Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 18 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.10.2016

НА СЦЕНІ - МУЗИКА З РЕКЛАМИ

Новий сезон класичної музики в Кам’янці розпочав 7 жовтня академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.

Цього разу увазі кам’янецьких меломанів запропонували такі всесвітньо відомі твори, як увертюра до опери Джоаккіно Россіні «Вільгельм Телль» і симфонічна сюїта Миколи Римського-Корсакова «Шахерезада». Ці мелодії насправді в усіх на слуху, а деякі фрагменти навіть використовуються в рекламі та рингтонах, просто не всі ми знаємо їхнє походження.
Сам концерт мав назву «Swiss meetings» - «Швейцарські зустрічі», адже орудував оркестром гість із Швейцарії - диригент Марко Мюллер. Його доволі стримана манера диригування не завадила музиці прозвучати соковито й доволі емоційно. Приємно, що й кам’янчани не проігнорували цієї зустрічі - зал РЦКМ «Розмай» був майже заповнений.
Насправді концертні програми симфонічного оркестру обласної філармонії завжди цікаві та різноманітні й не обмежуються лише класикою, виконавський рівень дуже достойний, а ціни на квитки - доступні навіть для пенсіонерів. Тож стежте за анонсами і не позбавляйте себе задоволення послухати гарну музику в живому виконанні.


Автор:  Наталія ЯРОВА

Повернення до списку