Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 22 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗАКОРТІЛО МАГІЇ? ЧЕКАЄМО В КАМ’ЯНЦІ 13.04.2018
ЗАКОРТІЛО МАГІЇ? ЧЕКАЄМО В КАМ’ЯНЦІ
21 квітня Кам’янець-Подільський відкриває туристичний сезон під гаслом «Кам’янець магічний». Аби запросити туристів у світ кам’янецького дива й казки, навіть керівництво міста приміряло на себе середньовічні костюми. Відеоролик, де міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ із заступниками занурилися у середньовіччя, доступний на сторінці мера у «Фейсбуку».

ДІАМАНТ ІЗ БАГАТЬМА ГРАНЯМИ 13.04.2018
ДІАМАНТ ІЗ БАГАТЬМА ГРАНЯМИ
«Мікс різних стилів, несумісних ідей, які в поєднанні дають гармонію» - саме так можна охарактеризувати творчу діяльність цих дівчат. Їм до снаги репертуари Майкла Джексона, Тейлор Свіфт, Злати Огнєвич і багатьох інших зірок.

ЧАРІВНИЙ СВІТ ЛЯЛЬОК 06.04.2018
ЧАРІВНИЙ СВІТ ЛЯЛЬОК
Кам’янецький зразковий ляльковий гурток «Рукавичка» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана Березовська) переміг в обласному фестивалі лялькових театрів «Чарівний світ ляльок». 

КАМ’ЯНЕЦЬ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ 30.03.2018
КАМ’ЯНЕЦЬ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ

22 березня у Хмельницькому відбувся обласний огляд-конкурс вокальних колективів «Наш подільський пісенний краю!», організований Хмельницьким обласним науково-методичним центром куль­тури і мистецтв. 35 вокальних колективів Хмельниччини були пред­ставлені в трьох номінаціях: академіч­-ний спів, народний спів, естрадний спів. 

ГОМЕР ПОДАРУВАВ ПУТІВКУ ДО ГРЕЦІЇ 30.03.2018
ГОМЕР ПОДАРУВАВ ПУТІВКУ ДО ГРЕЦІЇ
Учениця 4 класу міської ДХШ Анна Нанега перемогла у XXIII конкурсі дитячого малюнка Грецького фонду культури та фонду культури «Панайотіс Яннакос».

У КАМ’ЯНЦІ - ВЕСНА ПОЕТИЧНА! 23.03.2018
У КАМ’ЯНЦІ - ВЕСНА ПОЕТИЧНА!
Із нагоди святкування Всесвітнього дня поезії 21 березня Кам’янець два роки поспіль об’єднував майстрів рими в поетичний фестиваль «Поділля - OPEN». Але цьогоріч традицію порушили, і очікуваний фестиваль замінив конкурс «Поетична весна - 2018», який проводився 17 березня у стінах Центральної міської бібліотеки ім.Костя Солухи.  

«ВОЛОДЬКА, НЕ ПОЗОР МЕНЕ!» 16.03.2018
«ВОЛОДЬКА, НЕ ПОЗОР МЕНЕ!»
Справжній вибух стався 10 березня в актовому залі коледжу ПДАТУ. 
Гумористичну бомбу підірвали на сцені коміки з команди «V.I.P» (Тернопіль). Незмінні учасники та віце-чемпіони «Ліги Сміху», автори і актори «Країни У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У», «Ігри приколів», «Готель Галіція», переможці шоу «Бійцівський Клуб» та «Розсміши коміка» презентували кам’янчанам нову програму під назвою «Comedy шоу». 

ЧИ МОДНА ХУСТКА У КАМ’ЯНЦІ? 16.03.2018
ЧИ МОДНА ХУСТКА У КАМ’ЯНЦІ?
Нафрамниця, кибалка, півка - ці слова вам ні про що не говорять? Вказані назви - це види традиційного українського жіночого убору - хустки. Про їхні особливості та значення ви могли дізнатися, відвідавши 6 березня Галерею мистецтв. Саме там у рам­ках етнографічно-художнього свята «Жіноча хустка: містичний оберіг» розповідали про минуле та сучасність цього головного убору.

ПЛАСТИЛІНОВІ МУЛЬТИКИ ЯК ЗАСІБ КАТАРСИСУ 16.03.2018
ПЛАСТИЛІНОВІ МУЛЬТИКИ ЯК ЗАСІБ КАТАРСИСУ

Вважаєте пластилін дитячою забавкою? Щоб переконатися у зворотному, вам достатньо було прийти 13 березня у К-ПНУ на майстер-клас пластилінового мультиплікатора та режисера Тетяни Ясінчук «Пластилінова анімація: як себе загубити».

УКРАЇНСЬКА ДУШЕВНА БАНДУРА 08.03.2018
УКРАЇНСЬКА ДУШЕВНА БАНДУРА

Вечір 4 березня в Кам’янці повнився звуками бандури. До міста у рамках гастрольного туру завітала Національна заслужена капела бандуристів ім.Георгія Майбороди, яка є найстарішою в Україні. Цьогоріч у листопаді музиканти святкуватимуть сторіччя. Хмельниччину артисти відвідують уже увосьме.


Культура: 1 — 10 з 592
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі