Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   


ЧЕТВЕР, 23 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

04.06.2010
ЛАУРЕАТА ЗАПРОСИЛИ ДО ІТАЛІЇ
6-9 травня у Дрогобичі відбувся III Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetum mobile», лауреатом якого став народний оркестр народних інструментів К-ПНУ ім.Огієнка під керівництвом доцента кафедри теорії, історії музики та гри на музичних інструментах Iвана МАРИНIНА.

28.05.2010
DANCE, DANCE, DANCE...
Ще яскравіше та феєричніше, ніж звичайно, пройшов VIII конкурс зі спортивного бального танцю «Віват Університет!». У наше місто завжди із задоволенням приїжджають найкращі танцювальні колективи України, незважаючи на те, що аналогічні спортивні турніри проходять ще в декількох містах. Так, цього року 15 травня на конкурс завітали танцювальні колективи з Києва, Одеси, Iллічівська, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Старокостянтинова, Волочиська, Дунаївців, Чорткова, Летичева, Красилова, Нової Ушиці. Це нові та вже добре відомі клуби: «Акцент», «Браво», «Грація», «Ера», «Перлина», «Стиль», «Бандана», «Iрен», «Галант», «Едельвейс», «Каскад», «Фламінго», «Либідь», «Наталі», «Оазис Денс», «Стріт-класік», «Power Dance», «Блек-данс», «Вік ленд», «Аджанта», «Райдуга», «Смайл». Усього в змаганнях брали участь 697 спортсменів віком від 4 до 36 років.

Кількість коментарів:  0

21.05.2010
СВЯТО ВАРЕНИКА В ПДАТУ
Національними стравами українців завжди вважалися вироби з простого бездріжджового тіста. Найбільш поширеною стравою є вареники з різними начинками. Подібні до турецької кухні та пельменів, під назвою «дюш-вара» перетворилося вони спочатку на «вара-ники», а потім уже -
на українські вареники з характерними національними наповнювачами. Зокрема, з вишнею, сиром, картоплею та цибулею зі шкварками.

21.05.2010
«ЛІНК»: ТЕАТР - ЦЕ ЖИТТЯ
Стан мистецтва у всі часи був вірним індикатором розвитку та економічного добробуту тієї чи іншої держави. Тому, якщо почуєте чергові заяви політиків про неабиякий поступ України, просто задайте їм риторичне запитання про те, що конкретно зроблено для підтримки вітчизняного книговидавництва та скільки коштів виділено на розвиток українського кіно і театру. I Ви не помилитеся, якщо про себе подумаєте: «Нічого».
Фактично абсолютна більшість
усього, що відбувається в українському мистецтві, робиться силами небайдужих аматорів і професіоналів, які займаються цією справою у вільний від основної роботи чи навчання час.
Про все це не з чужих розповідей знають і наші сьогоднішні співрозмовники - керівник театру-студії «Мельпомена» та режисер театру «Лінк» Валерій СВЕРЕДА, а також його помічник Вадим ЯКУШ.


21.05.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «БАРВІНОК» ПРИВІТАВ ПОЛЬСЬКИХ КОЛЕГ
Кожна країна, місто, людина, колектив мають свою історію. Для танцювального ансамблю «Барвінок» при ЦДТ історія тільки розпочинається. За 7 років існування «Барвінок» взяв участь у найпрестижніших фольклорних міжнародних фестивалях і конкурсах Європи. 

26.03.2010
БРАВИЙ АКТОР БЕНЮК

Коли входиш до театру, зазвичай тебе зустрічають закриті завіси. Мимоволі кидаєш на них погляд, шукаючи своє місце, бо плекаєш надією раптом щось підгледіти, раніше за інших побачити вхід у той загадковий театральний, насправді інший світ. Втім глядачам вистави «Швейк», яка йшла на сцені міського Будинку культури 22 березня, одразу було чим зайнятися - на сцені, перед завісами, вже спав ШВЕЙК. Принаймні не дуже досвідчені театрали подумали, що він спить стоячи. Але анотація до вистави прояснює ситуацію: «...десь у сутінках Європи стоїть пам’ятник Йозефу Швейку. Навколо нього нишпорить шпик, який більше нагадує пацієнта з клініки Фрейда. Швейк «оживає», і дія переносить нас у той плин життя Австро-Угорщини на початку Першої світової війни, яким просякнуто роман».

Автор:  Ольга МІРКОТАН

03.03.2010
КАМ'ЯНЕЦЬКІ ХРОНІКИ

3 березня у К-ПНУ ім.Огієнка відбулося незвичне засідання за участю представників місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців, бізнесменів і ЗМІ, ініціатором проведення якого був начальник Державної регіональної житлово-комунальної інспекції, керівник «Ротарі-клубу» Сергій БАБІЙ. Неординарність цього заходу в тому, що Сергій Віталійович запропонував усім присутнім підтримати та безпосередньо долучитися до реалізації надзвичайно цікавого проекту повернення до Кам’янця-Подільського маловідомого для широкого загалу читачів, але популярного серед істориків усього світу літопису «Кам’янецькі хроніки», який був написаний у нашому місті вірменськими священиками протоієреєм Ованесом, його сином Тер-Григором та онуками Акопом та Аксентом у період 1430-1652 рр.

30.01.2010
НАЙКРАЩИМ КОЛЕКТИВОМ НА ФЕСТИВАЛI ВИЗНАНО НАШ «ЖУРАВЛИК»
26-29 січня у Дніпропетровську проходив XVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва-2010», у якому на запрошення оргкомітету взяла участь народна
дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик». У заході взяли участь понад 1500 учасників із 67-ми колективів з України, Росії, Білорусі та Молдови:
16 дитячих світських і церковних хорів, 9 студентських хорів середніх спеціальних і вищих мистецьких навчальних закладів, 6 камерних хорів державних філармоній, будинку вчителя, єпархіальної школи, 15 церковних хорів і 21 світський, церковний вокальний ансамбль. Кількість коментарів:  1

01.01.2010
СВIТ УЯВИ СЕРГIЯ МИХАЙЛОВА

Пiд такою назвою в недiлю, 27 грудня, у Картиннiй галереї, що в Старому мiстi, вiдкрилася персональна виставка кам’янецького художника Сергiя МИХАЙЛОВА. Як зазначив сам митець, свої майбутнi картини вiн спочатку уявляє, а вже тодi готовий плiд уяви переносить на полотно.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ
Кількість коментарів:  0

09.01.2009
ЩАСЛИВІ ТА ВПЕВНЕНІ

Найбільше щастя для батьків - бачити свою дитину здоровою, неймовірна втіха - коли вона щаслива. 
«Мамо, а яке воно, щасливе дитинство?». Відповідь на це запитання наші діти отримали самі, з моменту, коли танці в їхньому житті почали займати особливе місце, коли репетиції та виступи не просто стали їхнім дозвіллям, а стилем життя. 


Культура: 861 — 870 з 872
Початок | Поперед. | 84 85 86 87 88 | Наст. | Кінець Всі