Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
19.04.2019

КАМ’ЯНЕЦЬ - СТОЛИЦЯ УНР

На відзначення 100-річчя Кам’янецької доби Директорії УНР, Міжнародного дня пам’яток та історичних місць у Кам’янець-Подільській цент­ральній районній бібліотеці відбулася музейна година «Готель «Бель-в’ю». Історія в особах».

КАМ’ЯНЕЦЬ - СТОЛИЦЯ УНР На відзначення 100-річчя Кам’янецької доби Історики, наукові працівники, місцеві митці, представники просвіти та бібліографи ознайомили присутніх із періодом Кам’янецької доби Директорії УНР, історією готелю «Бель-в’ю» (детальніше у «Подолянині» за 12 квітня ц.р. - Прим. ред.), а також продемонстрували літературу до 100-річчя боротьби УНР. Прозвучали музичні твори «Щедрик» і «Козацький марш» у виконанні викладачів та учнів школи ім.Ф.Ганицького.

Кам’янчани мають знати історію міста, в якому живуть, історію тих будівель, в яких навчаються та працюють. Готель «Бель-в’ю» має свою історію в особах: генерала Дверницького, Симона Петлюри, Олександра Кошиця, Євгена Маланюка.

Захід проведено спільно з Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником, міською бібліотекою ім.Костя Солухи, районним Центром туризму та охорони культурної спадщини відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА.

Оксана КЛІМОВА, завідувач відділу обслуговування ЦРБ.


Повернення до списку