Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 16 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗА СЛУЖБУ МИСТЕЦТВУ - СТИПЕНДІЯ 23.03.2012
ЗА СЛУЖБУ МИСТЕЦТВУ - СТИПЕНДІЯ

Володарями персональних стипендій губернатора Хмельницької області стали директор дитячої музичної школи ім.Ф.Ганицького Віолетта СИНИЦЯ та учень дитячої школи мистецтв Ілля ГОЛДИБАН (викладач Олеся КОРОЛЮК). Ілля - неодноразовий переможець міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. 

ЮННИМ ПІАНІСТАМ - БРАВІСИМО! 09.03.2012
ЮННИМ ПІАНІСТАМ - БРАВІСИМО!
2 березня в дитячій міській школі ім.Ганицького вперше пройшов відкритий конкурс «Юний піаніст», у якому взяли участь всі мистецькі навчальні заклади міста, а також хмельницька школа мистецтв «Райдуга».

Автор:  Наталія ЯРОВА

КОБЗАРЯ ВИКОНУВАЛИ ХОРОМ 09.03.2012
КОБЗАРЯ ВИКОНУВАЛИ ХОРОМ
1 березня прихильників хорового мистецтва і творчості Тараса ШЕВЧЕНКА об’єднав у одній залі хоровий дивертисмент «Заповіт», що відбувся з ініціативи управління культури і туризму міської ради в хоровій залі К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Автор:  Тетяна ДИКА

З ЧОГО ЇСТИ І ВЛІТКУ, І ВЗИМКУ 09.03.2012
З ЧОГО ЇСТИ І ВЛІТКУ, І ВЗИМКУ
6 березня були підведені підсумки конкурсу пташиних годівничок, який традиційно проводить міськуправління освіти і
науки (начальник Світлана СТАРЧЕНКО). У фойє управління було виставлено 90 годівничок, виготовлених школярами міста.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

З МАЛЮНКІВ РОСТЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ 09.03.2012
З МАЛЮНКІВ РОСТЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ
Вернісажем дитячих творів «Сходинками до Шевченка» відзначила дитяча художня школа Шевченківські дні. Відкриття виставки робіт, у яких діти відобразили свої враження про постать Тараса Григоровича і його твори, вилилось у справжню мистецьку зустріч, на яку було за­прошено поважних гостей.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ЗУСТРІЧАЙ, СТОЛИЦЕ, КАМ'ЯНЕЦЬКІ ЛИЦЯ! 09.03.2012
ЗУСТРІЧАЙ, СТОЛИЦЕ, КАМ'ЯНЕЦЬКІ ЛИЦЯ!
Мабуть, чимало наших читачів знайомі із передачею «Роз­сміши коміка», яка виходить на телеканалі «Інтер». Учасникам проекту дається одна хвилина для того, щоб розсмішити відомих гумористів Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та Михайла ГАЛУСТЯНА. Якщо їм це вдається, вони отримують грошовий приз у сумі 1 тис.грн., який можуть забрати і піти, або ж продовжити гру й поборотися за більшу суму чи навіть головний приз - 50 тис.грн. Та якщо коміки навіть не всміхнуться на почуті й побачені жарти, учасник проекту йде ні з чим.

09.03.2012
АБСОЛЮТНО ВІДВЕРТО ПРО ЦІЛКОМ ТАЄМНЕ
Питання організації українських націоналістів ще не набуло на сьогодні достатнього розголосу в суспільстві. А служба безпеки ОУН - взагалі така тема, котра знаходиться за зачиненими дверима. Привідчинити їх кам’янчанам допоміг донецький режисер Віталій ЗАГОРУЙКО, який 1 березня презентував свій фільм «Служба безпеки ОУН. Зачинені двері» місцевим любителям української історії.
Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ПРО КОХАННЯ РОЗРПОВІЛА МУЗИКА 24.02.2012
ПРО КОХАННЯ РОЗРПОВІЛА МУЗИКА
14 лютого у залі дитячої музичної школи ім.Ф.Ганицького від­бувся музично-літературний вечір «Любові світлі почуття та музики чарівні звуки» викладача школи Леоніда ЗАГОРОДНЬОГО. За допомогою двох могутніх засобів - музики й поезії - ідейні натхненники цього концерту влаштували публіці мандрівку дивовижним і чистим сві­том кохання.

СТРУНИ ПОМАЛУ ПРОБУДЖУЮТЬСЯ 24.02.2012
СТРУНИ ПОМАЛУ ПРОБУДЖУЮТЬСЯ
Свято бандурного мистецтва, яке відбулося 22 лютого в залі музичної школи ім.Ф.Ганицького, пройшло з аншлагом та викликало в публіки щирий захват і шквал позитивних емоцій, що, відверто кажучи, не так часто буває на академічних концертах.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ПРОНЯ БЕЗ АНШЛАГУ 24.02.2012
ПРОНЯ БЕЗ АНШЛАГУ
Московський незалежний театр знову відвідав наше місто. Два місяці тому незалежні театрали шокували кам’янецьку публіку відвертою комедією «Вій». А 21 лютого Дмитро РАЧКОВ­СЬКИЙ представив нове творіння - «неймовірно смішну комедію російською мовою» «За двома зайцями».

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА


Культура: 861 — 870 з 998
Початок | Поперед. | 85 86 87 88 89 | Наст. | Кінець Всі