Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 18 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

БРУКІВКА НЕ ПІД НОГАМИ, А НА НОСІ 15.06.2018
БРУКІВКА НЕ ПІД НОГАМИ, А НА НОСІ
Вже зовсім скоро фестиваль короткого метра «БРУКІВКА», який відбуватиметься з 22 по 24 червня, візьме свій другий старт. В оновленому Будинку культури молоді та досвідчені режисери з усіх куточків світу та України будуть знайомити кам’янецького глядача зі своїми найкращими стрічками.

ДОМІНАНТА МОЛОДОЇ ХУДОЖНИЦІ 08.06.2018
ДОМІНАНТА МОЛОДОЇ ХУДОЖНИЦІ
Два тижні, з 30 травня до 14 червня, в залі музею на Соборній триватиме виставка творчих робіт молодої художниці Олени Косінської «Вікна».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ 08.06.2018
ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ
Народний оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом професора кафедри музичного мистецтва Івана Мариніна відомий у місті та поза його межами завдяки плідній праці як диригента, так і творчого колективу. 

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ? 01.06.2018
ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ?
Жалісливу історію із життя вільних псів повідали 26 травня актори молодіжного театру «Тандем» у РЦКМ «Розмай». Вистава «Зграя» (режисер-постановник Галина Коротенко) - це розповідь про безпритульних собак, які живуть у яру.

У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО 01.06.2018
У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО
Кам’янець не стомлюється фестивалити й дивувати новинками. Схоже, у червні не тільки погода буде спекотною, а й культурне життя міста.

«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» 25.05.2018
«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»
Під такою назвою 19 травня у НІАЗі «Кам’янець» відкрилася виставка. Ідея її створеня виникла у директора заповідника Василя Фенцура та художниці Олени Швець іще під час відкриття тристичного сезону.

ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ 25.05.2018
ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ
Унікальні роботи, виконані у техніці вишивки соломкою та квілту (клаптикового шит­тя) прикрашають Галерею мистецтв, у якій 19 травня відбулося відкриття виставки «Поетична, пісенна, легендарна, казкова Україна» Наталі та Іллі Лашків.

У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ 25.05.2018
У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ
Не встигли кам’янчани і вся Україна відійти від культурного шоку, якого завдав Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, посівши третє місце в Міжнародному танцювальному батлі «Museum Dance Off», як місцеві музейники до Міжнародного Дня музеїв підготували низку вражаючих заходів. Танцювальний батл приніс нашому музею і місту більше, ніж просто третє місце серед 48 учасників проекту, він дав нам визнання і рекламу, ми «засвітилися на світовій сцені». 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ» 18.05.2018
РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ»
Навіть дощ не завадив веселощам під час мегасвята морозива від торгової марки «Рудь», яке відбулося 13 травня в міському парку Героїв Євромайдану.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»? 18.05.2018
ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»?
Як уже повідомлялося, 22-24 червня в міському Будинку культури відбудеться ІІ Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Показ найкращих художніх фільмів і соціальної реклами із понад 30 країн світу, зустріч з відомими українськими режисерами, акторами, сценаристами, продюсерами, кіноблогерами, конкурс косплеєрів, ворк­шопи з кіно та анімації, музичні виступи гуртів і море попкорну.


Культура: 41 — 50 з 980
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі