Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.03.2017

РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНО

24 лютого кам’янецькі режисери підкорили київський фестиваль «Кіномедіа». У фіналі конкурсу опинились аж 9 студентів К-ПНУ ім.Івана Огієнка, а також одна випускниця. Своїми короткометражними фільмами і мультиками учасники продемонстрували небезпеки та загрози, які чатують на кожного в газетах, на телебаченні, радіо, чим небезпечний Інтернет, а особливо соцмережі.

РОЗДЯГЛИ МЕДІА В КІНОГоловний приз - гран-прі фестивалю «Кіномедіа» - привезла до Кам’янця-Подільського талановита Тетяна Ясінчук з анімаційним фільмом «InfSide» (нагорода - 10 тис.грн.).
У номінації «Документальне кіно» перемогу здобув режисерський дует Діани Грушанської та Юлії Бараболі з фільмом «Гра вдвох» (нагорода - 5 тис.грн.).
А у спеціальному конкурсі анімаційних фільмів перемогла Іванка Шептицька з мультфільмом «Be Smart» (нагорода - графічний планшет). До фіналу також вийшли й інші кам’янецькі режисери-студенти з національного університету.
Журі представляли Володимир Войтенко - український кінознавець, головний редактор сайтів «Кіно-коло» і «Сценарна майстерня», ведучий авторської телепрограми «Аргумент-кіно», Анна Дем’яненко - український режисер, сценарист, програмний директор Міжнародного кінофестивалю «EuregionShorts» (Нідерланди), Ярослава Руденко-Шведова - український художник-мультиплікатор, режисер, сценарист, член Національної спілки кінематографістів України, лауреат премії Лесі Українки, Михайлина Скорик - медіа-тренер, випусковий редактор на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна», Мар’яна Закусило - журналіст, заступник шеф-редактора Інтернет-видання «Детектор медіа».
«Кіномедіа» - це некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR та інших, хто пише, знімає, розповідає й творить у сфері медіа. Учасники фестивалю прагнуть підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елемента демократичного суспільства, демонструють, чому не можна бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди.

Ольга БАНАХ. 


Повернення до списку