Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.05.2010

DANCE, DANCE, DANCE...

DanceЩе яскравіше та феєричніше, ніж звичайно, пройшов VIII конкурс зі спортивного бального танцю «Віват Університет!». У наше місто завжди із задоволенням приїжджають найкращі танцювальні колективи України, незважаючи на те, що аналогічні спортивні турніри проходять ще в декількох містах. Так, цього року 15 травня на конкурс завітали танцювальні колективи з Києва, Одеси, Iллічівська, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Старокостянтинова, Волочиська, Дунаївців, Чорткова, Летичева, Красилова, Нової Ушиці. Це нові та вже добре відомі клуби: «Акцент», «Браво», «Грація», «Ера», «Перлина», «Стиль», «Бандана», «Iрен», «Галант», «Едельвейс», «Каскад», «Фламінго», «Либідь», «Наталі», «Оазис Денс», «Стріт-класік», «Power Dance», «Блек-данс», «Вік ленд», «Аджанта», «Райдуга», «Смайл». Усього в змаганнях брали участь 697 спортсменів віком від 4 до 36 років.
Основну та відповідальну місію мала суддівська колегія у складі тернопільчан - головного судді бальної частини турніру Iгоря ПОЛИГАЧА, спортивного комісара Iгоря ПАЛIЯ та головного судді частини турніру із сучасного танцю Віктора КУШНЕРИКА та львів’ян - голови реєстраційної комісії Андрія ГАРАНТА та голови лічильної комісії Віталія ТКАЧЕНКА.
За підсумками змагань кращою парою стали Дмитро КОЗЛОВСЬКИЙ і Наталка МОРОЗ із Хмельницького (клуб «Акцент», тренер Дмитро ГУЛЕВАТИЙ). В усіх номінаціях за їхньою участю, а це «Юніори II, Lat» і «Юніори II, St», вони стали беззаперечними лідерами.
Вже традиційно найкращим серед кам’янецьких учасників став колектив «Успіх», який у важкій боротьбі з хмельницькими, тернопільськими, чернівецькими парами виборов кубки в престижних номінаціях: «Юніори I, клас Д, Lat» (Ярослав САВЧУК та Юлія БУРА), «Дорослі. Соло I ліга. Дівчата, Класичний belly-dance» (Єва ОРЖЕХОВСЬКА), «Дорослі. Малі групи. Вища ліга, Класичний belly-dance» (композиція «Східна фантазія» від Майї САВЧУК), «Дорослі. Вища ліга. Данс-шоу. Дуети» (Олександр САВЧУК та Оксана КОБЕРНИК), «Юніори. Мала группа» (композиція «Аріба»). До речі, саме з танцем «Аріба» «Успіх» виграв міський танцювальний конкурс серед шкіл міста в номінації «Бальні танці».
Вперше і дуже успішно цього року взяли участь у конкурсі відомі в місті клуби «Аджанта» (тренери Тетяна ХАДЖИНСЬКА та Iрина ОМЕЛЯНЮК) та «Оазис Денс» (Тетяна ПIДСКОЦЬКА).
Організатори змагань - президент Хмельницької асоціації Danceспортивного танцю Юрій ГОРОБЕЦЬ і керівник клубу бального танцю «Успіх» Майя САВЧУК - щиро дякують ректору К-ПНУ ім.Огієнка Олександру ЗАВАЛЬНЮКУ, проректору з виховної роботи Анатолію ЗАВОДОВСЬКОМУ, міському голові Анатолію НЕСТЕРУКУ, заступнику міського голови Олегу ДЕМЧУКУ та завідувачу міського управління освіти та науки Володимиру ТЮРIНУ за сприяння та допомогу в проведенні змагань.


Повернення до списку