Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
21.04.2017

КІНО ПІД НАЗВОЮ «ЖИТТЯ»

Володимир Мазуренок

«Життя кожної людини - як кіно із закрученим сюжетом. Мої фото - це лише один кадр із цього кіно, а що було до і буде після - це вже фантазія глядача», - так прокоментував кам’янецький фотограф Володимир Мазуренок (на фото) свою фотовиставку «The Storylines», представлену на кінофестивалі ім.Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» у м.Бердичів.

Бердичівський кінофестиваль - один із найкращих в Україні стартових майданчиків, де режисери-початківці не лише демонструють власні досягнення в ігровому та документальному короткометражному кіно, але й мають можливість поспілкуватися із маститими режисерами, поринути у творчу атмосферу, зустріти однодумців і почерпнути натхнення для нових фільмів.
Володимир Мазуренок уже вдруге презентував на фестивалі персональну фотовиставку, а також представив у номінації «Ігрове кіно» короткометражну комедію «Бабло», яку зняв у нашому місті. Фільм, щоправда, перемоги не здобув, зате молодий режисер отримав запрошення на Одеський кінофестиваль. Ви ж можете переглянути фільм «Бабло» на сторінках Володимира у соцмережах.

Олеся ГРАБОВСЬКА.


Повернення до списку