Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 24 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.12.2016

САВІНА ПРИЙНЯЛИ ДО СПІЛКИ

Кам’янецький фотограф, голова фотоклубу «Погляд» Юрій САВІН став членом Національної спілки фотохудожників України. За його роботи (15 фото) 6 грудня, під час чергового пленуму спілки у Києві, одноголосно проголосували голови обласних відділень з усієї України.

Юрій САВІН

Юрій Олексійович захоплюється фотосправою ще з 80-х рр. ХХ ст., коли, працюючи на кабельному заводі, займався в народній кінофотостудії «Кадр», організовував фотовиставки, знімав любительські кінострічки, брав участь в обласних і республіканських конкурсах. 1991 р. закінчив Заочний народний університет мистецтв, факультет «Кінофотомистецтво». Друкувався в журналах «Рідна природа», «Образотворче мистецтво», «Народна творчість та етнографія», «Писанка», «Пам’ятки України» тощо. Також працював фотографом в американськоукраїнській археологічній фундації, керівником гуртка «Фотожурналістики» в міській Станції юних техніків.

З 2008 р. - голова ГО «Кам’янець-Подільський фотоклуб «Погляд»». Провів 13 персональних фотовиставок. Організатор і учасник міських та міжнародних фотовиставок, майстер-класів, творчих зустрічей, фотопленерів, зокрема, «Європейські фотозустрічі. Схід-Захід» в Україні, Чехії, Словаччині, Польщі.

Вл. інф.


Повернення до списку