14 Червня 2019

Цьогорічний «РетроФест-2019» проводився під девізом «Велика авто7’Я» і недарма вже декілька років поспіль гордо називає себе міжнародним: до Кам’янця знову прибули ретроавтомобілі не лише з усієї України, а й сусідньої Молдови. Цього року іноземним гостем був «Citroen 2CV».

14 Червня 2019

У Галереї мистецтв 8 червня відбулася живописна виставка художника і фотографа Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Петра Ігнатьєва «Поклик душі».

7 Червня 2019

Чарівна Моніка Глазер із села Довжок зуміла повернути до себе всіх членів журі 5 сезону проекту «Голос. Діти». В ефір програма вийшла 2 червня.

7 Червня 2019

У попередньому номері «Подолянина» ми вже писали про те, що учасники театру-студії «На Зарванській» коледжу культури і мистецтв напередодні Міжнародного дня захисту дітей показали в міському Будинку культури cатиричну комедію «Чарівне дзеркало».

31 Травня 2019

Уперше в Кам’янці-Подільському 12 липня відбудеться відбірковий тур XXII чемпіонату України з перукарського мистецтва «Grand Euphoria». Майстри змагатимуться в найрізноманітніших номінаціях, а гості заходу зможуть ознайомитися з усіма новітніми трендами краси.

31 Травня 2019

Юні музиканти міста успішно виступили у ХV Міжнародному дитячому та юнацькому фестивалі-конкурсі «Духовні джерела», що проводився в Києві.

31 Травня 2019

28 травня у Виставковій залі на Соборній відкрилася інформаційно-просвітницька контрпропагандистська виставка «Донбас»: переPROчитання образу» (вперше була представлена в Національному музеї історії України в Києві у вересні минулого року).

31 Травня 2019

У середу театр «На Зарванській» коледжу куль­тури і мистецтв зачарував своїм «Чарівним дзеркалом». Захід відбувся в рамках програми до Дня захисту дітей. У залі МБК панувала легка дитяча атмосфера. Юні актори зуміли відкрити своїх героїв і розсмішити дітлахів та дорослих.

31 Травня 2019

У «Видавництві Старого Лева» з’явилося масштабне видання «Ukraїner. Країна зсередини», обкла­динку якого прикрасило фото з Кам’янцем-Подільським. Місту тут присвячений і окремий розділ.

24 Травня 2019

Людно було 16 травня і на Алеї вишиванки біля Центральної міської біб­ліотеки ім.Костя Солухи. Тут працівники книгозбірні організували для громади міста свято – День вишиванки «Вишиванка цвіте над Вкраїною».

24 Травня 2019

17 травня в Галереї мистецтв відбула­-ся виставка 100 найкращих робіт юних художників національного етапу конкурсу FAI «Моя мрія літати».

24 Травня 2019

Із п’ятниці до неділі у Старому місті тривав новий фестиваль, присвячений подіям XVIII ст., – «Тріумфальна арка». Кам’янець славиться повітроплавними заходами та військово-історичними дійствами – і вперше ці два видовищні напрямки об’єдналися в красивий і фотогенічний акорд.

17 Травня 2019

Під таким гаслом 10-12 травня в Кам’янці відбулася IV відкрита виставка-конкурс історико-технічного стендового моделювання і чемпіонат України з судномодельного спорту в класах моделей-копій (секція С) «Kamynets-podilsky art models festival – 2019».