Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 22 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

16.07.2010
І ЗНОВУ «БРАВО» ПІДКОРЮЄ ВЕРШИНИ!

Із 10 до 18 червня у Євпаторії проходив ІІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Чорноморський зорепад», в якому взяв участь і кам’янецький танцювальний колектив «Браво». Він представив рідне місто на досить високому рівні, посівши ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».

16.07.2010
АIESEC ЗIБРАВ У ЛЬВОВI 11 КРАЇН

Третього липня у Львові в межах культурно-мистецького фестивалю «Літо на Ринку» втретє відбувся фестиваль культур «lvіv іnternatіonal», в якому взяли участь близько 20 представників з 11 країн світу, зокрема Бразилії, Азербайджану, Греції, Iндії, Чехії, Нідерландів, Єгипту, Туреччини, Китаю, Iндонезії тощо. Організатором фестивалю виступило львівське представництво міжнародної молодіжної організації АIESEC, котра була створена наприкінці Другої світової війни з метою об’єднання повоєнного світу, в якому панував розбрат. З того часу вона щорічно проводить подібні фестивалі у всіх країнах, які входять до АIESEC (нині їх налічується понад 100).

ГРАН-ПРІ - У «МАКСІ» 09.07.2010
ГРАН-ПРІ - У «МАКСІ»

12-16 червня у Феодосії проходив Міжнародний фестиваль дитячого та молодіжного мистецтва «Перлина Кімерії», який проводився на користь онкохворих дітей. Гран-прі фестивалю завоювала композиція «Діти сонця», яку виконали старша та молодша групи хореографічної студії спортивного та сучасно-бального танцю «Максі» з Кам’янця-Подільського. А за композицію «Стиляги» старша група «Максі» отримала ще й I місце. Дітей було нагороджено дипломами, цифровими фотоапаратами та DVD-плеєрами.
Автор: 

ІЗ РОСІЇ З ВАЖКИМ МЕТАЛОМ І ЛЮБОВ’Ю! 09.07.2010
ІЗ РОСІЇ З ВАЖКИМ МЕТАЛОМ І ЛЮБОВ’Ю!

Російські музичні колективи не часто відвідують наше місто. Тому приїзд 29 червня рок-гурту АРIЯ можна, без сумніву, назвати справжньою музичною подією для Кам’янця.
АРIЯ - один із найвідоміших і найстаріших російських гуртів, якому цього року виповнюється 25 років. За їхніми плечима - мільйони екземплярів проданих альбомів і сотні концертів. АРIЯ - лауреат премії «Fuzz» 2007 р. як кращий lіve-гурт.

09.07.2010
Зі свіжої збірки
Нещодавно ще зовсім молодий Віталій ГОРБУЛЕНКО (його вірші теж друкувалися в «ПОДОЛЯНИНІ») видав збірку поезій з промовистою назвою «Широкий світ». 

09.07.2010
З майбутньої збірки

У кам’янчанки Світлани КРЕМІНСЬКОЇ за три роки поетичної творчості набралося віршів на цілу збірку. 
Її твори вже друкував «ПОДОЛЯНИН». Пропонуємо увазі читачів ще декілька віршів Світлани Анатоліївни.
Кількість коментарів:  1

09.07.2010
ГОСТІ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО
Валентина ПОЛЕВА зі старовинного міста Білгорода-Дністровського, замилувавшись красою та багатством історії Кам’янця-Подільського, написала вірш про це чудове  місто на Смотричі, про його гостей. Звісно, вірш не є шедевром поетичної творчості, але він дихає щирою любов’ю до нашого міста, до його історії. Тож уміщуємо вірш Валентини Миколаївни.

09.07.2010
КВІТИ ЧЕРВНЯ

Завершився червень. Усі навчальні заклади міста святкували випуск у світ своїх вихованців. Відзначала у МБК свій 15-й ювілейний випуск і дитяча хорова школа. Залу заповнили випуск-ники, батьки, викладачі, учні школи, гості.

25.06.2010
ДІО, ЯКОГО БІЛЬШЕ НЕМАЄ

16 травня перестало битися серце одного із найвідоміших вокалістів рок-сцени Ронні Джеймса ДІО. 
Для українських меломанів, чиї смаки формувалися наприкінці 70-х - початку 80-х, ДIО був культовою постаттю. Таким він і залишиться назавжди в нашій пам’яті.

11.06.2010
ВОКАЛЬНИЙ ЗОРЕПАД

Нещодавно на дитячо-юнацькому Всеукраїнському конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом», який проходив у м.Хмельницький, вихованці міської дитячої школи мистецтв вибороли почесні регалії. Ольга ЦЮРА (викладач Віта САВIНСЬКА), Діана ГОНЧАР (Олександр КОРОЛЮК) і Сергій ГУМЕННИЙ (Людмила ЛIТОМИРСЬКА) - диплом II ступеня. Юлія БЕРЕЗНIЦЬКА (Віта САВIНСЬКА) - диплом III ступеня. Аліна та Карина ЯЩУКИ (Оксана ГОРА) стали дипломантами.


Культура: 941 — 950 з 965
Початок | Поперед. | 93 94 95 96 97 | Наст. | Кінець Всі