧЕНКА

17 березня у виставковій залі дитячої художньої школи відбулося відкриття виставки «Сходинками до ШЕВЧЕНКА», де було  представлено понад 60 робіт, виконаних у різних жанрах і техніках дітьми віком 7-16 років. Однак усіх авторів та їхні твори об’єднувало одне - любов до національного, глибока повага до великого Кобзаря.

25.03.2011
КОНЦЕРТ ОЛЕНИ ЛЮТАРЕВИЧ

13 березня у дитячій хоровій школі відбувся концерт Олени ЛЮТАРЕВИЧ. 

КАМ’ЯНЧАН ПРИГОСТИЛИ «ШИФРИНІЗМАМИ» 25.03.2011
КАМ’ЯНЧАН ПРИГОСТИЛИ «ШИФРИНІЗМАМИ»

17 березня легендарний гуморист Єфим ШИФРІН напередодні свого 55-річчя, яке він святкує сьогодні, виступив із концертною програмою у Кам’янці. 

Кількість коментарів:  0

НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ... 18.03.2011
НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ...

23 березня - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
Якщо спитати пересічного кам’янчанина про культурне життя у рідному місті, найчастіше чуєш відповідь: «Та яке культурне життя? Ми - провінція!». І будуть не зовсім праві. Нехай у нас немає такої кількості культурних закладів, як в обласних центрах чи столиці, і нас не часто балують своїми виступами зірки, однак і в Кам’янці люди при бажанні цілком можуть реалізувати свою потребу в прекрасному.

Автор:  Наталія ЯРОВА

І ЗНОВУ ЗВУЧАВ «ЗАПОВІТ» 18.03.2011
І ЗНОВУ ЗВУЧАВ «ЗАПОВІТ»

10 березня з нагоди 197-ї річниці з дня народження та 150-х роковин із дня смерті Тараса ШЕВЧЕНКА у МБК відбувся концерт хорових колективів міста. Прозвучали пісні на вірші Тараса Григоровича, а також українські народні. 
Автор:  Наталія ЯРОВА

«ОЧЕРЕТЯНІ КОТИ» - НАШІ, ПОДІЛЬСЬКІ 18.03.2011
«ОЧЕРЕТЯНІ КОТИ» - НАШІ, ПОДІЛЬСЬКІ

5 березня кам’янецькі шанувальники сучасної ук­раїн­ської музики отримали черговий подарунок - концерт вінницького гурту «Очеретяний кіт» у клубі «Комора.Ом».
Гурт було засновано 1995 р., а його назва походить від однойменної тварини, яка живе при болоті в очереті, де є все, що їй потрібно для існування, та вміє плавати. Учасники гурту дуже люблять мандрувати, але принципово хочуть жити в рідній Вінниці, де можуть спокійно займатися творчими експериментами. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

СУМІШІ ФАРБ І УЯВИ 18.03.2011
СУМІШІ ФАРБ І УЯВИ
10 березня у залах Картинної галереї розпочала роботу виставка творчих робіт студентів педагогічного факультету К-ПНУ ім.І.Огієнка, котрі навчаються за спеціальністю «Реставрація творів мистецтва». Виставка повністю виправдовує свою назву «Творчі суміші», оскільки представлені твори дуже різнопланові.


Автор:  Наталія ЯРОВА

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ 18.03.2011
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

21 березня, у день весняного рівнодення, щороку відзначається Всесвітній день поезії. Відзначення цього свята було встановлено 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО.
Поезія, як зазначено в ухвалі, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Крім того, Всесвітній день поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе малим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, які відроджують споконвічну традицію живого звучання поетичного слова. Цей день, вважає ЮНЕСКО, повинен сприяти створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва, відкритого людям.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

18.03.2011
НА СОБОРНУ ПОВЕРТАЄТЬСЯ КУЛЬТУРА?
Минулого тижня художники та фотографи нашого міста святкували маленьку перемогу - міська влада повертає їм Виставкову залу на Соборній, у якій нині знаходиться Єдиний дозвільний центр. За ці декілька років митці неодноразово оббивали пороги міськради та писали клопотання до міського голови з проханням повернути їм це приміщення, адже після того, як просторі зали Ратуші 2005 р. зайняли експозиції «Історія Магдебурзького права» та «Історія грошей», а також зал засідань уряду міста, у Кам’янці для виставок залишилось усього три зали Картинної галереї (решту займають постійно діючі експозиції). Виставкову залу, як і раніше, буде передано на баланс музею.


Автор:  Наталія ЯРОВА


Культура: 941 — 950 з 1029
Початок | Поперед. | 93 94 95 96 97 | Наст. | Кінець Всі