• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 20 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.02.2018

РОЗВАГИ ПОТОЧНОГО РОКУ

Днями мерія оприлюднила фестивальний календар на 2018 р. Оригінальністю він не вирізняється. Майже всі ті самі фестивалі, що проводилися в Кам’янці за попередні два-три роки, залишилися в календарі. Щоправда, є і втрати - у вересні зник рядок, який сповіщав про проведення фестивалю «Республіка».

Отже, трохи детальніше про цьогорічні розваги.

НАВЕСНІ БУДЕ ПІКНІК, ФІЄСТА, БИТВА

РОЗВАГИ ПОТОЧНОГО РОКУВ останній місяць зими ка­м’ян­чан порадують два фестива­лі-конкурси: 17 лютого - «Фольк-­фест», тематика якого прочитується в назві, а 24 лютого - свято бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу».
Березень зустріне поетичним фестивалем «Поділ­ля-Open» і хореографічним «Радея-Dance».
21-22 квітня офіційно стартує туристичний сезон, цими ж днями юних митців збере «Перлина Поділля», а журналістів - уже третій Медіа-форум. На межі квітня і травня обрав місце Всеукраїнський фестиваль-виставка «Історичний пікнік на замку в Кам’янці».
Власне травень назбирав нав­коло Дня міста, яке відзначатиметься 19 травня, напевне, найбільшу кількість фестивалів: «Grand Fest Кам’янець. Весна-2018», «Кам’янецька турка», «Острів семи скарбів», Фестиваль малої авіації, повітроплавну фієсту «Кубок Поділля - 2018».
Останній вікенд травня стане часом проведення Всеукраїнського етнографічного культурно-спортивного шоу «Битва у фортеці».

РОДЗИНКИ ЛІТА

Літо розпочнеться з Міжнародного лицарського фестивалю «Форпост», за ним газує «Ретрофест». Вимостила собі місце у червні й кам’янецька «Бруківка» - кінофестиваль-дебютант минулого року.
Єдиною згадкою про фестиваль «Республіка» в нашому календарі є воркшоп (а простіше - майстер-клас) від його організаторів 22-24 червня на Руській брамі. Музика буде також, проте не рок, а щось спокійніше.
Завершить червень лучний турнір «Кам’яна стріла».
Липень, як завжди, збере поціновувачів класики на «Оперу в мініатюрі», також відбудеться музичний фестиваль «Zagata Festival - 2018».
На Іллі в серпні розгуляються «Ількові забави». Наближений у часі до відзначення Дня Незалежності фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця».

ОСІНЬ У НЕБІ ТА В КОМОРІ

Реконструктори продовжать муштру восени - на вересневій «Schola militaria».
У жовтні постане традиційний дует повітроплавної фієсти і «Октоберфесту».
Також відбудеться ІІІ теат­ральний фестиваль «Комора» і Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль «Перлина Кам’янця».
У листопаді знову повернеться Grand Fest під назвою «Grand Fest Кам’янець. Осінь-2018».
Останнім фестивалем року ста­не фестиваль художньої твор­чості та виконавського мистецт­ва «Сяйво Калити», який відбудеться 7-9 грудня.
Фестивальний календар із зазначенням дат доступний на сайті газети.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

Повернення до списку