Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 14 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ 10.08.2018
СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ
Цієї суботи сквер «Гунські криниці» просто тонув у морі дитячого сміху і веселощів, адже саме тут, на фестивалі води та сімейного відпочинку «Ількові забави», щедрий Ілько роздавав величезну порцію задоволення й позитиву дорослим і малим.

СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ 27.07.2018
СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ
Імена Героїв Кам’янеччини, які загинули в боротьбі за Батьківщину, будуть увіковічені не тільки на меморіалах пам’яті, в наших серцях, а й у другому томі книги «Життя, віддане за Україну» письменниці, редактора Хмельницької обласної громадсько-молодіжної газети «Твій погляд». Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» міський голова Михайло Сімашкевич. 

СТАРЕ МІСТО ЗНОВУ В СТИЛІ РЕТРО 27.07.2018
СТАРЕ МІСТО ЗНОВУ В СТИЛІ РЕТРО
На майдан Вірменський ринок знову завітали ретроавтомобілі. Цього разу вже не на фестиваль, а на виставку, яка проводиться в рамках Міжнародного пробігу ретроавтомобілів в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича» завдяки Міжнародному клубу «CAAR» (Клуб античних автомобілів та райдів - польський підрозділ, м.Варшава) та клубу «АФК ЗАЗ Козак» зі Львова.

В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО 27.07.2018
В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО
Троє молодих людей із міста Лева вирішили не розтрачувати свого потеціалу і творити якісну музику. Так 2010 р. народився український гурт «Один в каное», який досить швидко знайшов свого слухача. Вокалістка гурту Ірина Швайдак тоді ще навчалася на філологічному факультеті й мала не один списаний поезією блокнот, що дуже допомогло в музичній діяльності.

ПОЄДНАЛИСЯ ЖИВОПИС, ГРАФІКА Й АРХІТЕКТУРА 27.07.2018
ПОЄДНАЛИСЯ ЖИВОПИС, ГРАФІКА Й АРХІТЕКТУРА
19 липня у Виставковій залі на Соборній відкрилася персональна виставка живопису, графіки й архітектури Віктора Яворського, який у 1991-1994 роках був головним архітектором Кам’янця-Подільсь­кого. Демонстрація творчості майстра триватиме до 1 серпня.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ 27.07.2018
НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ
Багато подарунків, три кубки перемоги, море відзнак та позитивних вражень привезли недавно талановиті кам’янчани із Туреччини. 

«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА 20.07.2018
«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА
Мокрі танці під дощем, шалений драйв - ось як можна охарактеризувати «Zagata Fest - 2018». Молодіжний фестиваль не злякався нельотної погоди і приймав гостей на Руській брамі в минулі вихідні. Люду зійшлося чимало: і дорослі, і малі не стомлювалися розважатися під різножанрову музику. Чи душевно-ліричну Moriah Woods, чи брутального Howardа Rickardа, в якого майже кожне слово - лайка, зустрічали щирими оплесками.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА 20.07.2018
ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА
Натхненний подорожами до Поль­-щі, Румунії та Німеччини, знаний кам’янецький фотограф Петро Ігнатьєв вирішив не баритися й організував 12 липня фотовиставку «Мандри пі­лігрима Європою». Тим паче привід хороший - у такий символічний спосіб відсвяткувати День фотографа. 

ФОТОГРАФИ В КАДРІ 20.07.2018
ФОТОГРАФИ В КАДРІ
12 липня заступник міського голови Сергій Бабій від імені мера привітав талановитих кам’янецьких фотографів...

БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ 13.07.2018
БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ
На запрошення польських музейників із 4 до 8 липня працівники Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника перебували у Гданську, де брали участь у реконструкції масштабної битви, разом із тим обговорили питання налагодження співпраці з музеєм цього міста, про що вже два роки ведуться переговори. У майбутньому це дасть можливість подавати заявки на гранти Євросоюзу. 


Культура: 41 — 50 з 996
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі