Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
01.07.2016

МУЗИКА СОБОРНОЇ ТА РОЗВАГИ МОЛОДІ

ІV фестиваль «Соборна-Фест» 25-26 червня став грандіозним святом різних стилів музики і чудовими літніми вихідними для кам’янчан та гостей міста.

МУЗИКА СОБОРНОЇ ТА РОЗВАГИ МОЛОДІ

На сцені на вулиці Соборній, поблизу готелю «7 Днів», виступили більше як десяток гуртів і виконавців із кам’янецьким корінням, котрі довели, що в нашого міста є хороший музичний потенціал. Фестиваль ставив за мету створити атмосферу своєрідного братання між різними артистами.
Також свої таланти демонстрували танцювальні колективи і воркаутери. Для публіки організували чимало майстер-класів і конкурсів, як-от караоке «Голос Соборна-Фест», змагання з ритмічних танців «Just dance - 2016», турнір з армрестлінгу та багато іншого.
Дещо дошкуляла спека, але загалом відгуки кам’янчан про «Соборну-Фест» щороку все позитивніші.
Організували фестиваль разом із багатьма партнерами готельний комплекс «7 Днів», студія звукозапису «Auramusic» і караоке-клуб «Music Hall».
А вже наступного дня нещодавно відкритий Європейський сквер став майданчиком для святкування Дня молоді.
У деяких локаціях проводилися показові виступи спортсменів і змагання, в інших - творчі майстер-класи, розписи хною, літературні зустрічі, танці, виступи КВН, гра «Мафія» та інші молодіжні забави.
Свято організувала міська рада спільно з різними громадськими організаціями, колективами та К-ПНУ ім.Івана Огієнка.


Повернення до списку