Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 18 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
10.02.2017

«ЖЕНИХИ»

Володимир Горянський

Для довідки: Володимир Горянський - артист Київського академічного драматичного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, телеведучий, на сьогодні є одним із найпопулярніших українських акторів. У його доробку - понад два десятки ролей у театрі та понад сотня - у кіно та серіалах. Лауреат премії «Людина року» в номінації «Актор року» в 2002, 2003 і 2005 роках. Лауреат премії «Колесо фортуни». Народний артист України. 

Справжній аншлаг зібрала комедія «Женихи» за п’єсою Миколи Гоголя з народним артистом України Володимиром Горянським у головній ролі минулої неділі в РЦКМ «Розмай».

Незважаючи на високу вартість квитків (100-200 грн.), кам’янчан, охочих долучитися до вічного мистецтва театру, було так багато, що в залі довелося ставити додаткові ряди та стільці в проходах. Усе ж таки широка реклама і зіркове обличчя на афішах спрацювали на «відмінно».
Утім ці афіші стали й приводом для обурення деяких кам’янчан, адже вони були написані українською мовою, але не було вказано, що сама вистава - російською. Не вказали також і театру, який представляє виставу, однак найуважніші прочитали, що режисер-постановник - Володимир Стєклов, народний артист Росії, режисер Московського незалежного театру, який неодноразово приїжджав із гастролями до нашого міста.
Попри все, глядачі, котрі все-таки на один вечір відірвалися від телевізорів і віддали перевагу живому спілкуванню з акторами, отримали багато позитивних емоцій. Нехитрий сюжет про те, як п’ятеро неабияк пошарпаних життям женихів сватаються до купецької доньки Агафії Тихонівни, Гоголь перетворив на неймовірну суміш гострої соціальної сатири й гротеску, всі персонажі колоритні й не схожі один на одного.
Сміх та оплески в залі зазвучали із перших же хвилин, як на сцені з’явився персонаж Горянського - дворянин, надвірний радник Іван Кузьмич Підколесин, і знову й знову вибухали впродовж усієї вистави, а наприкінці кам’янчани буквально скупали акторів в оваціях.
Перед початком спектаклю Володимир Вікторович погодився дати для «Подолянина» невелике інтерв’ю.
- Володимире Вікторовичу, Ви вже бували у Кам’янці з виставами?
- Ні, це вперше, але я приїжджав до Кам’янця на екскурсії, тому знаю ваше місто.
- За роль Підколесина Ви 2003 року отримали професійну театральну нагороду «Київська пектораль». Отже, це одна із найкращих ролей у Вашому репертуарі?
- Я справді отримав нагороду за цю роль, але в своєму театрі драми і комедії на лівому березі. Вистава, яку ми привезли до вашого міста, - це постановка іншого режисера і зовсім інша роль. Хоча, звичайно, якусь частинку образу я переніс у цю виставу.
- Вас переважно знають як актора комедійного, характерного. А чи є у репертуарі чи, може, в планах, роль драматичного героя чи героя-коханця?
- Мої персонажі - всі трагікомічні, драматичні, і мені здається, що грати такого плану ролі набагато цікавіше, ніж просто героїв-коханців або чисто драматичні ролі. Хоча в моєму житті були й такі.
- А яка роль Ваша улюблена?
- Та всі вони улюблені, це все мої діти, на яких витрачено час, вкладено душу. Одні ролі легше йдуть у репетиційному періоді, інші - складніше. Та все одно це мої ролі, і я їх люблю.
- Володимире Вікторовичу, Ви стали відомим широкій публіці, коли почали зніматися в серіалах. Зокрема, після ролі Кості-психіатра у популярному українсько-російському серіалі «День народження Буржуя» Ви стали знаменитим на всьому пострадянському просторі. Чи тепер, коли відносини з Росією зіпсовані, не відчуваєте, що як актор втратили роботу в російському кіно, частину популярності?
- Ні, якраз навпаки, тепер знімається багато українських фільмів і серіалів, досить якісних, і ролі значно цікавіші. Українські телеканали знімають продукції, пішло державне фінансування для кіно. Тому все, що не робиться - все на краще.
- Українці з нетерпінням чекали першого суто українського серіалу «Останній москаль», у якому Ви зіграли роль сільського голови. А над якими проектами працюєте нині?
- Оце щойно вийшов «Слуга народу». Ви вже, мабуть, бачили. Торік вийшло кілька фільмів із моєю участю: «Останній москаль. Судний день», «Найкращий тиждень мого життя», «Пацики», «Казки старого мельника», «Хазяйка», «Диво за розкладом», «Я люблю свого чоловіка». А що далі? Мабуть, будуть пропозиції нових проектів, репетиції в театрі, гастролі, тому все йде так, як має бути.
- У Кам’янці деякі шанувальники театру не прийшли на виставу лише через те, що вона - російською мовою…
- Що ж, нехай не приходять. Це Гоголь, Микола Васильович, граємо мовою оригіналу. Чому в оперних театрах усі опери виконують мовою оригіналу - італійською, німецькою, французькою? Коли привеземо Карпенка-Карого - буде вистава українською.
- Що б Ви побажали кам’янецьким поціновувачам театру?
- Насамперед дуже приємно, що зібрався повний зал. Отже, люди хочуть живого спілкування з артистами. Зичу, щоб у бажаннях, діях вони керувалися власними почуттями і розумом, не підпадали під жодні політичні впливи, жодні модні віяння, а жили саме за покликом серця. Слухайтеся свого серця - і тоді в усіх нас усе буде правильно і добре.


Автор:  Наталія ЯРОВА

Повернення до списку