Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 16 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
13.01.2017

КОЛЯДА - НАВІТЬ У «ПАВУТИНІ»!

Щоб заколядувати всіх рідних і друзів на Різдво, не обов’язково йти з хати до хати з вертепом - досить записати колядку на відео і викласти його в Інтернет. Саме так і вчинила група творчих кам’янчан, котрі великим хором, у супроводі живої музики записали колядку «Що то за предиво!». Відео було викладене в Інтернет 7 січня і швидко поширюється у соцмережах.

КОЛЯДА - НАВІТЬ У «ПАВУТИНІ»!

Три дні в гостинному домі «Барон Мюнхгаузен» тривали репетиції та зйомки 4-хвилинного відео, в якому були задіяні близько трьох десятків хористів (із них 10 - діти), 8 музикантів, 3 оператори і змінна кількість помічників та глядачів.
Ідея такого різдвяного кліпу виникла в перший день Нового року в учасниці музичного дуету «ZAPASKA» Яни ШПАЧИНСЬКОЇ. Її підтримала подруга - кам’янчанка Антоніна БЕЛІНСЬКА (нині працює в столиці художницею по костюмах для театру і кіно), долучилися друзі-музиканти із кам’янецьких гуртів «La Belle Verte», «Sickstape», «Пропала грамота» і «Zapaska», а також кам’янчани, котрі відгукнулися на запрошення в соцмережах.
- Раніше ми з друзями щороку робили вертеп - з піснями, з костюмами, з гарним настроєм, - розповідає Антоніна. - Цього року часу не вистачило, але дуже хотілося зробити свято і собі, і привітати всіх із Різдвом. Тому подумали, що гарно було б зібрати людей, які би разом заспівали колядку, щоб грали музиканти, і все це - у невимушеній домашній атмосфері.
У зйомках брали участь цілі родини разом із дітьми. Зокрема, долучилася музична сім’я Вакуляків: тато Ігор зіграв на соло-гітарі, його дружина Аня - на клавішних, донька Марія - на металофоні, а син Стефан приєднався до хору.
Попри «любительський» статус відео, все ж таки було задіяно і професійну музичну апаратуру, і освітлювальні прилади (за них окрема подяка фотографу Володимиру Жигайлу). Зйомки вели аж троє операторів: Олександр Кохан, Олесь Базь та Олексій Станіславський.
А що з того всього вийшло - подивіться самі, увівши у стрічці пошуку: «Що то за предиво у Кам’янці?».
- Такі події - гарний привід для того, щоб зібратися разом, - усміхається Яна. - Частіше ми з друзями зу-стрічаємося за звичними справами: або за столом, або ж просто вибираємось погуляти, а от щоб разом зайнятися творчою діяльністю - це дуже незвично, і варто таке робити частіше.
Учасники зйомок щиро дякують господарю і персоналу гостинного двору «Барон Мюнхгаузен» за надану територію, смачні частування й приємну творчу атмосферу.


Автор:  Наталія ЯРОВА

Повернення до списку