• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
27.04.2018

МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ

20 квітня читальний зал Кам’янець-Подільської бібліотеки-філії №6 наповнився дитячим галасом і щирим голосним сміхом першачків із ЗОШ №8. А все тому, що в гості завітав Олександр Зімба - львівський дитячий письменник, педагог, заслужений тренер України із важкої атлетики, автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».

МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙЧого тільки не витворяли веселі школярі: співали, плескали в долоні, танцювали. Дітлахи із задоволенням поринули в світ цікавих пригод песика Бровка й котика Мурчика, які не стомлюються подорожувати, займатися спортом, друкувати книги для малят, а ще допомагати іншим звірятам жити у злагоді та долати труднощі.
Казки оформлені яскравими картинками, легкі для сприйняття, веселі та повчальні. Автор закликає маленьких читачів до поваги, шани, добра і любові.
Олександр Іванович розповідав про головних натхненників творів - своїх онуків, і залюбки відповідав на запитання маленьких шанувальників.
Також дружню та позитивну атмосферу письменник подарував і Кам’янець-Подільським ЗОШ №10 та НВК №9.
До речі, Олександр Зімба час­то проводить творчі зустрічі з маленькими читачами по всій Україні. Минулого тижня, крім Кам’янця, він побував у багатьох інших містах Хмельниччини.  

Вікторія БОЯРШИНОВА.


Повернення до списку