• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 20 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ? 01.06.2018
ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ?
Жалісливу історію із життя вільних псів повідали 26 травня актори молодіжного театру «Тандем» у РЦКМ «Розмай». Вистава «Зграя» (режисер-постановник Галина Коротенко) - це розповідь про безпритульних собак, які живуть у яру.

У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО 01.06.2018
У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО
Кам’янець не стомлюється фестивалити й дивувати новинками. Схоже, у червні не тільки погода буде спекотною, а й культурне життя міста.

«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» 25.05.2018
«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»
Під такою назвою 19 травня у НІАЗі «Кам’янець» відкрилася виставка. Ідея її створеня виникла у директора заповідника Василя Фенцура та художниці Олени Швець іще під час відкриття тристичного сезону.

ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ 25.05.2018
ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ
Унікальні роботи, виконані у техніці вишивки соломкою та квілту (клаптикового шит­тя) прикрашають Галерею мистецтв, у якій 19 травня відбулося відкриття виставки «Поетична, пісенна, легендарна, казкова Україна» Наталі та Іллі Лашків.

У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ 25.05.2018
У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ
Не встигли кам’янчани і вся Україна відійти від культурного шоку, якого завдав Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, посівши третє місце в Міжнародному танцювальному батлі «Museum Dance Off», як місцеві музейники до Міжнародного Дня музеїв підготували низку вражаючих заходів. Танцювальний батл приніс нашому музею і місту більше, ніж просто третє місце серед 48 учасників проекту, він дав нам визнання і рекламу, ми «засвітилися на світовій сцені». 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ» 18.05.2018
РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ»
Навіть дощ не завадив веселощам під час мегасвята морозива від торгової марки «Рудь», яке відбулося 13 травня в міському парку Героїв Євромайдану.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»? 18.05.2018
ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»?
Як уже повідомлялося, 22-24 червня в міському Будинку культури відбудеться ІІ Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Показ найкращих художніх фільмів і соціальної реклами із понад 30 країн світу, зустріч з відомими українськими режисерами, акторами, сценаристами, продюсерами, кіноблогерами, конкурс косплеєрів, ворк­шопи з кіно та анімації, музичні виступи гуртів і море попкорну.

ТАНЦІ. ФІНАЛ 11.05.2018
ТАНЦІ. ФІНАЛ
Як уже повідомлялося, Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник вийшов до фіналу Міжнародного танцювального батлу «Mu­seum Dance Off». 

ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ 11.05.2018
ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ
Кам’янецький міні-фестиваль повітряних зміїв, який 5-6 травня проводився в Новому замку, заслужено можна назвати най­добрішим, найщирішим і найвеселішим заходом міста.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА» 11.05.2018
ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА»
инулої п’ятниці площу Польський ринок заполонили музиканти і танцівники в колоритних українських костюмах, а від звуків запальної музики важко було встояти, щоб не піти у танок. 


Культура: 21 — 30 з 957
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі