Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 16 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
17.06.2016

ПРОСЛАВЛЯЛИ УКРАЇНСЬКОГО ВАРЕНИКА

ПРОСЛАВЛЯЛИ УКРАЇНСЬКОГО ВАРЕНИКАЯкщо запитати українця, які страви найсмачніші в світі, то він відповість, що український борщ і, звичайно ж, вареники, про які навіть пісні співають. Влаштувати свято цього українського наїдка вирішив і клуб «Кам’янецькі зустрічі» при раді ветеранів міста (керівник клубу Тетяна Смоленська).
Захід на честь українського вареника зібрав близько 70 гостей. Ветерани-господині наліпили багато вареників, а найкращих майстрів оцінювало журі в складі заступника голови ради ветеранів міста Надії Підскоцької, Віктора Топчієва, Михайла Гіріча.
Найбільший вареник довжиною 40 см приготувала Олена Голубата. Її відзначили також за найцікавіший одяг господині-українки та найбільшу кількість наліплених виробів - 220 штук, які вмостилися у великій макітрі, пофарбованій власними руками. Смачні вареники з сиром і сметаною приготувала Лариса Денисюк-Луньова, приз за оригінальну начинку отримала Марія Костюк, а найкраще оформила страву Ганна Дудченко. Всім переможцям дали грамоти і подарунки.

Анатолій БЕРНАДІН, керівник прес-центру ради ветеранів міста.

Повернення до списку