13 Вересня 2019

Коли урожай у коморі, мешканці Хмельниччини мають гарну традицію підбивати підсумки та ділитися успіхами й досягненнями агропромислової галузі на обласній виставці «Агро-Поділля – 2019», яка цьогоріч відбулася 7 вересня у Хмельницькому.

6 Вересня 2019

28 серпня в концертному залі Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім.Ф.Ганицького відбулася творча зустріч та презентація посібника…

6 Вересня 2019

Щира, відверта та дуже емоційна, – такими словами можна описати 28-річну кам’янчанку Лілію Сорокіну, яка «засвітилася» на всю країну, ввійшовши до сотні найкращих кулінарів за версією телепроєкту «МастерШеф» на «СТБ».

6 Вересня 2019

11-15 вересня в Кам’янці-Подільському проводитиметься Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА». За три роки він переріс в один із найбільших кінофестивалів Західної України, на який із 2018 по 2019 рік надіслано понад 4000 робіт із 122 країн світу.

30 Серпня 2019

Хто скучив за осіннім опен-ейром у Старій фортеці? Для вас маємо гарну новину: 6-8 вересня в нашому місті знову відгудить «Respublica FEST». Щоправда, тихіше ніж зазвичай. Про це та інші особ­ливості цьогорічного фестивалю нам розповів його організатор Андрій Зоін.

30 Серпня 2019

Традиційно вже День Незалежності в Кам’янці проводиться масштабно та яскраво зав­дяки військово-історичному фестивалю «Остання столиця». 2019-й не став винятком.

30 Серпня 2019

Фільмом-закриттям ІІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» стане український пригодницький вестерн «Одного разу в місті на камені», режисером якої став організатор кінофестивалю Андрій Заєць.

22 Серпня 2019

Битва закутих у залізо лицарів у середньовічному замку – саме та туристична атракція, котрій радіють гості старих твердинь. У нашій Старій фортеці ті давні часи традиційно оживають у серпні, коли в замкових стінах за підтримки міської влади вкотре проводиться фестиваль середньовічної культури «Форпост».

16 Серпня 2019

Як уже повідомлялося, на території Старої фортеці тривають археологічні розкопки (детальніше див. «Подолянин» від 9 серпня).

16 Серпня 2019

Розподіл культурних цінностей, вилучених під час спроби незаконного вивезення за кордон, в музеї України здійснює Міністерство культури України. Згідно з розподілом, Одеська митниця ДФС передала в колекцію Кам’янець-­Подільського державного історичного музею-заповідника 52 монети та 1 жетон.

9 Серпня 2019

Масштабне шоу роботів, солідна червона доріжка, грандіозне театралізоване світлове 3D-шоу, найцікавіші воркшопи, захопливий конкурс косплеєрів, виставка еротичних картин, фотозони, пресконференції та зустрічі із вітчизняними й закордонними кінозірками…

9 Серпня 2019

Так назвав свою 308-стрінкову книжку, яка нещодавно побачила світ у ТОВ «Друкарня «Рута», доктор історичних наук, професор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, заслужений працівник освіти України Володимир Прокопович Газін. Передмову до збірки 49 статей, які свого часу були на­друковані в інформаційно-аналітичному тижневику «Дзеркало тижня.

9 Серпня 2019

15 серпня в Україні та декількох інших пострадянських країнах відзначають День археолога. У нашій країні це свято стало офіційним 2008 р., коли президент Віктор Ющенко, великий любитель старовини, видав Указ №694/2008 «Про День археолога».