Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 18 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
19.08.2016

ФЕСТИВАЛЬ «РЕСПУБЛІКА»

Фестиваль «Республіка»




1 вересня

Головна сцена:

16.00 - «Остров добрых надежд»

17.00 - «ТОІА»

18.00 - «Somali Yacht Club»

19.00 - «Біла Вежа»

20.20 - «Kadavar»

22.00 - «Скрябін»

Сцена у фортеці:

15.00 - «B&B project»

16.20 - «Drum&Tuba Band»

17.50 - «Люм’єр»

19.20 - «Один в каное»

21.10 - «Molotov Jukebox» (гурт Наталі Тени з «Гри Престолів»)

Aрт-двір (фортеця):

16.50 - Marina Krut

18.20 - Mari Cheba

20.00 - «Akute»

21.20 - «Semmar»

Сцена біля Ратуші:

18.30 - DJ FTBT

19.10 - Женя Толочний

20.20 - «Bugs Bunny»

21.00 - «ReMIX»

Сцена «Тунель»:

18.30 - Reggae party

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 - DJ Sets і перегляд кіно


2 вересня

Головна сцена:

16.00 - «Sale only»

17.00 - «Space of Variations»

18.00 - «Epolets»

19.10 - «Scream Your Name»

20.30 - «Вагоновожатые»

21.50 - «Trubetskoy»

 Сцена у фортеці:

15.00 - «АССА»

16.15 - «Без Обмежень»

17.45 - «MamaRika»

18.55 - «Тінь Сонця»

20.00 - Арсен Мірзоян

21.20 - «Мотор’ролла»

Арт-двір:

16.00 - «Натоліч»

17.20 - «НААДЯ»

18.45 - «Vosmoy»

20.00 - «Курган & Агрегат»

21.30 - «Zero People»

Сцена біля Ратуші:

19.10 - Dj FTBT

20.20 - «НЕБЕс01»

20.00 - «Музичний Стандарт»

Сцена «Тунель»:

19.00 - «The paints of past memories»

20.00 - «The heavy crawls»

20.45 - «Пирятин»

21.30 - «Пан Пупець»

22.50 - «Сашко Піпа @Traktor»

00.30 - «On the wane»

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 - DJ Sets, DJ Jeremi Star, Ліза Готфрік. Перегляд кіно.


3 вересня

Головна сцена:

15.40 - «Aghiazma»

16.30 - «Detach»

17.40 - «Дай Дарогу!»

19.00 - «Morphine Suffering»

20.20 - «Animal Jаzz»

21.50 - «The Hardkiss»

Сцена у фортеці:

15.00 - «Franko»

16.10 - «The Cancel»

17.30 - «Кассиопея»

19.00 - «ПНД»

20.20 - «Пропала грамота»

21.40 - «Bahroma»

Арт-двір:

15.30 - «OwamO»

16.35 - «Mamanet»

17.50 - «Stepan і Meduza»

18.50 - «ShortParis»

20.20 - «ЕЁ»

21.30 - «Петля Пристрастия»

Сцена біля Ратуші:

18.20 - «Rock&Troll»

19.10 - «Апгрейд Мрій»

20.20 - «Vagabond Spectre»

21.40 - Віктор Павлік

Сцена «Тунель»:

17.45 - «Dreadnought»

19.00 - «Maut»

20.00 - «Octopus craft»

21.30 - «Ethereal riffian»

22.30 - «Sunnata»

00.00 - Hard/prog/heavy/disco

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 - «Dakh daughters», DJ Sets, DJ Jeremi Star, Dj FTBT, Ліза Готфрік. Перегляд кіно.


4 вересня

Головна сцена:

15.10 - «Сенс»

16.00 - «Dash»

17.10 - «Walking with Strangers»

18.10 - «Порнофильмы»

19.10 - «Кожаный Олень»

20.30 - «Louna»

21.50 - «Chemia»

Сцена у фортеці:

15.00 - «Ті, Що Падають Вгору»

16.20 - «Shanti People»

18.00 - «Dakooka»

19.30 - «Vivienne Mort»

21.00 - «Dakh daughters»

Арт-двір:

16.00 - «Женя і Катя»

17.30 «Хамерман Знищує Віруси»

19.30 - «Latexfauna»

21.00 - DJ Jeremi Star

Сцена біля Ратуші:

17.20 - «SV-Project»

18.20 - «Me-Nots»

19.10 - «Be My Guest»

20.20 - «Бекінгем»

Сцена «Тунель»:

18.00 - «La belle verte»

19.00 - «Street Fames»

20.00 - «Лоскіт»

21.00 - «O’Hamsters»

22.40 - «Esquizet»

00.00 - «Sickstape»

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 - DJ Антон Слєпаков («Вагоновожатые»). Перегляд кіно.


Повернення до списку