Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.05.2019

МАГІЯ МАГНОЛІЙ

У квітні головними фотозонами міста стають мальовничі дерева із магічною назвою - магнолія. Такими поширеними в Кам’янці-Подільському вони стали зовсім недавно.

МАГІЯ МАГНОЛІЙСпочатку кам’янчани для ефектних фотографій шукали квітучі деревця у сквері Танкістів, в ботанічному саду, на території «Гала-го­телю», біля ресторану «Лондон», неабияк милує око магнолева алея на Лебединому озері. Нині їхня локація знач­но розширилася. І за сприятливих цьогорічних умов усе позацвітало рясним цвітом.

- Білі, рожеві, бордові величезні квіти стають ще однією родзинкою нашого прекрасного міста, - ділиться враженнями заступник завідувача відділу санітарного утримання та екології департаменту ЖКГ Юлія Довгань. - Радує те, що дерев у нас стає все більше, до створення красивих зон долучаються і пересічні кам’янчани. Цьогоріч спільно з лікарем Петром Масловським міська влада висадила 10 саджанців магнолії в парку Героїв Євромайдану. Невдовзі здивуємо містян і гостей міста ще од­нією новинкою - цвітінням павловнії, яку допоміг придбати завод КВС. Понад 40 саджанців висадили на проспекті Грушевського вздовж заводу КВС замість старих тополь, що росли там. Це дерево один із найкращих очисників повітря, а його красі мало знайдеться рівних. Бачимо, що краса надихає, тому давайте й надалі робити наше місто гарнішим, квітучішим і ще прекраснішим.


Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернення до списку