Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 19 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.12.2016

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СТАДІОНУ

У Кам’янці-Подільському з’явиться сучасний стадіон для проведення змагань міжнародного рівня. Принаймні такі плани задекларувала міська влада. 27 грудня в прес-центрі міськради відбулося обговорення концепції капітального ремонту та реконструкції стадіону імені Г.Тонкочеєва.

Наразі триває робота над виготовленням проектно-кошторисної документації. Як зазначається, уже відбулися робочі зустрічі із представниками спортивних організацій міста, вивчено досвід оновлення стадіонів в інших містах України.
Планується створити проект стадіону, що став би основним місцем як для занять спортом самих кам’янчан, так і базою для проведення спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту.
Присутні висловили думку, що насамперед потрібно звернути увагу на реконструкцію футбольного поля, трибун і легкоатлетичних доріжок. Одна з пропозицій, яка надійшла від учасників обговорення, - провести зустріч із відповідними фахівцями з приводу тих всеукраїнських і міжнародних стандартів, яким повинна відповідати центральна спортивна споруда міста.
На сьогодні стадіон має у користуванні 4,6 га. Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики спільно з адміністрацією КП «Міський стадіон ім.Г.Тонкочеєва» сподіваються залучити на реконструкцію кошти із міського, обласного та Державного бюджетів.
Наразі формується бачення, яким має бути міський стадіон, а також триває робота над проектом.
Ольга БАНАХ. 

Повернення до списку