Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.07.2010

І ЗНОВУ «БРАВО» ПІДКОРЮЄ ВЕРШИНИ!

Із 10 до 18 червня у Євпаторії проходив ІІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Чорноморський зорепад», в якому взяв участь і кам’янецький танцювальний колектив «Браво». Він представив рідне місто на досить високому рівні, посівши ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».
На розсуд журі було представлено танцювальні композиції: «Діти сонця», «На семи морях» і «Ярмарок». Учасники колективу мали змогу не лише показати свою майстерність, але і набратися досвіду на організованих для них майстер-класах із сучасної хореографії.
Окрім призового місця на фестивалі-конкурсі «Чорноморський зорепад», ансамбль сучасного танцю «Браво» був нагороджений почесним дипломом за високу майстерність, оригінальність виконання та активну участь у VІІІ Міжнародному фестивалі «Перлина Чорного моря».
І хоча цей колектив під керівництвом Ілони ЛАЧУГІНОЇ був створений 9 років тому при школі мистецтв НВК №9, за цей час він став учасником багатьох міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, вражаючи глядачів своїми неперевершеними та дуже емоційними виступами.
Керівник та учасники колективу ви-словлюють щиру подяку всім, хто сприяв їх творчим звершенням, у першу чергу батькам, тим, хто особливо сприяв і допомагав в організації подорожей: Тетяні ГОРАШ, Тетяні РАЧКОВСЬКІЙ, Тетяні РИМАРЧУК, Оксані ГУТ, Інні БАХАРЧУК. 
А також керівництву НВК №9 - директору Миколі ЯЩУКУ та його заступникам Ірині КРАСІЦЬКІЙ, Лесі ПРОВОРОВІЙ і Тетяні ХУДІЙ.
Іванна МИЩИШИНА, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».


Повернення до списку