• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 20 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.02.2018

«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮ

Національний університет «Острозька академія» щорічно проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс різдвяних піснеспівів. Засновником і організатором є настоятель Василь Жуковський та актив студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького.

«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮДо участі у мистецькому дійстві були запрошені світські та духовні, дитячі, шкільні, аматорські, професійні творчі колективи з усієї України (Рівненська, Хмельницька, Волинська, Тернопільська та Донецька (заочно) області). З нашого міста запросили народну дитячо-юнацьку хорову капелу «Журавлик» і народний жіночий вокальний ансамбль викладачів «Пастораль». Присутні понад 5 годин і 30 хвилин насолоджувалися виконавською майстерністю колективів, окремих виконавців.
Учасники фестивалю-конкурсу могли представляти не більше як три різдвяні піснеспіви. Організаційний комітет, як виняток, запропонував «Журавлику» завершити свято 10 колядками та щедрівками, 2 вітальними хоровими творами.
Протягом тижня, після ретельного аналізу, найкращою журі визнало народну дитячо-юнацьку хорову капелу «Журавлик» - Диплом І ступеня в номінації «Хорове виконання». Відзначили високий рівень віншування учасниці капели Катерини Ляміної.
Колектив дякує керівнику Івану Нетечі за професійну підготовку, а також батькам - за розуміння, підтримку й активне сприяння в організації поїздки.
Ілона КОЗЯРУК, староста хорової капели «Журавлик».  


Повернення до списку