Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО 03.03.2017
РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО
24 лютого кам’янецькі режисери підкорили київський фестиваль «Кіномедіа». У фіналі конкурсу опинились аж 9 студентів К-ПНУ ім.Івана Огієнка, а також одна випускниця. Своїми короткометражними фільмами і мультиками учасники продемонстрували небезпеки та загрози, які чатують на кожного в газетах, на телебаченні, радіо, чим небезпечний Інтернет, а особливо соцмережі. 

ПОЛІТ ЗОЛОТОЇ МУШКИ 20.01.2017
ПОЛІТ ЗОЛОТОЇ МУШКИ
От і «долетіла» врешті до Кам’янця «золота мушка», фільм про яку побачив світ іще півтора року тому. 14 січня в конференц-залі готелю «7 Днів» відбулася презентація фільму «Політ золотої мушки» за мотивами збірки оповідань Богдана Волошина «Бурачковицькі хроніки».

Автор:  Наталія ЯРОВА

ПРИГОДИ В МІСТІ НА КАМЕНІ 08.07.2016
ПРИГОДИ В МІСТІ НА КАМЕНІ
Звістка про те, що кам’янчанин Андрій Заєць знімає в нашому місті повнометражний фільм «Одного разу в місті на Камені», швидко розійшлася серед кам’янчан. Інакше і бути не могло, адже в зйомках уже задіяно до сотні акторів, чимало з яких - відомі у Кам’янці люди. І хоча, за словами автора, фільм поки що готовий на 60%, ми вирішили більше розпитати про цей проект.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАМ’ЯНЧАНИ В КІНОСЕРІАЛІ 17.06.2016
КАМ’ЯНЧАНИ В КІНОСЕРІАЛІ
Андрій Іванов і Володимир Черняк із кам’янецької команди КВН «Наш Формат» знялися у відомому гумористичному се-ріалі «Одного разу під Полтавою» (скетчком студії «Квартал-95»).

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ГЕРОЇ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ КАДРІВ 19.02.2016
ГЕРОЇ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ КАДРІВ
Про факт зйомок у Кам’янці документального фільму «Виграти все», присвяченого гандбольному тренеру Ігорю Турчину, «Подолянин» повідомив у минулому номері. Наразі ми детальніше розповімо про стрічку та її героїв.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ТАЄМНИЦІ НЕ ТІЛЬКИ НАШОГО МІСТА 26.06.2015
ТАЄМНИЦІ НЕ ТІЛЬКИ НАШОГО МІСТА
Творці циклу кіноетюдів «Таємниці мого міста» розширюють географію свого проекту. Після п’яти фільмів про визначні епізоди з історії Кам’янця, які торік побачили кам’янецькі глядачі, на екрани виходять стрічки, присвячені героям історії інших регіонів. Минулого тижня «Таємниці мого міста» презентували в чернівецькому кінотеатрі ім.Ольги Кобилянської.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НЕПІДРОБНА САГА ПРО ГЕРОЇВ  27.02.2015
НЕПІДРОБНА САГА ПРО ГЕРОЇВ
Динамічний екшн, захопливі бої, драматичні повороти людської долі, сцени смішної до сліз комедії - сюжетові фільму про «кіборгів», що протягом тижня був у прокаті кінотеатру «Сінема», не бракувало жодного з перелічених пунктів.

Автор: 

ТАЄМНИЦІ МІСТА ПОТРАПИЛИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП 05.12.2014
ТАЄМНИЦІ МІСТА ПОТРАПИЛИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП
Нарешті з власних моніторів кам’янчани зможуть переглянути 5 документальних фільмів про невідомі сторінки історії Кам’янця, які об’єднані однією назвою - «Таємниці мого міста». 

«ТАЄМНИЦІ МОГО МІСТА» 05.09.2014
«ТАЄМНИЦІ МОГО МІСТА»
У вересні в Кам’янці-Подільському відбудеться презентація унікального соціального проекту «Таємниці мого міста». Він має на меті мовою кіно розкрити таємниці малодосліджених сторінок міста над Смотричем.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

«ВІДКРИТА НІЧ»  КІНО У КАМ’ЯНЦІ  27.06.2014
«ВІДКРИТА НІЧ» КІНО У КАМ’ЯНЦІ
У ніч із 28 на 29 червня в Києві, Варшаві та 23 населених пунктах України, серед яких цьогоріч опинився й Кам’янець-Подільський, стартує сімнадцятий дубль кінофестивалю «Відкрита ніч».

Автор: 


Культура: 1 — 10 з 19
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець Всі