• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 20 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.03.2018

КАМ’ЯНЕЦЬ НАГОРОДЖУВАВ БАНДУРИСТІВ

А чи слухали ви джаз під бандуру? Погодьтеся, таке поєднання нестандартне. Та музики показали, що майстерність гри на бандурі не закінчується виконаннями козацьких пісень і дум.

КАМ’ЯНЕЦЬ НАГОРОДЖУВАВ БАНДУРИСТІВПереконатися у цьому ми змогли на I Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу», який відбувся 24 лютого в нашому місті.
Ще з 2010 року на базі новоствореного класу бандури викладача Дмитра Бачинського ДМШ ім.Ф.Ганицького проводить святкові конкурси бандурного мистецтва. І лише цього року адміністрація та педагогічний колектив школи розширили рамки й організували власне I Всеукраїнський фестиваль-конкурс.
- Фестиваль приурочений до 115-ї річниці від дня заснування нашої школи, тому змагатися будемо святкуючи, - розповідає директор дитячої музичної школи ім.Ф.Ганицького Ганна КАСАПЧУК. - Бандура - це родзинка нашої національної культури, і ми цим пишаємося.
Юні таланти розділилися на 3 вікові категорії та виборювали нагороди в номінаціях: бандуристи-інструменталісти, бандуристи-вокалісти та ансамблі бандуристів.
Також у рамках фестивалю Сергій Ткач (фахівець із ремонту бандур) провів майстер-клас на тему «Дрібний ремонт та основні проблеми з експлуатації інструмен­та - бандура».
Після оглядових прослуховувань у РЦКМ «Розмай» відбувся гала-концерт музикантів-віртуозів та урочисте вручення нагород. Гран-прі отримав ансамбль бандуристів Славутської дитячої школи мистецтв (на фото).
- Спершу потрібно сумлінно працювати, а вже потім пожинати плоди. Завжди вірити в себе та налаштовуватися на перемогу, - діляться секретом успіху переможниці.
Із привітаннями виступив і голова журі - заслужений артист України Тарас Яницький:
- Усі учасники проявили неабиякі здібності. Сподіваюся, що тут зародиться зернятко, з якого проросте майбутня світова зірка. Хочеться, аби такі фестивалі стали традицією. 

Вікторія БОЯРШИНОВА.


Повернення до списку