Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 19 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.06.2010

«ДИВО КАЛИНОВЕ» ПІДКОРИЛО БОЛГАРIЮ ТА УКРАЇНУ

Диво калиновеЗразковий ансамбль народного танцю «Диво калинове» ЗОШ №15 (хореограф Юрій ГРАБЧУК) 21-26 травня перебував на ХIV Міжнародному дитячому фестивалі танців «Дружба без кордонів», котрий проходив у болгарському місті Слівен. Крім українських і болгарських танцювальних колективів, у фестивалі брали участь ансамблі з Фінляндії, Литви, Боснії та Герцеговини, Словенії, Німеччини, Туреччини, Молдови, Румунії та Грузії.
Окрім участі у фестивалі, наші танцівники порадували своїми виступами також дідусів і бабусь, котрі мешкають у будинку престарілих.
Неабияк усім дівчаткам і хлопчикам сподобалися зустрічі в одній із місцевих шкіл, під час яких відбувався обмін досвідом: наші діти давали майстер-класи іноземним колективам, а ті, у свою чергу, навчали наших юних танцівників рухам, притаманним їхнім народним танцям.
24 травня танцювальний колектив «Диво калинове» взяв участь в урочистих заходах, присвячених Дню слов’янського алфавіту та болгарської культури.
Колектив ансамблю та його хореограф ви-словлюють вдячність заступнику директора ЗОШ №15 з навчальної роботи Оксані ЧИЖЕВСЬКIЙ, концертмейстеру Вадиму ХЛIБОВСЬКОМУ, а також батькам Наталії ЛАКАТОШ та Ользі КАТЕРИНЧУК за допомогу під час поїздки на фестиваль.
Хочеться також зазначити, що ансамбль «Диво калинове» бере участь у телевізійному конкурсі «Крок до зірок». Колектив уже пройшов відбірковий тур і здолав відповідальний бар’єр - 1/8 фіналу, запис якого відбувся 5 травня. У вересні продовжиться боротьба в 1/4 фіналу конкурсу.
Юрій ГРАБЧУК, хореограф зразкового ансамблю народного танцю «Диво калинове».


Повернення до списку