Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

БЕЗПРИТУЛЬНЕ КОШЕНЯ З ПАЩІ ПСА 10.09.2010
БЕЗПРИТУЛЬНЕ КОШЕНЯ З ПАЩІ ПСА

Кам’янець-Подільський подарував світові чимало яскравих творчих особистостей. Серед них художник кіно Євген ГОЛУБЕНКО. Він постійний художник-постановник фільмів Кіри МУРАТОВОЇ. І це не дивно, адже Кіра Георгіївна - його дружина. А ще Євген Іванович відомий як живописець, сценарист і фотограф.


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«АПЕЛЬСИН» НА БАТЬКІВЩИНI МАНДАРИНІВ 03.09.2010
«АПЕЛЬСИН» НА БАТЬКІВЩИНI МАНДАРИНІВ

24 серпня на Всесвітній виставці «Експо-2010» у Шанхаї проходив День України. В урочистостях взяла участь і делегація кам’янчан, до складу якої входили міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, його заступник Олег ДЕМЧУК і хореографічний колектив «Апельсин» (керівник Алла ПАЩЕНКО).

Автор:  Ольга МІРКОТАН

НОВЕ ЖИТТЯ ПАРКУ. ПОВЕРНЕННЯ «КЛІТКИ» 27.08.2010
НОВЕ ЖИТТЯ ПАРКУ. ПОВЕРНЕННЯ «КЛІТКИ»

Мабуть, нічого так приємно не дивувало останнім часом, як звістка про те, що в міському Центральному парку ведуться ремонтні роботи і незабаром він знову має ожити та повернути собі колишню славу улюбленого місця відпочинку кам’янчан.

Автор: 

ВСIМ ШОУ, ШОУ... 20.08.2010
ВСIМ ШОУ, ШОУ...
Коли мова йде про шоу, то відразу пригадується гурт AC/DC, який, як ніхто інший, знайшов ту золоту середину, коли форма та зміст йдуть нога в ногу.
З виходом чергового альбому додається якийсь новий елемент шоу, що є своєрідним продовженням попереднього. Хоча гітарист Ангус ЯНГ, коли розмова заходить про візуалізацію їх пісень, відповідає: «Музика допомогла нам стати тим, ким ми є, і ніколи не забуваємо, що, в першу чергу, над усім має панувати музика. На ній ми концентруємось, а решта - тільки додаток». Такий собі десерт, без якого навіть уявити не можна виступу цих музикантів.

13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ 20.08.2010
13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ
У п’ятницю, 13 серпня, в конференц-залі НIАЗ «Кам’янець» на вулиці П’ятницькій, відбулася творча зустріч кам’янчан із відомими польськими фотомитцями Єжи та Малгожатою КАРНАСЕВИЧАМИ. Посприяв цій зустрічі кам’янецький фотоклуб «Погляд», очолюваний Юрієм САВІНИМ.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

20.08.2010
ШЛЯХИ КОБЗАРЯ ІЗ СІДНЕЯ
6 серпня у Кам’янці-Подільському відбувся концерт талановитого бандуриста, заслуженого артиста України Віктора МIШАЛОВА, який проходив у рамках концертного туру кобзаря містами України. Концерт організовано Товариством Українського козацтва ім.I.Богуна в Австралії за підтримки Міністерства культури та туризму України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна - Світ» і Центру національних культур.

«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ 13.08.2010
«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ

Вчора у РЦНКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка до Дня Незалежності юної кам’янчанки Катерини КIВIЦЬКОЇ, яка лише півроку назад узяла до рук фотоапарат. Катерина назвала свою виставку «Риторичні запитання».

Автор: 

ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА 13.08.2010
ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА

Минулої п’ятниці, 6 серпня, виставковий зал, що розмістився у Міській криниці, більше відомій як Вірменська, вчергове порадував глядачів. Цього разу фотошедеврами хмельничанина Анатолія IВАНОВА - давнього друга Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ 30.07.2010
У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ
Не секрет, що наше місто вже давно вподобали кіномитці. Кількість фільмів, знятих у Кам’янці, з кожним роком збільшується. От і нещодавно кам’янецьку кінотеку поповнив ще один фільм, знятий за сценарієм Леся ПОДЕРЕВ’ЯНСЬКОГО «Йоко і самураї». Його презентація відбулася в суботу, 24 липня, у конференц-залі готелю «7 Днів».

23.07.2010
ВІД «БУГИ-ВУГИ» ДО СУВЕРЕНІТЕТУ

Минулої п’ятниці, 16 липня, у сквері «Гунські криниці» відбулася концертна програма для молоді міста, присвячена 20-й річниці здобуття суверенітету України.
Піснею «Україна» відкрив свято Сергій ГУМЕННИЙ - юна співуча зірочка Кам’янеччини.


Культура: 971 — 980 з 1010
Початок | Поперед. | 96 97 98 99 100 | Наст. | Кінець Всі