Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 21 ТРАВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«САМІ СВОЇ» У СЕБЕ ВДОМА 18.02.2011
«САМІ СВОЇ» У СЕБЕ ВДОМА

І знову неформальний клуб «КОМОРА.ОМ» зібрав шанувальників української пісні. Цього разу героєм вечора був наш земляк, бард, лідер київського гурту «Самі свої» Олег СУХАРЄВ.
Гурт «Самі свої» був заснований ще 1996 р. Його незмінним лідером та автором майже всіх пісень є Олег, котрий досить часто виступає і сольно. Гурт брав участь у численних фестивалях і мистецьких акціях, серед яких: «Червона рута», «Срібна підкова», «Рок-Січ», «Славське-рок», «Етноеволюція», «Мазепа-фест» та чимало інших. «Самі свої» випустили два альбоми: «Смарагди» та «Чому вниз?». Олег СУХАРЄВ також видав сольний альбом «Поклик», а 15 січня він розпочав акустичний сольний тур містами України. 8 лютого він вперше за багато років співав для кам’янчан.

Автор:  Наталія ЯРОВА

18.02.2011
«БДЖОЛИНИЙ ПРИХИСТОК»

(етюд)
Весна запізнювалася. Холодні північні вітри прорізували довкілля, проникали в оселі, торкалися пелюсток перших квітів. Миколка прокинувся рано, на сьогодні відпросився зі школи пасти череду. Нашвидкоруч попоївши, прийняв від матусі торбинку з наїдками, шмигнув у двір.

РОБЕРТ ПЛАНТ І BAND OF JOY 11.02.2011
РОБЕРТ ПЛАНТ І BAND OF JOY

Після лондонського концерту в «О2» поповзли чутки, що LED ZEPPELIN ось-ось вирушить у світове турне. Вокаліст Роберт ПЛАНТ хоча і визнав, що останній спільний виступ був чи не найкращим у кар’єрі гурту, та відроджувати колектив не збирається. 

04.02.2011
«ВІЗЕРУНКИ ЗИМИ»
Нещодавно у туристичному центрі «Сонячна долина» (Чернівецька область) відбувся міжнаціональний конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Візерунки зими», в якому взяли участь понад 110 учасників різних вікових категорій майже з усіх регіонів України, у тому числі і вихованки Кам’янець-Подільської МДШМ.


04.02.2011
ТЕРИТОРІЯ КРАСИ

У НВК №9 ім.А.М.Трояна вже звикли до фотовиставок, майстерно дібраних квіткових композицій… Але найбільше приваблюють глядачів роботи художників.
Нещодавно у школі відбулася виставка робіт учнів 4-8 класів художнього відділення школи мистецтв.

БУРШТИНОВІ ГОЛОСИ 28.01.2011
БУРШТИНОВІ ГОЛОСИ

Нещодавно міська дитяча школа мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) взяла участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі української музики «Бурштинові нотки», який проходив у м.Рівне. 

28.01.2011
У ШКОЛІ ВІДКРИЛИ ТЕАТР

Новорічні свята у Кам’янець-Подільській ЗОШ №6 відзначились особливою подією - відбулася вистава «Зимова казка», що стала дебютною в роботі шкільного лялькового театру «Дивограй». Театр був створений у рамках проекту «Арт-терапія». Його мета - соціалізація учнів шляхом залучення їх до колективної творчої справи, покращення стосунків між дітьми, розкриття їх творчих здібностей. До реалізації проекту були залучені адміністрація школи, вчителі, учні та батьки. Учні під керівництвом старших самі створювали лялькових персонажів, підбирали музичний супровід, продумували всі деталі постановки.

«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ» 21.01.2011
«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ»

8-12 січня у туристичному комплексі «Сонячна долина» (Буковина) проходив фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Долина надії». Він зібрав юних талантів з усіх куточків нашої держави. Різноманіття жанрів, стилів і вікових категорій зробили свято досить цікавим. 

Автор: 

КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ 21.01.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ
18 січня кам’янецькі журналісти мали можливість познайомитись із організаторами унікального творчого проекту, котрий стартував у Кам’янці на початку тижня. «Пленер абстракціоністів» - таку суперечливу назву отримав двотижневий експеримент, що проходить у рамках відзначеня 100-річчя абстракціонізму. Суперечливу, тому що, як правило, абстракціоністам натура не потрібна. Замість об’єктивної дійсності абстракціоністи ввели суб’єктивний світ однієї людини - художника. Вони абсолютизували світ власних переживань та емоцій - своє Я.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ 14.01.2011
ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ

Генії рідко доживають до старості. Їм просто стає тісно на Землі. Але Джон ЛЕННОН пішов від нас не по своїй волі. Йому було всього 40 років.


Культура: 861 — 870 з 930
Початок | Поперед. | 85 86 87 88 89 | Наст. | Кінець Всі