Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО 27.07.2018
В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО
Троє молодих людей із міста Лева вирішили не розтрачувати свого потеціалу і творити якісну музику. Так 2010 р. народився український гурт «Один в каное», який досить швидко знайшов свого слухача. Вокалістка гурту Ірина Швайдак тоді ще навчалася на філологічному факультеті й мала не один списаний поезією блокнот, що дуже допомогло в музичній діяльності.

ПОЄДНАЛИСЯ ЖИВОПИС, ГРАФІКА Й АРХІТЕКТУРА 27.07.2018
ПОЄДНАЛИСЯ ЖИВОПИС, ГРАФІКА Й АРХІТЕКТУРА
19 липня у Виставковій залі на Соборній відкрилася персональна виставка живопису, графіки й архітектури Віктора Яворського, який у 1991-1994 роках був головним архітектором Кам’янця-Подільсь­кого. Демонстрація творчості майстра триватиме до 1 серпня.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ 27.07.2018
НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ
Багато подарунків, три кубки перемоги, море відзнак та позитивних вражень привезли недавно талановиті кам’янчани із Туреччини. 

«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА 20.07.2018
«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА
Мокрі танці під дощем, шалений драйв - ось як можна охарактеризувати «Zagata Fest - 2018». Молодіжний фестиваль не злякався нельотної погоди і приймав гостей на Руській брамі в минулі вихідні. Люду зійшлося чимало: і дорослі, і малі не стомлювалися розважатися під різножанрову музику. Чи душевно-ліричну Moriah Woods, чи брутального Howardа Rickardа, в якого майже кожне слово - лайка, зустрічали щирими оплесками.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА 20.07.2018
ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА
Натхненний подорожами до Поль­-щі, Румунії та Німеччини, знаний кам’янецький фотограф Петро Ігнатьєв вирішив не баритися й організував 12 липня фотовиставку «Мандри пі­лігрима Європою». Тим паче привід хороший - у такий символічний спосіб відсвяткувати День фотографа. 

ФОТОГРАФИ В КАДРІ 20.07.2018
ФОТОГРАФИ В КАДРІ
12 липня заступник міського голови Сергій Бабій від імені мера привітав талановитих кам’янецьких фотографів...

БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ 13.07.2018
БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ
На запрошення польських музейників із 4 до 8 липня працівники Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника перебували у Гданську, де брали участь у реконструкції масштабної битви, разом із тим обговорили питання налагодження співпраці з музеєм цього міста, про що вже два роки ведуться переговори. У майбутньому це дасть можливість подавати заявки на гранти Євросоюзу. 

ЮВІЛЕЙ ВІКТОРА ЯВОРСЬКОГО 13.07.2018
ЮВІЛЕЙ ВІКТОРА ЯВОРСЬКОГО
17 липня архітектору та художникові Віктору Яворському виповниться 80 років. А 19 липня, о 14.00, у Виставковій залі на Соборній від­криється його персональна виставка, де буде представлено живопис, графіку й архітектурні витвори митця.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ 13.07.2018
ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ
Талановиті кам’янчани відзначилися численними здобутками на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Морський бриз», що відбувся 3-9 липня на території дитячого оздоровчого табору «Космос» і бази відпочинку «Чорномор» у Миколаївській області.

ЦЕ ПРОСТО «КАZКА» 06.07.2018
ЦЕ ПРОСТО «КАZКА»
Жила-була у славному місті Харкові талановита дівчина, і звали її Олександра Зарицька. Мала в серці мрію вона заповітну - співачкою стати і підкорити сцену українську.


Культура: 31 — 40 з 983
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі