Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.06.2016

ВІДГУЛЯЛИ ДЕНЬ КИЄВА, ПОБУВАЛИ НА ФЕСТИВАЛІ

У минулі вихідні столиця не лише гуляла День міста, а й приймала сотні учасників Всеукраїнського фестивалю найкращих колективів України, які носять звання зразкових і народних. Від Хмельниччини до Києва їздили три колективи, два з яких - із Кам’янця-Подільського. Це народний дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 ім.А.Трояна (керівник Валентин Шумський) і народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» під керівництвом Алли Пащенко.
Талановиті гості, які з’їхалися з різних куточків країни, побували у Верховній Раді, взяли участь у тематичній пізнавально-патріотичній грі «Територія дитинства» в Маріїнському парку, й навіть розписали карту України. Нагородження та гала-концерт відбулися на схилах Дніпра, де перед публікою виступили й юні «апельсинчики».
Обидвом кам’янецьким колективам вручили не лише грамоти фестивалю, а й звання «Народний художній колектив».
Утім цей рік для «Апельсина» видався рясним на події. Нещодавно колектив відгуляв 25-річчя, підготувавши 2-годинне шоу на майдані Польський ринок. Нині ж розучує нові па, щоб підкорювати чергові вершини. Але, як зізнається Алла Миколаївна, досягти висот колективу без підтримки було б неможливо:
- Принагідно хочу подякувати всім, хто підтримує й допомагає нам. Це нардеп Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міськради Дмитро Васильянов, начальник міськуправління освіти і науки Світлана Старченко, дирекція та колектив ЦДЮТ, хореографи Ірина Літинська, Катерина і Ярослав Мельники, батьки та діти. Також вдячні редакції «Подолянина» за співпрацю та подарований сертифікат.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку