Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 14 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ! 17.12.2010
ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ!

Нещодавно в Інтернеті з’явилося нове цікаве відео: гурт «Брати» виконує сучасні хіти… на бандурах. Після цього сюжети про талановитих хлопців показали декілька українських телевізійних каналів. А найцікавіше те, що незвичайне тріо близнюків-бандуристів мешкає у Кам’янці-Подільському.

Автор: 

03.12.2010
«МЕЛОДІЇ КОХАННЯ, МЕЛОДІЇ ДУШІ»

Саме під такою назвою 28 листопада у МБК відбувся творчий вечір поетеси Ірини СОН і композитора та поетеси Нелі ЛІЩИНСЬКОЇ.

Кількість коментарів:  2

03.12.2010
ВЕРШИНИ ПАРНАСУ

23 листопада у приміщенні міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) відбулося відкриття шостої виставки художніх робіт учнів класу викладача Галини ЯРОШЕВСЬКОЇ.
Минулого року жителі нашого міста мали змогу відвідати велику виставку її класу в картинній галереї. Цього року на огляд було виставлено художні роботи Анастасії НЕМИЙСЬКОЇ та Мар’яни ПІНТАК. Не дивлячись на вік юних художниць, ці роботи розкривають глибокий емоційний світ їхніх відчуттів і вражень.

03.12.2010
ЧЕРГОВИЙ ЗЛЕТ АНГЕЛІНИ ЄФИМЕНКО

У передостанній день осені відкрилася тематична фотовиставка учениці 8-Б класу НВК №9, переможниці всеукраїнських та обласних конкурсів 2008-2010 рр. - Ангеліни ЄФИМЕНКО, вихованки фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

03.12.2010
МОИ МЕЧТЫ

Наталка ТАРНАВСЬКА вже давно заслуговує на титул довгожительки. Проте якщо серйозно, то її прізвище фігурує в журналі обліку роботи зразкової літературної студії «Джерельце» Центру дитячої творчості. Але вона - не почесний член творчого об’єднання, а насправді активно займається віршуванням і прозою. У неї - безліч захоплень: шахи, музика, література, історія. До речі, останнє і спонукало її до вступу на історичний факультет К-ПНУ ім.Огієнка.
Наталка обожнює море і найбільше боїться одного - закінчення дружби. Не терпить, коли хтось жаліє себе або її. Планів і задумів у дівчини з особливими потребами дуже багато. Тож побажаймо їй щасливого їх здійснення!

ЧЕРГОВИЙ ТРІУМФ "АБРИ" 26.11.2010
ЧЕРГОВИЙ ТРІУМФ "АБРИ"

6-14 листопада у Тернополі відбулася V Всеукраїнська танцювальна олімпіада (5-th Ukrainian Dance Olympiad). 

26.11.2010
КАМ’ЯНЧАНКА - У ФІНАЛІ «НАРОДНОЇ ЗІРКИ»

Приємним сюрпризом для ка-м’янчан став вихід у фінал музичного шоу «Народна зірка», що на каналі ТРК «Україна», нашої землячки - 28-річної Тетяни ФТЕМОВОЇ. Більше того, дует Тетяни з  Наталією ВАЛЕВСЬКОЮ є головним фаворитом проекту. 

Автор: 

19.11.2010
СЛОВО, ОКРИЛЕНЕ МУЗИКОЮ

квартет «Концер-тіно» виконав твір Я.СТЕПОВОГО «Пам’яті ШЕВЧЕНКА»9 листопада до Дня української писемності та мови у міській дитячій школі мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) відбувся концерт-лекція, на який були за-прошені вихованці школи та учні ЗОШ №7.
Оскільки українська писемність своїм корінням сягає часів Нестора Літописця (якого, за церковним календарем, вшановують саме 9 листопада), привітання цього дня отримали всі присутні в залі, котрі носять ім’я Нестор. Гості школи також мали змогу поринути в цікавий історичний екскурс стежками зародження, розвитку і становлення найбагатшої спадщини українського народу - мови.
Не секрет, що українська мова є наймелодійнішою, а тому наші пісні сповнені неповторного ліризму та чарівності, в чому змогли ще раз переконатися слухачі концерту, в якому взяли участь учні викладачів Людмили ЛІТОМИРСЬКОЇ, Марії ГУЛЕНКО та Олени ГНАТЮК. Наостанок, вшановуючи основоположника української мови Тараса ШЕВЧЕНКА, квартет «Концер-тіно» виконав твір Я.СТЕПОВОГО «Пам’яті ШЕВЧЕНКА».
Світлана ВІТКОВСЬКА, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».

19.11.2010
НА ХВИЛІ ПЕРЕМОГ

Міська дитяча школа мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) дає змогу наймолодшим жителям міста познайомитися з багатовіковою культурною спадщиною в галузі мистецтва. Результатом такого знайомства стають власні спроби вихованців школи популяризувати обраний вид мистецтва. Як наслідок, щороку школа отримує визнання у вигляді перемог її учнів на різноманітних конкурсах. 

19.11.2010
ДОРІС ДО ПЕРСОНАЛЬНОЇ

15 листопада в приміщені підліткового клубу «Сатурн» відкрилася перша персональна фотовиставка члена фотоклубу «Погляд» фотографа Руслана РОМАНЮКА, що має назву «Свет очей, вдохновение наших сердец!..»


Культура: 941 — 950 з 996
Початок | Поперед. | 93 94 95 96 97 | Наст. | Кінець Всі