• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 17 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ 10.08.2018
СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ
Цієї суботи сквер «Гунські криниці» просто тонув у морі дитячого сміху і веселощів, адже саме тут, на фестивалі води та сімейного відпочинку «Ількові забави», щедрий Ілько роздавав величезну порцію задоволення й позитиву дорослим і малим.

СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ 27.07.2018
СКОРБОТНІ СТОРІНКИ ПАМ’ЯТІ
Імена Героїв Кам’янеччини, які загинули в боротьбі за Батьківщину, будуть увіковічені не тільки на меморіалах пам’яті, в наших серцях, а й у другому томі книги «Життя, віддане за Україну» письменниці, редактора Хмельницької обласної громадсько-молодіжної газети «Твій погляд». Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» міський голова Михайло Сімашкевич. 

В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО 27.07.2018
В КАНОЕ - ОДИН, А ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИМАЛО
Троє молодих людей із міста Лева вирішили не розтрачувати свого потеціалу і творити якісну музику. Так 2010 р. народився український гурт «Один в каное», який досить швидко знайшов свого слухача. Вокалістка гурту Ірина Швайдак тоді ще навчалася на філологічному факультеті й мала не один списаний поезією блокнот, що дуже допомогло в музичній діяльності.

НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ 27.07.2018
НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ
Багато подарунків, три кубки перемоги, море відзнак та позитивних вражень привезли недавно талановиті кам’янчани із Туреччини. 

ФОТОГРАФИ В КАДРІ 20.07.2018
ФОТОГРАФИ В КАДРІ
12 липня заступник міського голови Сергій Бабій від імені мера привітав талановитих кам’янецьких фотографів...

БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ 13.07.2018
БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ
На запрошення польських музейників із 4 до 8 липня працівники Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника перебували у Гданську, де брали участь у реконструкції масштабної битви, разом із тим обговорили питання налагодження співпраці з музеєм цього міста, про що вже два роки ведуться переговори. У майбутньому це дасть можливість подавати заявки на гранти Євросоюзу. 

ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ 13.07.2018
ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ
Талановиті кам’янчани відзначилися численними здобутками на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Морський бриз», що відбувся 3-9 липня на території дитячого оздоровчого табору «Космос» і бази відпочинку «Чорномор» у Миколаївській області.

ЦЕ ПРОСТО «КАZКА» 06.07.2018
ЦЕ ПРОСТО «КАZКА»
Жила-була у славному місті Харкові талановита дівчина, і звали її Олександра Зарицька. Мала в серці мрію вона заповітну - співачкою стати і підкорити сцену українську.

ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ 08.06.2018
ЧАРІВНІ ЗВУКИ ОРКЕСТРУ
Народний оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом професора кафедри музичного мистецтва Івана Мариніна відомий у місті та поза його межами завдяки плідній праці як диригента, так і творчого колективу. 

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ? 01.06.2018
ЛЮДИНА СОБАЦІ... ДРУГ?
Жалісливу історію із життя вільних псів повідали 26 травня актори молодіжного театру «Тандем» у РЦКМ «Розмай». Вистава «Зграя» (режисер-постановник Галина Коротенко) - це розповідь про безпритульних собак, які живуть у яру.


Культура: 1 — 10 з 612
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі