Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ОБДАРОВАНІ ТА НАГОРОДЖЕНІ 28.09.2018
ОБДАРОВАНІ ТА НАГОРОДЖЕНІ
Уперше талановиті діти нашого міста в рамках Програми підтримки обдарованих дітей, дитячих і молодіжних творчих колективів комунальних установ міста Кам’янця-Подільського на 2018 рік отримають приємні фінансові подарунки.

КОРИСНЕ «ВБРАННЯ» ДЛЯ УЛЮБЛЕНЦІВ 28.09.2018
КОРИСНЕ «ВБРАННЯ» ДЛЯ УЛЮБЛЕНЦІВ
Інколи один лише випадок може стати народженням чогось нового або ж генератором цікавої, а головне - корисної ідеї. Так сталося із нашою колегою - журналісткою Іриною Мальовничою.

ПОЗАШКІЛЛЯ ВІДЧИНЯЄ СВОЇ ДВЕРІ 21.09.2018
ПОЗАШКІЛЛЯ ВІДЧИНЯЄ СВОЇ ДВЕРІ

Ось уже 3 тижні, як школярі після літніх кінікул поринають у світ науки та щодня поповнюють свій багаж знань. Певно, мало хто з діток сумував за довгими уроками, домашніми завданнями, важкими рюкзаками. А от за чим вони направді сумували, то це за позашкіллям. Бо на гуртках можна весело та з користю проводити час.

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ НА ПРОСТОРАХ ЧОРНОГОРІЇ 21.09.2018
УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ НА ПРОСТОРАХ ЧОРНОГОРІЇ
Натхненні, життєрадісні, з масою гарних вражень і емоцій - так повернувся із Чорногорії народний театр пісні «Пісенне мереживо» (РЦКМ «Розмай»). Із 5 по 9 вересня в місті Будва кам’янецькі таланти демонстрували свою творчу майстерність на ІX інтернаціональному фольклорно-музично-хореографічному фестивалі «Budvanska Riviera». Запрошення колектив отримав ще під час участі у Міжнародному фестивалі «Празький зорепад - 2017» у Чехії, де, нагадаємо, виборов гран-прі. 

НА ТРИ ДНІ ДО «SCHOLA MILITARIA» 21.09.2018
НА ТРИ ДНІ ДО «SCHOLA MILITARIA»
28-30 вересня відбудеться масштабне історичне дійство, яке перенесе жителів і туристів у далеке XVII ст. Старий замок перетвориться на поле бою, всі охочі стануть очевидцями військових тренувань, змагань козаків, гайдуків і мушкетерів, зможуть стати учасниками лучного турніру, смолоскипної ходи тощо. 

КВІТУЧЕ ПОДІЛЛЯ НА ПОЛОТНАХ 14.09.2018
КВІТУЧЕ ПОДІЛЛЯ НА ПОЛОТНАХ
Яскравою та мальовничою палітрою розкинулася живописна виставка майстра художнього мистецтва Віктора Чайчука «Подільські квіти», відкриття якої відбулося 8 вересня у Виставковій залі.

МОЛОДІСТЬ, ЩИРІСТЬ І ГЛИБИНА 14.09.2018
МОЛОДІСТЬ, ЩИРІСТЬ І ГЛИБИНА
Молодий український письменник Андрій Любка 11 вересня завітав до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з презентацією свого нового роману «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан». Попереду були Чернівці та Коломия, того ж дня автора чекав Хмельницький. Крім університету, організатором зустрічі в місті над Смотричем було творче об’єднання «Кам’яний острів», яке представляла Тетяна Сметанюк.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ 14.09.2018
СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ
У кам’яних стінах Старого замку відбудеться фестиваль військово-історичної реконструкції «Schola millitaria».

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ 14.09.2018
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ

«Дітки, перша позиція!», «Кружляємо у вальсі», «Спробуємо себе в ролі героїв мультфільмів», «Дівчатка, емоційніше та граційніше»... - і так щодня у хореографічній залі РЦКМ «Розмай» відточують ази танцювального мистецтва вихованці зразкової хореографічної студії «Пірует». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» 14.09.2018
КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»
11 вересня до Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка завітали два десятки учнів 5-7 класів з усієї області, аби позмагатися за титул «Лідер читання». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Культура: 41 — 50 з 1010
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі