Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПРИВІТ - ПУТІНУ, ЕСТАФЕТУ - ТЕРНОПОЛЮ 10.10.2014
ПРИВІТ - ПУТІНУ, ЕСТАФЕТУ - ТЕРНОПОЛЮ
З новенької масштабної сцени під спалахи спецефектів і ритми українського року 4 жовтня їх передали патріотичні «Пісні Майдану».

ПАТРІОТИЧНІ ТАТУ, ПРОТЕСТНІ ГРАФІТІ І БЛАГОДІЙНІ МОТИВИ «РЕСПУБЛІКИ-2014» 12.09.2014
ПАТРІОТИЧНІ ТАТУ, ПРОТЕСТНІ ГРАФІТІ І БЛАГОДІЙНІ МОТИВИ «РЕСПУБЛІКИ-2014»
Іскрами в щирих очах, полум’ям у відкритих серцях і магічним океаном вогнів від мобільних ліхтариків на валах Старої фортеці палала цьогорічна «Respublica». Вечірнє небо над Кам’янцем ними освітили близько п’яти з половиною тисяч гостей одного з найкращих в Україні фестивалів. З 5 до 7 вересня в нашому місті він знову зібрав рокерів з Тернополя й Луганська, панків з Херсона і Луцька, металістів з Рівного й Одеси, хіпстерів з Києва та Сімферополя.

Автор: 

ОЛЕКСІЙ ГРЕК: ІЗ МОРЯКІВ У ДИРИГЕНТИ 29.08.2014
ОЛЕКСІЙ ГРЕК: ІЗ МОРЯКІВ У ДИРИГЕНТИ
У четвертому класі, мріючи стати моряком, він власноруч витатуював собі на руці якоря. Втім ще раніше до цих самих рук потрапив баян, який навчив його любити не лише шум морського прибою, але й неповторні звуки музики. Ось уже півстоліття саме з ними й доводиться вправлятися незмінному керівникові народного оркестру народних інструментів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Олексієві ГРЕКУ. Рівно 50 років тому, 29 серпня, тут вперше побачили майстерний помах його диригентської палички.

Автор: 

ІЗ ЗАПАХОМ ПОРОХУ  І ПРИСМАКОМ ПАТРІОТИЗМУ  04.07.2014
ІЗ ЗАПАХОМ ПОРОХУ І ПРИСМАКОМ ПАТРІОТИЗМУ
Минулої п’ятниці неочікувано навіть для самої себе Руська брама проміняла запах пороху на аромат парфумів, а брязкіт лицарських мечів - на вишукану оперу. Такий вельми вдалий обмін в її експозиційній залі влаштував Клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція».  
  

Автор: 

СОБОРНА ЄДНАЄ 27.06.2014
СОБОРНА ЄДНАЄ
Соборна - вулиця, яка насправді об’єднує. Адже проходжуючись нею, можна зустріти чи не всіх своїх знайомих. Минулої п’ятниці та суботи музиканти, кам’янчани і гості міста об’єдналися біля готелю «7 Днів» на святі музики «Соборна-фест. Народжені в Кам’янці».

ЧОРНО-БІЛИЙ ТРІУМФ КАМ’ЯНЧАНКИ В АМЕРИЦІ 13.06.2014
ЧОРНО-БІЛИЙ ТРІУМФ КАМ’ЯНЧАНКИ В АМЕРИЦІ
Талановита кам’янчанка піаністка Маргарита ГОЛОВКО посіла перше місце в престижному Міжнародному музичному конкурсі «Midwest International Piano Competition».

«ТВЕРЕЗІСТЬ І КУЛЬТУРУ»  В КАМ’ЯНЦІ ЗУСТРІЧАЛИ СТОЯЧИ  04.04.2014
«ТВЕРЕЗІСТЬ І КУЛЬТУРУ» В КАМ’ЯНЦІ ЗУСТРІЧАЛИ СТОЯЧИ
Робили це місцеві прихильники гурту не стільки від захвату, скільки з поваги. Адже свій концерт, що відбувся 1 квітня в актовому залі коледжу ПДАТУ, «найвідоміші олені України» розпочали з виконання національного гімну.

Автор: 

«ТВЕРЕЗІСТЬ І КУЛЬТУРА» 21.03.2014
«ТВЕРЕЗІСТЬ І КУЛЬТУРА»
НАРЕШТІ ДІСТАНУТЬСЯ КАМ’ЯНЦЯ1 квітня, о 19.00, більше відомий за своєю абревіатурою («ТіК») музичний гурт виступить у великому залі коледжу ПДАТУ. До нашого міста позитивні й завжди оригінальні музиканти завітають у рамках свого «Великого туру маленькими містами», що включає виступи на концертних майданчиках 50 райцентрів України.

Автор: 

ДЕСЯТКИ ФЛЕЙТ СТОЛИЧНОГО ПРОГРАМІСТА 17.01.2014
ДЕСЯТКИ ФЛЕЙТ СТОЛИЧНОГО ПРОГРАМІСТА
Колекцію з більш ніж двох десятків найрізноманітніших флейт і сопілок 11 січня в Кам’янці презентував киянин Валентин Іонов. Рідкісні інструменти із найрізноманітніших куточків світу він демонстрував у Картинній галереї, де заразом не лише зіграв на кожному з них, але й принагідно розповів про їхню історію.

Автор: 

НОВИЙ РІК У МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ. ВИКОНУЮТЬ ВИКЛАДАЧІ 03.01.2014
НОВИЙ РІК У МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ. ВИКОНУЮТЬ ВИКЛАДАЧІ
Яскраво-професійним передноворічним концертом викладачів новий 2014 рік зустрічала міська музична школа ім.Ф.Ганицького. 27 грудня черговою порцією шедеврального виконання найкращих музичних творів світових класиків вони частували в концертному залі школи.

Автор: 


Культура: 31 — 40 з 100
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі