• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 26 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«АГРАРВАРД» ПІДКОРИВ ОБЛАСТЬ 15.12.2017
«АГРАРВАРД» ПІДКОРИВ ОБЛАСТЬ
8 грудня у Хмельницькій обласній філармонії відбувся IX зимовий Кубок ліги КВН «Поділля». У грі взяли участь 15 команд із різних куточків України (Київ, Южне, Вінниця, Житомир, Бердичів, Кам’янське, Кам’янець-Подільський, Хмельницький). Жартували про реформи, маршрутки, стосунки, молодіжні течії, гопників і багато-багато іншого. 

«ТРІО РІЗНІ» І «ФОРМАТ» 06.10.2017
«ТРІО РІЗНІ» І «ФОРМАТ»
1 жовтня відбулася друга гра київської «Ліги Сміху», у якій кам’янецька команда «Наш Формат» відстоювала честь міста. Гумористи провели там тиждень, пройшовши редактуру в акторів шоу «Країна У» Сергія Бібілова та Іллі Дерменжі. 

СМІХОТЕРАПІЯ ВІД «ФОРМАТІВЦІВ» 03.02.2017
СМІХОТЕРАПІЯ ВІД «ФОРМАТІВЦІВ»
Дводенне свято гумору кам’янчанам подарувала команда КВН «Наш Формат». Із новою гумористичною програмою «З Новим Строком!» вони виступили 26 і 27 січня, зібравши повний зал у РЦКМ «Розмай».

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СМІШНІ ХМЕЛЬНИЧАНИ 29.04.2016
СМІШНІ ХМЕЛЬНИЧАНИ
У Подільській лізі КВН перемогла хмельницька команда «Без 15-ти шість».

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ГУМОРИСТИЧНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 10.04.2015
ГУМОРИСТИЧНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
Найкращі гумористи нашого міста - команда «Наш Формат» - п’яту річницю свого існування відзначили концертною програмою «5 років щастя-здоров’я», яку кам’янчанам показали 2 квітня.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

МІСЦЕВІ ЖАРТИ 20.03.2015
МІСЦЕВІ ЖАРТИ
12 березня відбувся перший півфінал Подільської ліги КВН. Через форс-мажорні обставини хмельницькі «Ми з 90-х» не змогли приїхати, тому змагалися лише місцеві команди: «Ратунда», «Just do it», «Збірна ведучих Орининської губернії» та «7-bit».

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВИГРАНА «ЄВРОПА», або КВН БУДЕ ЗНИКАТИ 19.12.2014
ВИГРАНА «ЄВРОПА», або КВН БУДЕ ЗНИКАТИ
Для кам’янецької команди КВН «Наш Формат» цей рік виявився вдалим. Коміки привезли додому дві перемоги в телешоу «Розсміши коміка» і тріумфували в Подільській лізі в Хмельницькому та фестивалях ліги «Торнадо» в Чернівцях. А 14 грудня вибороли перше місце в регіональній лізі КВН «Європа», що проводиться в Рівному, та ввійшли до списку найкращих українських команд.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПОДІЛЬСЬКА ЛІГА ПОБИЛА РЕКОРД 07.11.2014
ПОДІЛЬСЬКА ЛІГА ПОБИЛА РЕКОРД
Рекордним ХІІІ фестиваль Подільської ліги КВН, який 30 жовт-ня відбувся в коледжі ПДАТУ, став за кількістю учасників. На одній сцені виступили аж 20 команд веселих і кмітливих (включно із «Нашим Форматом» поза конкурсом). Дванадцять з них - кам’янецькі команди, більшість яких представляє національний університет.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ХТО ДОВШЕ ГРАЄ, ТОЙ ПЕРЕМАГАЄ 30.05.2014
ХТО ДОВШЕ ГРАЄ, ТОЙ ПЕРЕМАГАЄ
Подільська ліга КВН дійшла до завершення. Фінал відбувся 22 травня в залі коледжу ПДАТУ за участю кам’янецьких команд «Just do it...», «АшЫПка истории», «Зважені та щасливі», хмельницьких «Ми із 90-х», «Педагоги тоже люди», «Хмельницький проспект», а також тернопільського «Ляпасу».

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

І СМІШИЛИ, І ГРОШІ ЗБИРАЛИ 27.12.2013
І СМІШИЛИ, І ГРОШІ ЗБИРАЛИ
Як завершиш рік, так проведеш наступний - мабуть, десь так перефразували відому приказку кам’янецькі КВНщики, які наприкінці року видали кілька концертних заходів.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Культура: 1 — 10 з 21
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі