Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 21 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.07.2010

ГРАН-ПРІ - У «МАКСІ»

12-16 червня у Феодосії проходив Міжнародний фестиваль дитячого та молодіжного мистецтва «Перлина Кімерії», який проводився на користь онкохворих дітей. Гран-прі фестивалю завоювала композиція «Діти сонця», яку виконали старша та молодша групи хореографічної студії спортивного та сучасно-бального танцю «Максі» з Кам’янця-Подільського. А за композицію «Стиляги» старша група «Максі» отримала ще й I місце. Дітей було нагороджено дипломами, цифровими фотоапаратами та DVD-плеєрами.
група «Максі»Організатори фестивалю відзначили і керівників студії «Максі» Тетяну СТАДНIК і Миколу ТОМАЙЧУКА. Їх нагородили дипломами за допомо-гу та сприяння у розвитку фестивального руху.
Всі залишилися дуже задоволені фестивалем. Діти, окрім усього, щодня купалися у морі, для них влаштовувалися цікаві екскурсії. Гала-концерт розпочався парадом учасників через усе місто та проходив на майдані у Феодосії.
Керівники хореографічної студії «Максі» ви-словлюють щиру подяку батьківському комітету, який надав неоціненну допомогу в організації поїздки на фестиваль.


Автор: 

Повернення до списку