Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ВІВТОРОК, 11 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
22.12.2017

ЗІ ЗВИЧАЙНОГО В ОРИГІНАЛЬНЕ

Трохи фантазії, оригінальності, креативних ідей та додаткових матеріалів - і вуаля - старе стає новим! Можна весело провести час всією родиною, озброївшись клеєм, ножицями, власною уявою і зробити унікальні речі, порадувати сім’ю, здивувати рідних і друзів. Своїми ідеями, мріями і таємницями новорічних прикрас під час майстер-класу в Галереї мистецтв із нами поділилася кам’янецька майстриня Наталя Харченко.

ЗІ ЗВИЧАЙНОГО В ОРИГІНАЛЬНЕ- Переробки - це дуже цікаво, адже ми перетворюємо непотрібну річ на корисну і стильну, - каже рукодільниця. - Старі речі, які супроводжували нас протягом життя, так просто не викинути. До них звикаєш, і здається, що вони обов’язково повинні ще стати в пригоді. Можливо, з деякими насправді не варто розлучатися, а їм ще можна дати друге життя. Для цього треба небагато: папір, нитки, бусинки, паєтки - і старе та звичайне стає оригінальним. Народжуються новорічні зірочки, ляльки-мотанки, ялинки із гудзиків. При цьому ідеї можуть бути найнесподіванішими і цікавими. Наводити приклади таких виробів можна нескінченно, адже вони різні за рівнями складності, і створювати щось нове можна практично з усіх застарілих предметів.
Перед новорічними святами наша героїня вирішила провести майстер-клас із виготовлення прикраси - зірочки на ялинку. Розповіла і показала «зіркові» секрети. Піддивилися їх і ми: заготовка майбутньої красуні робиться із глянцевого паперу з журналу, який склеюється в трубочку - декілька вправних рухів і з банального аркуша, наче за помахом чарівної палички, виходить зірочка. Майстриня обмотує її ниткою та паєтками - і новорічна прикраса готова.
На наше запитання, як виникла ідея зі старого робити нове, рукодільниця каже, що почалося все з того, що хотіла відволікти дітей від буденності та неспокою.
- Я не художник, звичайний працівник Галереї мистецтв, але все, що можу зробити руками, роблю. Дуже допомагає Інтернет. Чому навчаюся сама - вчу діток, які приходять до нас на екскурсії. Дивуюся, що в малечі інколи краще виходить, ніж у дорослих.
У мене є мрія - орендувати приміщення або хоча б зробити сторінку в соцмережах і за згодою батьків виставляти й продавати роботи діток, а виручені гроші спрямовувати на благодійність і творчість дітей.
Нові ідеї народжуються самі собою. Тільки не відкладайте все на останній момент, а впустіть новорічну казку в життя прямо зараз.


Повернення до списку