Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 26 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» 25.05.2018
«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»
Під такою назвою 19 травня у НІАЗі «Кам’янець» відкрилася виставка. Ідея її створеня виникла у директора заповідника Василя Фенцура та художниці Олени Швець іще під час відкриття тристичного сезону.

ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ 25.05.2018
ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ
Унікальні роботи, виконані у техніці вишивки соломкою та квілту (клаптикового шит­тя) прикрашають Галерею мистецтв, у якій 19 травня відбулося відкриття виставки «Поетична, пісенна, легендарна, казкова Україна» Наталі та Іллі Лашків.

У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ 25.05.2018
У МУЗЕЇ ЗНОВУ НІЧ
Не встигли кам’янчани і вся Україна відійти від культурного шоку, якого завдав Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, посівши третє місце в Міжнародному танцювальному батлі «Museum Dance Off», як місцеві музейники до Міжнародного Дня музеїв підготували низку вражаючих заходів. Танцювальний батл приніс нашому музею і місту більше, ніж просто третє місце серед 48 учасників проекту, він дав нам визнання і рекламу, ми «засвітилися на світовій сцені». 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ» 18.05.2018
РОЗВАЖАЛИСЯ З «РУДЬ»
Навіть дощ не завадив веселощам під час мегасвята морозива від торгової марки «Рудь», яке відбулося 13 травня в міському парку Героїв Євромайдану.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»? 18.05.2018
ЧИМ ЗДИВУЄ «БРУКІВКА»?
Як уже повідомлялося, 22-24 червня в міському Будинку культури відбудеться ІІ Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Показ найкращих художніх фільмів і соціальної реклами із понад 30 країн світу, зустріч з відомими українськими режисерами, акторами, сценаристами, продюсерами, кіноблогерами, конкурс косплеєрів, ворк­шопи з кіно та анімації, музичні виступи гуртів і море попкорну.

ТАНЦІ. ФІНАЛ 11.05.2018
ТАНЦІ. ФІНАЛ
Як уже повідомлялося, Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник вийшов до фіналу Міжнародного танцювального батлу «Mu­seum Dance Off». 

ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ 11.05.2018
ЯСКРАВІ ЗМІЇ ЗАПОЛОНИЛИ ФОРТЕЦЮ
Кам’янецький міні-фестиваль повітряних зміїв, який 5-6 травня проводився в Новому замку, заслужено можна назвати най­добрішим, найщирішим і найвеселішим заходом міста.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА» 11.05.2018
ГУДІЛА «НЕТЛІННА СПАДЩИНА»
инулої п’ятниці площу Польський ринок заполонили музиканти і танцівники в колоритних українських костюмах, а від звуків запальної музики важко було встояти, щоб не піти у танок. 

«ЖУРАВЛИКИ» В ОСТРОЗІ 11.05.2018
«ЖУРАВЛИКИ» В ОСТРОЗІ
27 квітня хорова капела «Журавлик» (керівник Іван Нетеча) долучилася до ХІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» в місті Острог, яка проводилася на базі Національного університету «Острозька академія». 

МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ 27.04.2018
МАРАФОН ДИТЯЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ
20 квітня читальний зал Кам’янець-Подільської бібліотеки-філії №6 наповнився дитячим галасом і щирим голосним сміхом першачків із ЗОШ №8. А все тому, що в гості завітав Олександр Зімба - львівський дитячий письменник, педагог, заслужений тренер України із важкої атлетики, автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».


Культура: 31 — 40 з 965
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі