Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.05.2019

ДЖАЗ? БАЛЕТ? ДЖАЗ-БАЛЕТ!

Височезні підбори, кількагодинне гримування, кілограми макіяжу, складні конструкції зачісок та безперервні танцювальні репетиції... Саме так виглядає друга сторона, здавалося б, такого ідеального танцювально-медійного життя в телевізорі. Зокрема, ось уже понад 10 років у такому ритмі живе 27-річна кам’янчанка Анастасія Сергеєва, яка встигла 2011 року взяти участь у телешоу «Танцюють всі» і ввійти до «Топ-20 найкращих танцюристів України», а ще приєднатися до танцювальної команди Тіни Кароль та столичного сучасного шоу-балету «JazzBalletKiev».

Анастасія Сергеєва- Настю, чому довелося покинути рідний Кам’янець?

- Усе пов’язано з танцями. Ще змалечку я займалася художньою гімнастикою в ДЮСШ №1, мріяла досягти успіхів і вже у 16 років здобула звання майстра спорту України. У мене було безліч захоплень: маленькою хотіла по­в’язати життя з дизайнерською справою, а ще любила математику, але справжню ейфорію завжди викликали саме танці.

Після закінчення школи переїхала до Києва, навчалася в Національному університеті фізичного виховання і спорту, а згодом усе закрутилося: знайшла тут покликання, роботу, здійснила декілька мрій і продовжую їх втілювати. Але з рідним містом у мене пов’язані найтепліші та найпозитивніші спогади, адже там мої рідні, перші друзі, перше кохання... Ніколи не втомлюся насолоджуватися красою Кам’янця-Подільського і пишатися, що росла саме там. Стараюся якомога частіше навідуватися сюди, проте, на жаль, із моїм графіком це не завжди вдається: постійні тренування, репетиції, проекти, зйомки тощо.

- Тобі, напевно, часто кажуть, що ти дуже схожа на Тіну Кароль. Як працюється з відомою співачкою?

- Дуже подобається працювати з Тіною, хоча вона й вимоглива, проте справедлива і працелюбна, завжди знає, чого хоче. Ми познайомилися з нею на телешоу «Голос краї­ни», де на одному з ефірів я дублювала її в нереально гарній постановці на пісню «Всё во мне». Пізніше мене запросили працювати в її танцювальній команді, і я одразу ж погодилася. Обожнюю всі постановки і люблю ловити мурах на тілі від голосу Тіни. Але найбільш чуттєві та зворушливі номери для мене на пісні «Ніжно» і «Дикая вода».

ДЖАЗ? БАЛЕТ? ДЖАЗ-БАЛЕТ!- Траплялися в танцювальному житті якісь цікаві випадки?

- Чого тільки не було. Пам’ятаю, як готувалася до чергового концерту, вивчала танцювальний номер для Дзідзьо. Це була насправді дуже важка хореографія. І ось, буквально за день до виступу на примірці костюмів ді­знаюся, що танцювати доведеться на 17-сантиметрових підборах. Звісно, трохи змінили постановку, бо на таких лабутенах не те що танцювати, а й ходити не в усіх вихо­дило (сміється). Проте цей стрес я пережила і впоралася із завданням на 100%. Дуже часто під час виступів доводиться імпровізувати, входити в контакт із глядачем - це божевільний обмін енергією, і саме за це я дуже люблю свою роботу.

- А як щодо твого основного місця роботи в «Jazz­BalletKiev»?

- Тут працюю близько чотирьох років. Це колектив, який мене багато чому навчив. Зокрема, техніці, артистизму, культурі поведінки артиста на сцені та за її межами, любові до своєї справи та професіоналізму. Саме тут зрозуміла, що лише щоденна і багатогодинна праця в залі дає можливість продемонструвати глядачам справжнє танцювальне шоу найвищого рівня. До речі, величезна увага у нас приділяється костюмам і образам артистів.

- Із таким шаленим ритмом коли встигаєш відпочивати?

- Часу мені частіше бракує, ніж вистачає. Люблю малювати, фотографувати, подорожувати, займатися спортом, зокрема фітнесом... Але найбільше люблю свою роботу. Нині не лише танцюю, а й викладаю сучасну хореографію для дітей і дорослих, дуже люблю енергетику маленьких танцюристів. Вони заряджають мене позитивом.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку