Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ 14.09.2018
СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ
У кам’яних стінах Старого замку відбудеться фестиваль військово-історичної реконструкції «Schola millitaria».

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ 14.09.2018
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ

«Дітки, перша позиція!», «Кружляємо у вальсі», «Спробуємо себе в ролі героїв мультфільмів», «Дівчатка, емоційніше та граційніше»... - і так щодня у хореографічній залі РЦКМ «Розмай» відточують ази танцювального мистецтва вихованці зразкової хореографічної студії «Пірует». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» 14.09.2018
КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»
11 вересня до Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка завітали два десятки учнів 5-7 класів з усієї області, аби позмагатися за титул «Лідер читання». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

«ART LAND» У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ 07.09.2018
«ART LAND» У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
На кам’янчан і гостей міста у стінах міського Будинку культури чекає справжнє свято музики і танцю. 13 жовтня відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Art Land Fest». Шалений драйв та яскраві емоції глядачам подарують вокальні та хореографічні колективи з усієї України.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ У РИТМІ «РЕСПУБЛІКИ» 07.09.2018
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ У РИТМІ «РЕСПУБЛІКИ»

Ось і відгримів фестиваль якісної музики «Res­publicа», щоправда, у Кам’янці цього не відчули, бо фест змінив локацію, і з-під мурів нашої фортеці переїхав до обласного центру. Хмельницька місь­ка рада щедро зустріла фестиваль, зробивши перший день безкоштовним для глядачів, і виділила 160 тис.грн. із міського бюджету. 

МИСТЕЦЬКА ГРОМАДА - ТАЛАНОВИТА ЕСТРАДА 07.09.2018
МИСТЕЦЬКА ГРОМАДА - ТАЛАНОВИТА ЕСТРАДА

Мабуть, кожен земляк знає, що тут, на Кам’янеччині, поблизу славнозвісного цементного заводу і «тещиного язика» вздовж річки Мукші розкинулося мальовниче дивовижне село Гуменці. Все тут чітко і немов розкладене в алфавітному порядку, за кольорами та по полицях: рівненька відремонтована дорога, рядками висаджені стрункі деревцята, «товсті» й ошатні будиночки, а головне - привітні люди. 

ЗАЛІЗНИЙ «КУЛАК» КАМ’ЯНЕЦЬКОГО РОКУ 10.08.2018
ЗАЛІЗНИЙ «КУЛАК» КАМ’ЯНЕЦЬКОГО РОКУ
У їхніх піснях сюжети, як у житті середньовічного герцога Бекінгема, який був готовий розв’язати війну заради коханої жінки і віддати за неї життя. Ці мужні та сміливі чоловіки співають про важливе: кохання, дружбу, мир, віру і надію. Саме з їхніх виступів розпочинаються більшість місцевих концертів і фестивалів. Ось уже 5 років кам’янецький гурт «БЕКІНГЕМ» надихає своїх слухачів, даруючи їм справжній драйв, приправлений лірикою.

СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ 10.08.2018
СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ
Цієї суботи сквер «Гунські криниці» просто тонув у морі дитячого сміху і веселощів, адже саме тут, на фестивалі води та сімейного відпочинку «Ількові забави», щедрий Ілько роздавав величезну порцію задоволення й позитиву дорослим і малим.

СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ 27.07.2018
СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ
Імена Героїв Кам’янеччини, які загинули в боротьбі за Батьківщину, будуть увіковічені не тільки на меморіалах пам’яті, в наших серцях, а й у другому томі книги «Життя, віддане за Україну» письменниці, редактора Хмельницької обласної громадсько-молодіжної газети «Твій погляд». Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» міський голова Михайло Сімашкевич. 

СТАРЕ МІСТО ЗНОВУ В СТИЛІ РЕТРО 27.07.2018
СТАРЕ МІСТО ЗНОВУ В СТИЛІ РЕТРО
На майдан Вірменський ринок знову завітали ретроавтомобілі. Цього разу вже не на фестиваль, а на виставку, яка проводиться в рамках Міжнародного пробігу ретроавтомобілів в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича» завдяки Міжнародному клубу «CAAR» (Клуб античних автомобілів та райдів - польський підрозділ, м.Варшава) та клубу «АФК ЗАЗ Козак» зі Львова.


Культура: 21 — 30 з 983
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі