Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 16 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.07.2010

НОВИЙ ОЛІМП «ГІЛЕЇ»

Літо - час відпочинку і подорожей, нових знайомств і вражень. Для відомого в місті ансамблю «Гілея» (керівник і хореограф Інна ГІЛЕВСЬКА), учасниками якого є школярі ЗОШ №6 (директор Олена КУЗЕМА), - це і час участі у Міжнародному фестивалі «Countі-Wanderіng», який щорічно із червня до жовт-ня проходить в Угорщині.
ГiлеяЦей фестиваль уперше був організований 2002 р. Під час його проведення учасники подорожують з міста до міста регіонами Угорщини, бо і сама назва фестивалю «...Wanderіng» означає «мандрівник». Центром танцювального дійства стало місто Сегед, що у Південній Угорщині. Учасниками фестивалю були представники Польщі, Словенії, Есто-нії, Туреччини, Литви, Угорщини та України.
Виступи «Гілеї» проходили з ЗО червня до 6 липня. Глядачі були у захваті від українських танців, представлених нашим дитячим колективом, який колоритом своїх костюмів, своєю хореографією ефектно вирізнявся серед учасників. Наші танцюристи познайомилися з іншими учасниками та подружилися з колективами Естонії, Туреччини та Польщі.
Фестиваль був організований на високому рівні, виступи поєднувалися з екскурсіями до м.Будапешт, із чудовим відпочинком у басейні з термічними водами тощо.
«Гілея» отримала звання «Кращий колектив фестивалю» та сувенірні подарунки, а керівник ансамблю Інна ГІЛЕВСЬКА стала найкращим хореографом та отримала від організаторів подяку.
Діти, батьки та керівник колективу висловлюють вдячність профкому ВАТ «Подільський цемент» (голова профкому Олександр МАКОВСЬКИЙ) за спонсорську допомогу у виготовленні буклетів і транспаранта. Окрема подяка батькам від керівника колективу за фінансову підтримку поїздки.
«Гілея» вже давно відома за межами нашого міста та області (лише цього року стала чемпіоном України на Всеукраїнській танцювальній олімпіаді в м.Тернопіль). Хочеться побажати цьому творчому колективу і його керівнику Інні ГІЛЕВСЬКІЙ нових успішних підкорень Олімпу!
Наталія ТИХОНОВА, вчитель зарубіжної літератури і російської мови ЗОШ №6.


Повернення до списку