• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ 06.01.2011
З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ

Вперше фільм «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» був відзнятий 1961 р. режисером Олександром РОУ. Неодноразово за цим твором Гоголя ставили мюзикли, вистави. От і творчий колектив с.Великозалісся вирішив влаштувати своїм односельчанам напередодні Різдва справжнє свято. 

«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ 24.12.2010
«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ

21-22 грудня у м.Хмельницький відбувся обласний фестиваль мистецтв «Кришталева зірка-2010», в якому взяв участь зразковий ансамбль танцю «Максі» нашого міського Будинку культури під керівництвом Тетяни СТАДНІК і Миколи ТОМАЙЧУКА. 

Автор: 
Кількість коментарів:  1

ПОДІЛЬСЬКИЙ РЕП - СВЯТОМУ МИКОЛАЮ! 17.12.2010
ПОДІЛЬСЬКИЙ РЕП - СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!

Порівняно з 90-ми, у Кам’янці вже не так часто відбуваються концерти місцевих музикантів. Здавалося б, і живемо краще, і гуртів у місті вистачає, а от із «живими» імпрезами - не дуже. Мабуть, серед читачів газети є люди, які пам’ятають щомісячні міні-фестивалі у кінотеатрі «Дружба», організовані групою «Кам’яний край». Це була добра практика, а нині доволі важко послухати когось із місцевих. Утім чудеса бувають, особливо напередодні Дня Святого Миколая.

ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ! 17.12.2010
ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ!

Нещодавно в Інтернеті з’явилося нове цікаве відео: гурт «Брати» виконує сучасні хіти… на бандурах. Після цього сюжети про талановитих хлопців показали декілька українських телевізійних каналів. А найцікавіше те, що незвичайне тріо близнюків-бандуристів мешкає у Кам’янці-Подільському.

Автор: 

03.12.2010
«МЕЛОДІЇ КОХАННЯ, МЕЛОДІЇ ДУШІ»

Саме під такою назвою 28 листопада у МБК відбувся творчий вечір поетеси Ірини СОН і композитора та поетеси Нелі ЛІЩИНСЬКОЇ.

Кількість коментарів:  2

03.12.2010
ВЕРШИНИ ПАРНАСУ

23 листопада у приміщенні міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК) відбулося відкриття шостої виставки художніх робіт учнів класу викладача Галини ЯРОШЕВСЬКОЇ.
Минулого року жителі нашого міста мали змогу відвідати велику виставку її класу в картинній галереї. Цього року на огляд було виставлено художні роботи Анастасії НЕМИЙСЬКОЇ та Мар’яни ПІНТАК. Не дивлячись на вік юних художниць, ці роботи розкривають глибокий емоційний світ їхніх відчуттів і вражень.

03.12.2010
ЧЕРГОВИЙ ЗЛЕТ АНГЕЛІНИ ЄФИМЕНКО

У передостанній день осені відкрилася тематична фотовиставка учениці 8-Б класу НВК №9, переможниці всеукраїнських та обласних конкурсів 2008-2010 рр. - Ангеліни ЄФИМЕНКО, вихованки фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

03.12.2010
МОИ МЕЧТЫ

Наталка ТАРНАВСЬКА вже давно заслуговує на титул довгожительки. Проте якщо серйозно, то її прізвище фігурує в журналі обліку роботи зразкової літературної студії «Джерельце» Центру дитячої творчості. Але вона - не почесний член творчого об’єднання, а насправді активно займається віршуванням і прозою. У неї - безліч захоплень: шахи, музика, література, історія. До речі, останнє і спонукало її до вступу на історичний факультет К-ПНУ ім.Огієнка.
Наталка обожнює море і найбільше боїться одного - закінчення дружби. Не терпить, коли хтось жаліє себе або її. Планів і задумів у дівчини з особливими потребами дуже багато. Тож побажаймо їй щасливого їх здійснення!

ЧЕРГОВИЙ ТРІУМФ "АБРИ" 26.11.2010
ЧЕРГОВИЙ ТРІУМФ "АБРИ"

6-14 листопада у Тернополі відбулася V Всеукраїнська танцювальна олімпіада (5-th Ukrainian Dance Olympiad). 

26.11.2010
КАМ’ЯНЧАНКА - У ФІНАЛІ «НАРОДНОЇ ЗІРКИ»

Приємним сюрпризом для ка-м’янчан став вихід у фінал музичного шоу «Народна зірка», що на каналі ТРК «Україна», нашої землячки - 28-річної Тетяни ФТЕМОВОЇ. Більше того, дует Тетяни з  Наталією ВАЛЕВСЬКОЮ є головним фаворитом проекту. 

Автор: 


Культура: 971 — 980 з 1029
Початок | Поперед. | 96 97 98 99 100 | Наст. | Кінець Всі