Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 25 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ 08.06.2018
ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ
Народний оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом професора кафедри музичного мистецтва Івана Мариніна відомий у місті та поза його межами завдяки плідній праці як диригента, так і творчого колективу. 

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ? 01.06.2018
ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ?
Жалісливу історію із життя вільних псів повідали 26 травня актори молодіжного театру «Тандем» у РЦКМ «Розмай». Вистава «Зграя» (режисер-постановник Галина Коротенко) - це розповідь про безпритульних собак, які живуть у яру.

У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО 01.06.2018
У ЧЕРВНІ БУДЕ ФЕСТИВАЛЬНО
Кам’янець не стомлюється фестивалити й дивувати новинками. Схоже, у червні не тільки погода буде спекотною, а й культурне життя міста.

У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ 25.05.2018
У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ
Не встигли кам’янчани і вся Україна відійти від культурного шоку, якого завдав Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, посівши третє місце в Міжнародному танцювальному батлі «Museum Dance Off», як місцеві музейники до Міжнародного Дня музеїв підготували низку вражаючих заходів. Танцювальний батл приніс нашому музею і місту більше, ніж просто третє місце серед 48 учасників проекту, він дав нам визнання і рекламу, ми «засвітилися на світовій сцені». 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ» 18.05.2018
РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ»
Навіть дощ не завадив веселощам під час мегасвята морозива від торгової марки «Рудь», яке відбулося 13 травня в міському парку Героїв Євромайдану.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ 11.05.2018
ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ
Кам’янецький міні-фестиваль повітряних зміїв, який 5-6 травня проводився в Новому замку, заслужено можна назвати най­добрішим, найщирішим і найвеселішим заходом міста.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА» 11.05.2018
ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА»
инулої п’ятниці площу Польський ринок заполонили музиканти і танцівники в колоритних українських костюмах, а від звуків запальної музики важко було встояти, щоб не піти у танок. 

«ЖУРАВЛИКИ» В ОСТРОЗІ 11.05.2018
«ЖУРАВЛИКИ» В ОСТРОЗІ
27 квітня хорова капела «Журавлик» (керівник Іван Нетеча) долучилася до ХІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» в місті Острог, яка проводилася на базі Національного університету «Острозька академія». 

МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ 27.04.2018
МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ
20 квітня читальний зал Кам’янець-Подільської бібліотеки-філії №6 наповнився дитячим галасом і щирим голосним сміхом першачків із ЗОШ №8. А все тому, що в гості завітав Олександр Зімба - львівський дитячий письменник, педагог, заслужений тренер України із важкої атлетики, автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».

НА ЕКСКУРСІЮ З ВІТЕРЦЕМ 27.04.2018
НА ЕКСКУРСІЮ З ВІТЕРЦЕМ
Відтепер милуватися краєвидами міста над Смотричем і відвідати екскурсії можна навіть на мотоцик­лі. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Культура: 1 — 10 з 604
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі