Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.11.2018

«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙ

Після перегляду цієї театральної вистави впевнено можу сказати: чоловіки краще ходять на підборах, аніж більшість жінок, а вперті вороги запросто можуть стати найкращими друзями.
Але про все по порядку.

«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙВечір суботи, 10 листопада, обіцяв бути цікавим і дещо непередбачуваним, адже місто чекало на приїзд відомих українських акторів: Анатолія Хостікоєва та Володимира Горянського (обидвоє - народні артисти України, а Горянський має ще звання заслуженого).
Та ще й назва спектаклю така інт­ригуюча - «Он моя сестра». Масла у вогонь підливали театральні сайти з неоднозначним описом суперкомедії від українського театрального режисера Віталія Малахова:
«Віддати життя за друга неважко, але знайти того, хто вартий твого життя, - питання інше… А найважче - це передбачити, хто виявиться тим самим: Він або Вона. Дружба між чоловіком і жінкою є однією з наймолодших форм сексуальних відносин і навряд чи зможе змагатися з дружбою між чоловіками. Але що значить міцна чоловіча дружба, якщо існують чоловіки, для яких жіночність природна?».
Щільно заповнений міський Будинок культури завмер в очікуванні. Раптом на сцені з’являється у вишуканій сукні, інкрустованій мерехтливим камінням, на підборах і з мейкапом… Горянський! Чоловік із легкістю цокає по сцені в босоніжках, витончено поправляє волосся і жіночно сміється. Поруч контрастує мужній і огрядний Хостікоєв, який до жаху правдоподібно відіграє інсульт, злість і образу. Крім головних постатей, на сцені мигцем то з’являються, то зникають жорстокий і грубий грабіжник, сексуальна і зваблива танцюристка, незграбний коханець і стриманий лікар.
Але неможливо відірватися від двох ворогів, які за період вистави стають найкращими друзями: сваряться, співають, підтримують, рятують одне одного, вечеряють разом, криють одне одного триповерховими… На це можна дивитися вічно.
Виходжу з театру і розумію, що цей спектакль руйнує всі стереотипи, які так довго будувало суспільство. І про нього у соцмережах пишуть: «Уся мішура, скандальність і часом епатажність можуть виявитися лише яскравою обгорткою, під якою криється глибокий сенс людських відносин…».

Ольга БАНАХ. 
P.S. Інтерв’ю з виконавцями го­лов­них ролей - Анатолієм Хостікоєвим і Володимиром Горянським - читайте
у найближчих номерах «Подолянина». 


Повернення до списку