• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
20.04.2018

ЛЬВІВСЬКИЙ ТРІУМФ «ПІРУЕТУ»

ЛЬВІВСЬКИЙ ТРІУМФ «ПІРУЕТУ»Із кубками, дипломами і купою вражень повернулися додому вихованці зразкової хореографічної студії «Пірует» (керівник Світлана Островська) з Міжнародного фестивалю-конкурсу культури та мистецтв «Єврофест-2018». До міста Лева 13-15 квітня з’їхалися юні таланти із сходу до заходу України, які боролися за перемогу у вокалі, хореографії та оригінальному мистецтві.

Кам’янецький «Пірует» був одним із наймасовіших колективів на фестивалі - близько сотні учасників, що змагалися в трьох вікових категоріях. Чого лише не витворяли «піруетівці» на сцені, аби підкорити журі. Молодші і «бешкетували», і вчиняли «веселий переполох». Старші помандрували у «тропіки», а середні втяли запальний танок і «нагодували» всіх «смачним» танцем. Саме ці два номери ввійшли до гала-концерту, який відбувся в останній день фестивалю разом із церемонією нагородження.
«Піруетівці» (середня і старша групи) стали лауреатами першої премії, отримавши іменні кубки, дипломи, сертифікати зі знижкою на участь у наступних фестивалях-конкурсах, а також знижку 1000 євро для відпочинку на літніх канікулах у болгарському місті Кітен. Найменші стали лауреатами другої премії. За вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді дипломом відзначили і наставника Світлану Островську.
А вже у ці вихідні «піруетівці» змагатимуться у Всеукраїнському ди­тячо-молодіжному фестивалі-конкурсі мистецтв «Перлина Поділля», а 5 травня - у «Grand Fest Кам’янець. Весна-2018».
Для довідки: хореографічна студія «Пірует» створена на базі РЦКМ «Розмай» 2013 р. Рік тому отримала звання зразкової. У студії займаються близько сотні дітей із міста та району віком від 3 до 16 років. «Піруетівці» беруть участь у різних мистецьких конкурсах і фестивалях. 


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку