• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 26 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ГУЦУЛЬСЬКА РАПСОДІЯ 19.04.2019
ГУЦУЛЬСЬКА РАПСОДІЯ
У понеділок, 15 квітня, в кам’янецький МБК знову завітали гості з Хмельницької філармонії. Нам привезли свіжу виставу хмельничан - оперету Ярослава Барнича «Гуцулка Ксеня».

КАМ’ЯНЕЦЬ - СТОЛИЦЯ УНР 19.04.2019
КАМ’ЯНЕЦЬ - СТОЛИЦЯ УНР
На відзначення 100-річчя Кам’янецької доби Директорії УНР, Міжнародного дня пам’яток та історичних місць у Кам’янець-Подільській цент­ральній районній бібліотеці відбулася музейна година «Готель «Бель-в’ю». Історія в особах». 

ЗІГРАЄМО  В «ДУРНЯ»? 19.04.2019
ЗІГРАЄМО В «ДУРНЯ»?
Вино, дзвінка, чирва, жир... Нічого не нагадує? Та це ж відомі всім гральні карти, а точніше їхні масті, які українці звикли називати запозиченими російськими словами (пики, бубны, червы, трефы). Коли і хто заніс гральні карти (листи) в Україну, достеменно невідомо.

«СТАНДАРТ-ФЕСТ» ЗАПРОШУЄ 19.04.2019
«СТАНДАРТ-ФЕСТ» ЗАПРОШУЄ
17 травня, о 20.00, на площі Польський ри­нок відбудеться фінал пісенного конкурсу «Стандарт-Фест».

АНОНСИ 12.04.2019
АНОНСИ
Аби вкотре переконати туристів, що донині в Кам’янці-Подільському збереглися давні надбання наших предків: вишивання, писанкарство, ткацтво, гончарство, різьбярство, ковальство, буде презентовано новий довідник «Кам’янець. Український сувенір». Там можна буде побачити роботи, в яких переплітаються традиція і сучасність. Усі виготовлені руками вісімнадцяти подільських майстрів.

МЕЛОДІЯ ЛІНІЙ 12.04.2019
МЕЛОДІЯ ЛІНІЙ
Серед сучасних митців, що з успіхом генерують художні ідеї та проекти, осмислюють і сприяють творенню нашого життя за законами гармонії й краси, знакове місце на Поділлі посідає графік, живописець і педагог Борис Негода. Виставка його робіт експонується в Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику. 

У 60 «КАМ’ЯНЧАНКА» НА ПЕНСІЮ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ 05.04.2019
У 60 «КАМ’ЯНЧАНКА» НА ПЕНСІЮ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ
29 березня в залі МБК яблуку впасти було ніде: люди стояли в проходах, нависали над щасливчиками, котрим вдалося зайняти сидячі місця у ложах. Усі прийшли заради яскравого ювілейного концерту народного ансамблю танцю «Кам’янчанка» нашого МБК.

РОЗКВІТАЮТЬ РОЗВАГИ! 29.03.2019
РОЗКВІТАЮТЬ РОЗВАГИ!
Хоча офіційне відкриття туристичного сезону відбудеться лише через три тижні, в Кам’янці-Подільському вже з початку квітня щільний графік різноманітних культурних заходів.

ПЕРШИЙ, АЛЕ НЕ ОСТАННІЙ 29.03.2019
ПЕРШИЙ, АЛЕ НЕ ОСТАННІЙ
Веселим сміхом, яскравими дійствами і новими перемогами розпочався фестивальний сезон на Поділлі. 23-24 березня в міському Будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло». Учасниками гумор-фесту стали колективи з Тернопільської, Івано-Франківської,
Луганської, Запорізької, Чернівецької областей та різних куточків Хмельницької.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО «ЄДИНИЙ КВИТОК» 29.03.2019
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО «ЄДИНИЙ КВИТОК»
Напередодні відкриття туристично­-го сезону нагадуємо про те, що в касах історичного музею-заповідника мож­-на придбати «єдиний квиток» вартістю 100 грн.


Культура: 1 — 10 з 696
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі