Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
30.01.2010

НАЙКРАЩИМ КОЛЕКТИВОМ НА ФЕСТИВАЛI ВИЗНАНО НАШ «ЖУРАВЛИК»

Це вже друга участь «Журавлика» у фестивалі-конкурсі духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва». Колектив підготував до поїздки дві концертні програми із 50-ти творів. Одна з них - духовна музика, інша - світська. Крім цього, піаністки та вокалісти капели підготували ще дві свої програми.
Головним для «журавлят» був виступ на конкурсі в Академічному театрі російської драми ім.Максима Горького.
За високу виконавську майстерність із дев’яти колективів, які брали участь у номінації «Кращі світські дитячі колективи мистецьких шкіл і центрів дитячої та юнацької творчості», перемогу журі віддало «Журавлику», нагородивши його дипломом лауреата і ступеня.
Відзначив колектив і митрополит Дніпропетровський і Павлоградський іРИНЕЙ, керуючий Дніпропетровською єпархією Української православної церкви, вручивши «Журавлику» грамоту з благословенням на подальшу плідну працю для слави Української православної церкви та Батьківщини.
Крім участі у фестивалі-конкурсі, юні хористки на прохання ведучого фестивалю - настоятеля храму протоієрея Ярослава ДЕНЕКИ - дали концерт у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
Директор дитячої хорової школи, художній керівник народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» іван НЕТЕЧА дякує батькам, які, незважаючи на економічні негаразди, знаходять кошти, аби колектив міг творчо зростати та брати участь у конкурсах, фестивалях, концертах, представляючи на високому мистецькому рівні наше місто в Україні та за кордоном.
іван Михайлович висловив слова вдячності і владі міста, яка, за підсумком участі у фестивалі, нагородила трьох учасниць хору путівками у Міжнародний дитячий центр «Артек».
Вл.інф.


Повернення до списку