Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

НА ПЕРШЕ У КАМ’ЯНЧАН  БУВ «ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ» 13.05.2011
НА ПЕРШЕ У КАМ’ЯНЧАН БУВ «ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ»

- Не валяйте дурня. Це Ваша дружина!
- Моя дружина?
- Ну так. Кухар.
- Але це не моя дружина! Та й на кухаря вона не схожа.
- О Боже!
Ні, це не сцена з сімейного життя. 

ВОГНИК НАДІЇ 13.05.2011
ВОГНИК НАДІЇ

Роботи в домашньому господарстві як влітку, так і взимку повно, та баба Галя із сусідкою поспішає до клубу, хоча головне дійство розпочнеться лише за дві години. Так і є, їх уже випередили жінки з Панівщини та Заболоття, і все ж усі задоволенні - найкращі місця ще вільні.

МАЛКОВИЧ ПРИБУВ ІЗ ВОЗОМ КНИГ 06.05.2011
МАЛКОВИЧ ПРИБУВ ІЗ ВОЗОМ КНИГ
27 квітня в К-ПНУ ім.І.Огієнка відбулася зустріч із відомим поетом і видавцем, засновником і директором видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іваном МАЛКОВИЧЕМ.


Автор:  Наталія ЯРОВА

ДО ВЕЛИКОДНЯ - ВИСТАВКА ІКОНОПИСУ 22.04.2011
ДО ВЕЛИКОДНЯ - ВИСТАВКА ІКОНОПИСУ

Традиційно художній відділ історичного музею-заповідника влаштував на честь Великодня святкову виставку. 17 квітня у Картинній галереї львів’янки Наталя ЧУБАК та Анна КОШИКОВСЬКА-КРУК представили так звані «домашні» ікони, тобто ікони з домашнього іконостасу чи ікони, що зберігалися як благословення батьків. 

ДО НАС ЇДЕ ІВАН МАЛКОВИЧ 22.04.2011
ДО НАС ЇДЕ ІВАН МАЛКОВИЧ

27 квітня, о 12.20, в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка відбудеться зустріч із відомим українським письменником і видавцем Іваном МАЛКОВИЧЕМ.


Автор:  Наталія ЯРОВА

ДЖАЗ ПІШОВ НА «УРА!» 15.04.2011
ДЖАЗ ПІШОВ НА «УРА!»

6 квітня Хмельницький муніципальний духовий оркестр (диригент Тарас БЕЗНЮК) дав у нашому місті два концерти: в К-ПНУ ім.Огієнка та в МБК. У програмі прозвучали популярні джазові твори, а також попурі та фантазії на теми українських і зарубіжних мелодій. І, скажу Вам, музикантам вдалося «завести» зазвичай стриману та нечисельну кам’янецьку публіку, що називається, з півоберта! 

Автор:  Наталія ЯРОВА

ТОРКНУЛИСЯ НЕБЕС 15.04.2011
ТОРКНУЛИСЯ НЕБЕС

9 квітня в Кам’янці побував відомий український письменник, громадський і політичний діяч, доктор філософії в галузі політології, професор кафедри політології Міжнародної кадрової академії Володимир ШОВКОШИТНИЙ у рамках свого всеукраїнського туру з фантастичною назвою «Україна - майбутній лідер нової європейської цивілізації». 

15.04.2011
ПІСЛЯ ТАНЦІВ - У КІНО!

7 квітня в МБК відбувся конкурс «Шкільний вальс» серед учнівської молоді, ініційований міською Радою старшокласників «Нова генерація лідерів».

Автор:  Наталія ЯРОВА

СТОЛІТНЯ ВІЙНА - ЦЕ… СМІШНО! 08.04.2011
СТОЛІТНЯ ВІЙНА - ЦЕ… СМІШНО!

4 квітня Стара фортеця знову перетворилася на знімальний майданчик. Цього разу знімали комедію. Точніше, новий гумористично-історичний серіал «Рюрики». Ну, не те щоб цілий серіал, а окремі епізоди на тему… Столітньої війни. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

НОВИНИ КУЛЬТУРИ 08.04.2011
НОВИНИ КУЛЬТУРИ

1 квітня у приміщенні Вірменської криниці відкрилася перша в цьому сезоні художня виставка - «Палітра школи мистецтв», на якій представлені роботи учнів і викладачів школи мистецтв №1. 

Кількість коментарів:  0


Культура: 881 — 890 з 983
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець Всі